Относно Rollback-а

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

Точно преди 6 мин в 23:27 както си седя в една игра с име и пас W/Q и си прехвърлям руни в мулето ми изписва Your connection has been interupted при което ме дропва и героя влиза в чата там някой пишеше "реснаха ли сървъра?" После влизам с въпросното муле в игра и гледам руните ги няма!Да уточня липсват ми мал и ум,знам че някой веднага ще ме упрекнат защо ги търся тез малки руни,но за човек като мен който играе от близо седмица две и това е МНОГО!Ако може да се направи нещо по въпроса ще съм благодарен на екипа!
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здрасти, направи една игра и ми пиши в диаблото.
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

Име на героя ти?
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

намери ме и мен в играта щом си нов ще ти облеча 1 герои и руните ще ти вастановя...
както каза не са многоно когато нямаш... \(
ацц :Jepeto jepeto2 jepeto3 jepeto4 с тях играя най-редовно :)
DonEduardo_
Newbie
Newbie

Като ги хвърляш на земята така става ! като знаеш че има рес от 23:00 до 23:30, поне прехвърляй чрез trade, така по земята е доста рисковано.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Какво се уплаквате за МАЛ УМ немога да разбера , лелелеле... :laugh: Аз от постоянните падания и изненадващи ресове(не говоря за уповестените от 5,15 и 23 часа) досега за 2 месеца игра съм загубил точно : Фаитх 2/14 Гмб (който струва ДЖАХ) + Фс 38 , Джс 37 и т.н. , даже вече не помня още какво беше , но не рева...

@Fanatic - много добре знам какво е да си нов играч , в началото съм ходил гол като прошляк и не съм просил , а съм си изкарал всичко с труд , така че много добре знам , но това си е просто жалко... приемаш станлото и това е , ама да правиш теми в форума за мал ум просто... \х
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За някои хора (новите играчи ) това са много руни..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

LickShoT-77- wrote: Какво се уплаквате за МАЛ УМ немога да разбера , лелелеле... :laugh: Аз от постоянните падания и изненадващи ресове(не говоря за уповестените от 5,15 и 23 часа) досега за 2 месеца игра съм загубил точно : Фаитх 2/14 Гмб (който струва ДЖАХ) + Фс 38 , Джс 37 и т.н. , даже вече не помня още какво беше , но не рева...

@Fanatic - много добре знам какво е да си нов играч , в началото съм ходил гол като прошляк и не съм просил , а съм си изкарал всичко с труд , така че много добре знам , но това си е просто жалко... приемаш станлото и това е , ама да правиш теми в форума за мал ум просто... \х
Доколкото си спомням ми беше 6-ти ден а ти едва ли си загубил този фаитх на 6-тия ден нали??знам че тва са едни мизерни руни но за мен бяха много,и по този начин губя сякфа мотивация..а и между другото не си спомням да съм ревал ама щом така мислиш...