Имам предложение.

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Potrebitelsko-ime
Newbie
Newbie

Здравейте.Имам едно предложение.Всички знаем, че Dreaming и EPS са най - хубавите български Diablo 2 сървъри.
Защо не се свържете с администраторите от EPS и да обедините 2та сървъра.
Реалма 1.10 да изчезне.
Реалмите ще бъдат Elder MOD|Dreaming mod|1.13 CLASIC.
Вместо да се пръскаме из различни сървъри, нека всички играчи се съберем на едно.
Така ще бъде много по-интересно.
Смятам, че това е напълно възможно и има ли желание от двете страни ще се направи за нула време.

Същата тема публикувах и в EPS.
arsenalcho
Newbie
Newbie

Вика му се конкуренция и затова няма как да стане :) А пък и нали си представяш, че ако се случи нещо и сървъра падне така от 2-та стола на земята :)
kuhataleika
Full Member
Full Member

добра идея ще има много повече хора много повече игри ще е по забавно но вярно конкуренцията е голяма работа всеки гледа да изпъкне пред другите :mda:
doje
Newbie
Newbie

Реалма 1.10 да изчезне???????? Че за къде сме без класик....
HandOfJustice
Full Member
Full Member

1.13 classic нов реалм. не е лоша идеята. подкрепям я
Djihad
Full Member
Full Member

И така сме си достатъчно,тук няма нужда от психопати администратори,насилвани в детството си и агресиращи към 12 годишни деца като оня xshadow :nenormalniste: :nenormalniste:
Si vis pacem...para bellum
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като идея не е лошо и е с колегите сме го обсъждали многократно, макар и да не сме търсили мнението на колегите от EPS по въпроса. Смятам, че е редно първо да решим ние дали искаме, след това да видим те съгласни ли са.

Най-големия проблем е, че има огромна разлика в политиката на двата сървъра. Ние се стремим да предоставим на играчите си свободата, сами да преценят какви добавки да използват към играта си (Например ботове, god mode, etc.), докато в EPS е точно обратното - опитват се да поддържат играта "чиста".

Друг голям проблем е, точно въпроса засегнат от потребителя писал преди мен - колектива, който ще ръководи сървъра. Не целя да обидя никого и не назовавам конкретни имена, но има няколко човека сред екипа на EPS, които няма да ръководят сървъра, поне не и докато имаме думата по въпроса. Със сигурност го има и обратното.

Отделен е въпроса и с поддръжката на игралните акаунти. Начина, по който са изградени в двата сървъра е прекалено различен и евентуалната интеграция би била сериозен проблем.

Въпреки това, като цяло има хляб в идеята, но ще трябва да се направят не малко компромиси и от двете страни.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз ще ви помоля да не коментирате администраторите на другите сървъри тук. Идеята е добра, въпреки че сървъритe като цяло са доста различни.
Potrebitelsko-ime
Newbie
Newbie

Justice wrote: Най-големия проблем е, че има огромна разлика в политиката на двата сървъра. Ние се стремим да предоставим на играчите си свободата, сами да преценят какви добавки да използват към играта си (Например ботове, god mode, etc.), докато в EPS е точно обратното - опитват се да поддържат играта "чиста".
Ми да ви кажа на 1.13 няма нужда от ботове.Само мап хак използваме.Дропа в сравнение на 1.10 е силно завишен.Вчера за 40 минути Trav runs съм изкарал GUL+MAL.
Просто няма смисъл от ботове...пък и не е интересно да гледаш компютъра как играе на автопилот..
==========
Виждам, че не отхвърляте идеята.Ще се свържете ли с администраторите във EPS, за да го обсъдите?
Djihad
Full Member
Full Member

Дорки,това беше в рамките на шегата :) нищо лично към никой от администраторите там нямам..
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Potrebitelsko-ime wrote: Виждам, че не отхвърляте идеята.Ще се свържете ли с администраторите във EPS, за да го обсъдите?
На този етап не, но ще следим темите и в двата форума с интерес.
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Хубава работа ! като махнете 1.10 се губят итемите а? и всичко за което си се бъхтил и борил досега (fubar) пича къде дава идеята сигурно си цъка на 1.13 и нема ядове а ние каде сме на 1.10 кучета ни яли :nenormalniste: аз пък предлагам да се съберат, но 1.10 да си остане а да се махне 1.13 :D а да ви видя сега :*
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

vankopie wrote: Хубава работа ! като махнете 1.10 се губят итемите а? и всичко за което си се бъхтил и борил досега (fubar) пича къде дава идеята сигурно си цъка на 1.13 и нема ядове а ние каде сме на 1.10 кучета ни яли :nenormalniste: аз пък предлагам да се съберат, но 1.10 да си остане а да се махне 1.13 :D а да ви видя сега :*
Potrebitelsko-ime иска да каже да се премахнат ботовете . И без туй останаха само слаби играчи в 1.10 \)
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сливането си има, както плюсове, така и минуси. Аз лично съм запознат с правилата и на 2-та сървъра, но за жалост минусите от моя гледна точка са повече. С риск да се повторя, идеята е добра, но е по-сложно, от колкото си мислите.
Potrebitelsko-ime
Newbie
Newbie

vankopie wrote: Хубава работа ! като махнете 1.10 се губят итемите а? и всичко за което си се бъхтил и борил досега (fubar) пича къде дава идеята сигурно си цъка на 1.13 и нема ядове а ние каде сме на 1.10 кучета ни яли :nenormalniste: аз пък предлагам да се съберат, но 1.10 да си остане а да се махне 1.13 :D а да ви видя сега :*
Не си запознат с 1.13 ..ама изобщо!
На 1.13 дропа е много ама много завишен в сравнение 1.10.Просто не ти трябват ботове.Мап хака ти е напълно достатъчен.
Също така на 1.13 хубавото е, че можеш да си рестартираш точките/skils.
Да аз играя 1.13, но играя и в Dreaming (Mod-a).
==============================
Dorki все пак ще се свържете ли с администраторите от EPS?
Поговорете пък кой знае..може и да се получи.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Та спомена за играчите който нямат време да играят а пускат ботове . В 1.13 само за 1 час рънене на крави хелл изкарвам добри основи и много руни ( Jah Cham на sc в рамките на 1 час ). В момента играя на HC причина липса на играчи в sc . :)

П.П Да не си мислите ,че правя реклама на другия сървър . Причината която спрях да играя тука е ,че само ботове има .
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Potrebitelsko-ime wrote: Dorki все пак ще се свържете ли с администраторите от EPS?
Поговорете пък кой знае..може и да се получи.
Не съм Dorki, но все пак ще ти отговоря - не, няма да се свържем с тях, поне не и по този въпрос. Член на администрацията на сървъра ни, чието мнение тежи изключително много, е против едно евентуално сливане на сървъри. Идеята е наистина хубава и щяхте да спечелите най-вече вие, потребителите, но за съжаление ще остане само като идея.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Djihad
Full Member
Full Member

Може ли да задам един обикновен въпрос,на който би могло да се отговори също толкова обикновено... ?

Защо тази тема не се обсъждаше,когато епс имаше повече играчи от дрийминг ?
kuhataleika
Full Member
Full Member

SkylineGTR wrote: Та спомена за играчите който нямат време да играят а пускат ботове . В 1.13 само за 1 час рънене на крави хелл изкарвам добри основи и много руни ( Jah Cham на sc в рамките на 1 час ). В момента играя на HC причина липса на играчи в sc . :)

П.П Да не си мислите ,че правя реклама на другия сървър . Причината която спрях да играя тука е ,че само ботове има .
и аз много се дразна на това всеки пуска бота вади му руни за итеми и е голяма работа..... :(
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Djihad wrote: Може ли да задам един обикновен въпрос,на който би могло да се отговори също толкова обикновено... ?

Защо тази тема не се обсъждаше,когато епс имаше повече играчи от дрийминг ?

Aко бройш ботовете, да :D
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)