Всеки месец турнир ?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Doping
Sr. Member
Sr. Member

И така имам предложение към администрацията да организират някакви турнири всеки месец (1в1,2в2,3в3,лол левел,сорс,ал клас) и ест. да сложат някакав нагреден фод от самия сървър незнам руни предмети както прецените.. Мисля че ще има доста участия за такива турнири.
Bulgarian
Newbie
Newbie

Като идея ми харесва. Наградния фонд може да го осигуря.

Единственото, някой трябва да се хване и да ги организира. Пък аз ще се замисля, за този някой как да го възнаградя/поощря.
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Мосля че мога да се справя с оранизирането на такива турнири.
joretooo
Newbie
Newbie

Много добра идея дано се получи :)
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Аз съм навит да се заема с организацията.Само админа да каже какво правим и почваме :)
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Ще очаквам вклучване :)
Bulgarian
Newbie
Newbie

От наша страна не очаквайте включване, разрешение или тем подобни.

Правенето на турнири е изцяло свободно. Всеки, който пожелае, може да направи, колкото пожелае турнири, с каквито иска правила и с каквато иска награда.

Не ни тълкувайте постовете грешно, че "вече трябва да се иска разрешение за турнир".

Просто казвам, че ако искате наградния фонд да го подсигурим с колегите, трябва първо да съгласуваме нещата.

Ако всичко ще е от вас, включаю и наградния фонд, от нас няма какво да искате.
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Нали точно за това говорим.. съгласуваите нещата и споделете дали ще осигурите наградите.Организацията оставете на мен
joretooo
Newbie
Newbie

аа да грешката е моя :D
kiboto
Newbie
Newbie

Всъщност Bulgarian на 2 пъти каза, че може да осигури наградния фонд, стига да бъде направена организация от някой друг, а не администрацията.
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Дано да са помислили над нещата и да кажат дали ще осигурят наградния фонд.Не да организирам турнир в които да опомена че наградите ще будат осигурени от администрацията а после да ми кажат че немогат.. За това и чакам да ми кажат дали ще помогнат..
Bulgarian
Newbie
Newbie

Как по друг начин да обесня, че наградата я осигурявам лично аз, с личните ми средства.

Само е нужно да ми кажете какво се желае от мен. Е сега гледай да не са много голями.

Пример:
1-во място - 2 jah
2-ро място - 1 jah
3-ти място - 1 ber

Или пък там, както прецениш.
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Това чаках да кажеш.. немога да трагна да правя такива неща без да си казал ДА или НЕ :)
joretooo
Newbie
Newbie

Bulgarian wrote: Как по друг начин да обесня, че наградата я осигурявам лично аз, с личните ми средства.

Само е нужно да ми кажете какво се желае от мен. Е сега гледай да не са много голями.

Пример:
1-во място - 2 jah
2-ро място - 1 jah
3-ти място - 1 ber

Или пък там, както прецениш.
ако тва ти е малко незнам ама все пак се иска турнира да е всеки месец ... всеки масец ще трябват по 3 джаха и 1 бер :D :rolleyes:
Bulgarian
Newbie
Newbie

Може също да измислиш схема от рода на:
Повече играчи, награди за първите петима.
2 jaha, 1 jah, 1 ber , 1 sur , 1 Lo

Нещо такова :)
joretooo
Newbie
Newbie

Bulgarian wrote: Може също да измислиш схема от рода на:
Повече играчи, награди за първите петима.
2 jaha, 1 jah, 1 ber , 1 sur , 1 Lo

Нещо такова :)
щедростта ти няма край :D

аз да питам то нали като ще е турнир няма ли да има такса с която да се определя наградния фонд примерно и няма да се бърка от джоба на никой .. и колкото повече хора толкова по-голяма награда :)
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Bulgarian даи да се разберем на лично как точно ще процедираме и да запазим в таина какви ще са наградите :)
pa3pyxa
Jr. Member
Jr. Member

Много щедро,но и аз мисля да има нещо като вноска за да се играе в този турнир :)
Bulgarian
Newbie
Newbie

Може да се направи и някакъв символичен вход. Нещо от порядъка на - Гул, Векс. Бул на 4, Содж.. Нещо по-нестандартно.
Pincher
Newbie
Newbie

Ако питате мен по добре да се вкарват ум руни и накрая на месеца да се отваря един uber. Има нови играчи които няма от каде да вземат такова Животно Аних. Така може да им се даде шанс защото всички знаем кога и как се отваря убера. :cool: