Колко дни е бана от чата?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Stranger
Newbie
Newbie

На 3 март някой ме банна за абсолютната глупост и все още съм с бан..
Мога да ви припомня за какво беше и според мен беше абсолютно ненужен, но както и да е, поне искам да знам за колко време е \ )
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За какво е бана и на кой акаунт е?
Имай напредвид, че бановете в чата се налагат от бот, т.е. са автоматични, не се налагат от администратор, и е напълно възможно да е допусната грешка.
Stranger
Newbie
Newbie

Точно тогава отваряхме ъбер и няколко пъти използвах изрази от сорта:
"да го еба тоя ъбер ще го чакаме до утре"
"ебах маа му"
и подобни.
Нито съм убиждал някой, нито съм знаел, че и така се слагат банани.
Пък и доста често в чата виждам подобни изрази..

Acc: *Stranger
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Аз също имам бан в чата , който седи вече 2 месеца... Писах на Justice преди 1 - 2 седмици ако е възможно да се премахне , но отговора му беше че ще го махне когато той прецени... 2 месеца бан за това , че съм написал нецензурирам текст на песен(ду*чи сине докато си млад... и нататък се сещате :laugh: ) , нито съм убиждал някой , нито нищо мисля че са твърде мношко... Ще бъдa много благодарен ако се премахнат бановете в чата на акаунти : LickShoT и LickShoT-MK . Взех си поука (2 месеца вече :mda:) и няма да плямпам подобни глупости !

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО И ЛЕК ДЕН !
Stranger
Newbie
Newbie

Да е.. Разбирам да съм хранил някой да имам бан за 2 седмици, но за такава простотия ..
kuhataleika
Full Member
Full Member

всеки греши дори и бота не е безгрешен :laugh:
Stranger
Newbie
Newbie

Тру -.-

А админите нещо се правят на ударени.. Сигурно ще съм с бан още 1 седмица докато погледнат темата...
crazy_drop
Newbie
Newbie

Здравеи искам да те помоля за 1 ослуга знам че сам баннат но не искам да ме одбанват искам само да направите така поне да мога да си направиа нов ацц и да си играя Благодаря предварително
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

*Crazy_Drop по всяко едно време, в което желаеш, можеш да регистрираш, колкото акаунта желаеш. Регистрацията е изцяло свободна и неограничена.

*Stranger, направих обстойна проверка по случая. За съжаление, нищо не излезна освен пет дена бан за обиди и псувни. По-долу ще ти извадя няколко твой "изказвания".

[25.02.2011, 17:13:34] Stranger (213.130.**.***) da ti eba maikata bokluk
[03.03.2011, 20:30:59] Stranger (213.130.**.***) dushete kura be

Има и още, но мисля, че тези ще стигнат.

Всеки, който се смята за ощетен, нека се чуства свободен да пише, съдействие винаги ще окажа.
Приятен ден.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Justice wrote: *Crazy_Drop по всяко едно време, в което желаеш, можеш да регистрираш, колкото акаунта желаеш. Регистрацията е изцяло свободна и неограничена.

*Stranger, направих обстойна проверка по случая. За съжаление, нищо не излезна освен пет дена бан за обиди и псувни. По-долу ще ти извадя няколко твой "изказвания".

[25.02.2011, 17:13:34] Stranger (213.130.**.***) da ti eba maikata bokluk
[03.03.2011, 20:30:59] Stranger (213.130.**.***) dushete kura be

Има и още, но мисля, че тези ще стигнат.

Всеки, който се смята за ощетен, нека се чуства свободен да пише, съдействие винаги ще окажа.
Приятен ден.
Добре вярно е , сгрешили сме ! Но това означавали примерно в моя случай вече 2 месеца да имам бан в чата ? А той е много важен , понеже там става 80% от търговията в сървъра и един вид като се сложи бан там и режете цялата игра на дадения човек . Моето предложение е като видите подобни изказвания да се банва човека за 2-3 дена от цялата игра и готово , защо трябва да му махате чата ? Това е само предложение , не ви казвам как да си вършите работа , просто 2 месеца са си доста... Всеки човек греши , но трябва да му се дава и втори шанс все пак...
crazy_drop
Newbie
Newbie

Да Знам че мога но искам само да мога да играя в сървара :)
djrodan
Newbie
Newbie

аэ немога да раэбера эащо ми са банн ацц:boshkata nahalen1 nahalen2 nahalen5 nahalen6