Въпрос !

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
an70nio
Newbie
Newbie

Извинявам се,че ви занимавам но имам малък проблем ! Искам да знам каква е причината да не мога да влезна когато съм отворил две игри излиза ми следния проблем http://prikachi.com/images/820/3064820X.jpg седи на това положение и не ми позволява да влезна в играта ! Пробвам да влезна в трета но неможе да се случи.Понякога става така че дори немога да влезна с повече от една игра ако някои има представа как да си реша проблема да пише ще съм благодарен ! :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Използвай командата !killme в чата на играта или като wisp на ацц dreaming: /w *dreaming !killme
Пробвай да си рестартираш и компютъра, защото най-често това се получава от забили ботовете.
Ако и с това не стане се свържи с администратор.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
an70nio
Newbie
Newbie

Командата Кillme неможе да ми помогне защото проблемния акаунт неможе да логне за да напиша командата.Отностно за реса и той непомага.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Намери ме мен или някой от колегите в чата на играта и ще ти окажем необходимото съдействие.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
an70nio
Newbie
Newbie

Продължава да бъде така.Преинсталирах диабло направих всичко което зависеше от мен и не се оправи,ако някой има идея да казва как да го оправя...това се случва и с един мой приятел което ме навежда на мисалта че проблема не е при мен благодаря предварително !
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

@аn70nio - като питаш, поне чети си отговорите преди пак да попиташ. Quote-вам ти отговора.
Justice wrote: Намери ме мен или някой от колегите в чата на играта и ще ти окажем необходимото съдействие.
an70nio
Newbie
Newbie

netwarrior ти сега каква роля играеш в цялата работа защото неми помагаш много а нещо се опитваш да ме критикуваш гледам....аз съм разговарял с тях но все още няма отговор на въпроса ми,относно теб ако имаш нещо конкретно за казване казвай ако не моля не се меси !