PvP Bone Necro (Машина) !

Necromancer, както подсказва името, е герой тип магьосник. За разлика от Sorceress, той борави с черна магия, която включва възкресение на мъртви, призоваването на различни създания, които използва за собствени цели и редица проклятия. Въпреки, че се бори на страната на Светлината, някои трудно оправдават средствата, които използва.

Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

Ще ви напиша едно много добро и ефективно развитие за боне некро

Stats:
Str:0
Dex:0 (някой го правят с макс блок, но аз съм ги тествал и двата ... и повярвайте без блок е мн по-добър.)
Vita:Всичко тука
Enr:0

Skills:
Bone Spirit:20
Bone Spear:20
Teeth:20
Bone Armor:20
Bone Wall:20
Clay Golem:1
Golem Mastery:1
Decrepify:1-2

Забележка: Никога не вдигайте Bone Prison!!!

Items:
Helm:Rare Cirklet 2 nekro,20 cast,str,all rez / Shako s Um
Armor:Enigma (Dusk,Mp,Lp,Bp)
Weapon:Hoto 40 All res
Shield:Spirit RW (35 каст задължително)!!!
Amulet:Rare 2 nekro,Cast,str,res / Mara 30
Belt:Spiderweb 120
Rings:2 Rare rings 10 cast,str,res / 2 Bula / 1 Bul i 1 Soj / 1 Bul i 1 rare ring.
Gloves:Trang oul (ot seta ) / Magefist
Boots:Marrowwalk (20 str задължително!)

Charms:8 Pnb skilara s life (30+) 1 skilar s 12 FHR , 9 Smalki 20/5 , Torch 20/20 , Anix 20/20/x.

С това развитие ви гарантирам успеха по дуелите
Ако искате да видите моя Некро за да се уверите- Играя в Dreaming Fun , Acc:AdidasS , Hero name :JackDaniels

GL&HF!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ad1dAs40 wrote:Stats:
Dex:0 (някой го правят с макс блок, но аз съм ги тествал и двата ... и повярвайте без блок е мн по-добър.)

И като ти дойде BVC или чарджър ще те питам пак..
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

Еми то 1 герой не е за срещу всички нали се сещаш а пък и аз съм бил много чарджери ...
всичко е до опит
ludiq1936
Newbie
Newbie

Така нека и аз постна едно развитие за Магйосник на боне тъйкато се наслушах на доста безсмислени билдове , та нека започваме:
Stats:
Str:nope
Dex:nope
Vit:тука на моя отговорност всичко
Enrg:nope
Skills:
Bone Spirit-max
Bone Spear-max
Teeth-max
Bone Wall-max
Bone Armor-max
Bone Prison-и така стигнахме и до тука , сега и да обесня на бързо , за да няма после ма защто така ама как така.Тъйкато за ботушки ще използваме " Marrowwak boots" При тях съществува бъг които ви качва 33level на Bone Prison и затова ПРИ СЪРВАР В КОЙТО ТОЗИ БЪГ ФУНКЦИОНИРА не се вдигат точки на тази магия.
Clay Golem-1
Golem Mastery-1
Summon Resist-1
и вече ако смятате да правите мръсно на някои герои с огнени поражения дигате и Fire Golem 1 пат

Така стигнахме и до дрешките , а те са следните:
Helm:Shako с добавен jewel 7/15 фхр и резисти.
Armor:Enigma по ваш избор
Weapon:Hoto max
Shield:Spirit 35cast/
Amulet:rare 2Nec/10/cast/life/mana/rez (ръзбира се може и с 20cast но няма смисъл )
Boots:Marrowwak
Gloves:Magefist
Belt:Spiderweb sash
ring:2 bula
Inventar:Anix i torch , 7 GC pnb с живот и 2 с ФХР и SC-та 20 живот и резисти (ако са ви нужни , в зависимост срещу какъв герои играете) и SC-та 20 живот 17 мана ако са ви ненужни резисти

При правилно испълнение на билда ми ще имате кам 4к живот и 1.1к мана(1.1 мана без SC-та с живот и мана , която дори тя ви е достатачна за добър и лек дуел) Ще стигате максималния "FCR FRAME" и ще имате 86%"FHR FRAME" който ви е нужен задължително , ще нанасяте достатачно голям процент щети , за да бутнете всеки който ви се опре.

Та това беше всичко от мен надявам се да сте доволни и ви пожелавам приятна игра.
Guest

Ludiq1936
Билдати нестава за нищо

Ad1dAs4O
Без мах блок си лесна мишена за класс меле херо
ludiq1936
Newbie
Newbie

БелияЗаб wrote:Ludiq1936
Билдати нестава за нищо

Ad1dAs4O
Без мах блок си лесна мишена за класс меле херо
бате моля те не се излагай :S
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teamplay wrote:
Ad1dAs40 wrote:Stats:

И като ти дойде BVC или чарджър ще те питам пак..
Прав си,но ако имаш skill с некромансер , charger/BvC няма да те хванат никога...
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

Decrepify защо се дига ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

RaGe wrote: Decrepify защо се дига ?
Когато кърснеш паладин, той вече не може да бъгва чарджа. :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бъркаш :)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ми обясни ми защо се вдига.
ch1tusa
Newbie
Newbie

Не съм много сигурен, но мисля че зававя доста паладина имам предвид спеед - FRW т.е. по трудно бъгва,но нека и Чичо Мазо да каже нещо по въпроса
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Освен това, че намаля скоростта на героите на вървене и бягане и сваляне на дмг в известна степен, както и поемане на повеще щета от кърснатия, не знам за какво друго се използва. Нека маз0 ми обясни, ако е възможно.
nikas
Newbie
Newbie

decrepify забавя walk на което се основава самия бъг, но доколкото помня това е един от забранените за дуел кърсове.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

а аз до колкото помня нищо няма да забави на паладина.
пък относно развитието на некромансер на боне, то е много просто всичко каквото каза лудия с изключение на амулета който трябва да е мара 1я ринг трябва да е с стр а другия да е йордан, ест може и амулет с 10 каст но аз предпочитам мара 2 скила дава за бо.
И в каската трябва да има шаел.