Всеки месец турнир ?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Доста добра идея Pincher.Следващия турнир ще се сабират ум руни и когато станат някаква определена броика се казва дата час кога точно ще се продават :mda:
pa3pyxa
Jr. Member
Jr. Member

Doping wrote: Доста добра идея Pincher.Следващия турнир ще се сабират ум руни и когато станат някаква определена броика се казва дата час кога точно ще се продават :mda:
+1
joretooo
Newbie
Newbie

да това е супер идея :)
sensational
Full Member
Full Member

Нещо не ми вдъхва доверие това... Предлагам примерно 2-3 играчи сабират да кажем ber-jah цели и АКО е възможно да се дават на админите а те примерно да ги раздробят или директно да пуснат убер ? Зашото до колкото знам те знаят примерно след колко ум руни излзиа убер .. пресмятат и казват примерно 50 ум руни и ти казват сур (незнам колко са 50 ум руни не ми се смята) и пускат убера директно :rolleyes:
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Аз лично не виждам защо да намесваме админите.В следващия тур ако се запишат примерно 20 играча и всеки даде да кажем по 5 ум руни това прави 100 умки!И така като се сабере да кажем около 200 казва се ден час правят се игри и взимате аниксчета :)
DreamTheater
Newbie
Newbie

Съгласен съм с колегата Abyss за символичния вход на турнира. Ако се направи Ум руна входа ще има много повече записани кандидати отколкото в "скъпите" турнири, които наскоро бяха пуснати. Най-добрия вариянт е да се събере от всеки участник с турнира по една цяла Ум руна и в края на месеца или когато са достатъчни някой от администраторския екип да обяви дата и час на пускането на Убер и така всички да са доволни, че не са го пропуснали. Естествено ако са недостатъчни бихме помогнали с каквото можем за допълване на бройката :)
joretooo
Newbie
Newbie

след всеки турнир да има убер примерно на следващия ден в същия час в който е бил турнира :) и така :)
sensational
Full Member
Full Member

Abyss wrote: Браво! Много добра идея.

Лично на мен тази идея не ми допада. По-добре да се събира символичен вход от всички играчи, а не само двама-трима определени да се изръсват с по-големи руни. :)
Верно не е от перфектните едеи но поне е сигурна че ще има убер примерно...докато ако се запишат 20 човека - 20 умруни ... лично съм продавал 90 ум руни и не ми е излзиал такаче.. затова говоря аз :)
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Според мен единственият вариант да се съберат тези ум руни е от турнирите.Както знаем наградите в турнирите се осигуряват от администрацията.. а този вход от 1,2,3 ум руни ще се саберат в 1 ацц и когато се прецени че са достатачно се пуска тема в която ще се каже дата и час кога ще се продават.Което отново е в полза на всички това събиране на ум руни невиждам друк вариант да накараш толкова народ да съберат умки и да ги продадат :)
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

um-ки от торнири аз съм за...а които има повече и му е на сарце ще дава колкото иска...се пак ако не вземе награда ще има аникс...смятам няма да ти пука ако имаш 5 ум-ки да дадеш 2-3-4 както казах колкото ти е на сарце :)