По селска проява виждали ли сте?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Radoslav
Newbie
Newbie

От село дошли в dreaming-a
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

От село дошли в dreaming-a laugh.gif
Никъде не пише забранено да се играе от селяни така че смятам че твоята проява е по селска
Явно твоята детска психика не може де преглътне мечтата ти да живееш в някой по голям и хубав град макар и малко да са те в България. извинявам се но от тая тема смисъл не виждам освен това че ти искаш да създаваш конфликти между потребителите.
Съжалявам за директните изказвания, но все пак съм свикнал да казвам истината в очите.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Изтрито
Radoslav
Newbie
Newbie

ElectrixxError wrote:Никъде не пише забранено да се играе от селяни така че смятам че твоята проява е по селска
Явно твоята детска психика не може де преглътне мечтата ти да живееш в някой по голям и хубав град макар и малко да са те в България. извинявам се но от тая тема смисъл не виждам освен това че ти искаш да създаваш конфликти между потребителите.
Съжалявам за директните изказвания, но все пак съм свикнал да казвам истината в очите.
Кви конфликти бе не виждаш ли човека как псува и ти псуваше ко се правиш на света вода ненапита .................
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какви (няма такава дума Кви) конфликти бе не виждаш ли човека как псува и ти псуваше КАКВО (няма такава дума ко ) се правиш на света вода ненапита
Та да оставим Българския ти настрани гражданино !\ Къде съм казал някаква обидна дума може ли да видя ss ?
Radoslav
Newbie
Newbie

Не ми са занимава с глупости то е ясно че в този сървър всеки псува и каквото си иска прави....
MANISTA
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз викам да вземете да се спрете и двамата с тея глупости .... Не ви ли е срам, големи момчета сте, а се карате буквално за глупости. Все едно слушам дъщеря ми с нейните приятелчета от детската градина. Засрамете се !
Dido
Newbie
Newbie

Че Нещо Против Ли Имаш Сливен ?
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

може аз да имам проблем ли ще е ? Радослав предлагам ти да замълчиш,защото толко ограничено виждане имаш, че се чудя какво да ти напиша ... просто спри, че ме дразниш ...

п.с. Ивче ти си моя човек
Dido
Newbie
Newbie

Да Проблем Ще е !
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Кой какви проблеми има, можете да се разберете на ЛС.
След моето мнение, всеки off topic ще бъде наказван със съответните 25% Warn.
Loop
Newbie
Newbie

Impressed wrote:Кой какви проблеми има, можете да се разберете на ЛС.
След моето мнение, всеки off topic ще бъде наказван със съответните 25% Warn.
Тцтцт Още 1 който гледа как да изпобанне сървъра... аве брат ако секи се банва за такава простотия.....сървъра ша са играе от админите само... че и те ще са изпонанват. И кфо като е от село ? Всички сме от село....
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Dido wrote:Да Проблем Ще е !
чакам да си разрешиш проблема тогава ..
Враца телефон 088355866 Георги Пмг 11а клас
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

0887355866 *
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Loop wrote:Тцтцт Още 1 който гледа как да изпобанне сървъра... аве брат ако секи се банва за такава простотия.....сървъра ша са играе от админите само... че и те ще са изпонанват. И кфо като е от село ? Всички сме от село....
Ще напиша същото, което написах и на ЛС, за да се види и от останалите потребители.
В форума има ясно написани правила. При не спазване се покачва предупредителното ниво на потребителя нарушител. Бан се получава при достигане на 100% warn (този бан е само от форума, не от сървъра). С други думи, ако някой юзър не схване след 3 предупреждения, че правилата са, за да се спазват.. Може би си заслужава бана.
ColdRex
Newbie
Newbie

За почивните дни, гражданите се прибраха по родните села.....

Предлагам това да е край на спора!