Имам въпрос относно паладин на zeal

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
davidbecks
Newbie
Newbie

искам да ми каже някои кво точно да дигам защото прочетох много развития и незнам на кое да се спра и с кви итеми ще е най-добре .Благодаря предварително
Mojakhe
Newbie
Newbie

Паладин на Zeal повече ме радва отколкото тези на Blessed Hammer. Незнам каква е тази мания в този сървър всички паладини да се развиват само на BH. А иначе тези талантчета нацъкваш:

20 - Zeal
20 - Sacrifice
20 - Fanaticism
20 - Holy Shield

за stats

Str. толкова колкото ти трябва за дрешките който си намислил да слагаш.

Dex. да е над 150 за да имаш още по здрав блок. Holy Shield дава добър блок но с над 150 Dex ще е още по голям :D

Всичко останало на Vitality и това е другото е въпрос на умения и итеми. Ако си добре с Английския тук пише всичко за Zealot Paladin --->

http://diablo2.diablowiki.net/Guide:Zea ... ,_by_Cyrus :click:
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

още по здрав блок :)
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
kuhataleika
Full Member
Full Member

Зависи на времето имах един зеалер играех го за пвп и без чардж не става, схемата ми беше гона го с чардж да го зачекна и прас един зеал и пада мисля че няма смисъл да имаш блок това е герой с който буташ почти всичко за секунди вместо дех аз бих дигал стр за дм и бързина но това е моето мнение :) а може и на 2h weapon да го играеш моя биеше към 12к ако не се бъркам и тогава 2-3 хита с чардж си му смъкнал половината хп
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

kuhataleika wrote: Зависи на времето имах един зеалер играех го за пвп и без чардж не става, схемата ми беше гона го с чардж да го зачекна и прас един зеал и пада мисля че няма смисъл да имаш блок това е герой с който буташ почти всичко за секунди вместо дех аз бих дигал стр за дм и бързина но това е моето мнение :) а може и на 2h weapon да го играеш моя биеше към 12к ако не се бъркам и тогава 2-3 хита с чардж си му смъкнал половината хп
Твоя е за кастери . Ако се иска срещу всякакъв клас задължително блок .