PvM Necromancer EXPLOSION

Necromancer, както подсказва името, е герой тип магьосник. За разлика от Sorceress, той борави с черна магия, която включва възкресение на мъртви, призоваването на различни създания, които използва за собствени цели и редица проклятия. Въпреки, че се бори на страната на Светлината, някои трудно оправдават средствата, които използва.

z0sk1e
Full Member
Full Member

Тайната как се прави PvM Summoner.

Статс
str- He
Dex- He
Vita- Всичко
Energy- He

Облекло
Helm: Circlet 2Necro/20Cast/Life/Mana/Str/all Rez/ хубаво е да има str, че да не губим излишен статс.
Weapon: Beast естествено!
Armor: Enigma LP 15/x защото изисква малко str!
Amulet: Mara
Shield: Spirit
Gloves: Trang-Oul Claws
Ring: Bul
Ring: 10cast/life/rez задължително 40+ Fire rez!
Belt: Spider Web
Boots: Marrowalk
Втора ръка:
Wapon: Call To Arms [CTA]
Shield: Spirit

Инвентар:
10x Summoning Skills
1x Anihilus
1x SC 20/5 All rez (задължително) за да си хванем max rez
8x SC 20/11

Скилс
Summoning Spells
Raise Skeleton - Max
Skeleton Mastery - Max!
Raise Skeletal Mage- тука се цъка 1 път! (по на долу ще Ви изясня защо.)
Clay Golem - 1
Golem Mastery - 1
Summon Resist - Max!

Poison And Bone Spells
Teeth - 1
Corpse Explosion - MAX!!!
Bone Armor - Max
Bone Wall - 1 за да си вземе бонуси Bone Armor.
Bone Prison - 1 за да си вземе бонуси Bone Armor.

Curses
Amplify DMG - 1

И останалите точки ги слагаме на Golem Mastery, че да ни е по здрав голема

Raise Skeletal Mage- тука се цъка 1 път! (по на долу ще Ви изясня защо.)
Тука се цъка един път защото тези скелети не нанасят голяма щета но поне действат като
щит

Corpse Explosion - MAX!!!
Това е любимата магия на нашия некро! Само при 3+ каствания всички демони, които виждаме си лягат!

ЗАБЕЛЕЖКИ!
1.Summoner без енигма НЕ става!
2.Summoner без Call To Arms [CTA] е МНОГО трудно.
3.Summoner без Beast HЕ става!
4.Summoner без Merc става HO е желателно да имаме такъв с:
Helm: Andariel Visage
Armor: Chains Of Honor [CoH]
Weapon: Insight (задължително) [на основа Eth CV ще е най-добре]
Merc-а трябва да е от act2,Aura: Concentration!

Краен резултат:
Мега скелети с [Fanaticism,Concentration,Battle Order]
Raise Skeleton - 16 броя
Raise Skeletal Mage - 9 броя
Clay Golem - на 7k+ Life!
Total Life 3.7k+
Total Mana (която няма свършване) - 1.4k

Тактики
Преди да атакувате даден демон каствате Amplify DMG (увеличава нанесените щети x2)
И оставяте скелетите да си свършат работата!
Q:И после какво?
A:E как каккво?! Цъкате яко Corpse Explosion докато не измрат всички демони!

Та това беше...

------> И пак да подчертая това е PvM развитие!!! <------
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1iron golem с insight/pride
2 Golem mastery макс? тебе не те слуша главата :punish:
3 мерка с might aura и форти + газе, wepon - ориентираш се към оръжие с голям базов дмг
4Corpse Explosion - MAX!!!
Това е любимата магия на нашия некро! Само при 3+ каствания всички демони, които виждаме си лягат!
Crops expls 13 yards radius ти е предостатъчен!! Блъскаш точки и ти вдига радиуса дмга е от Х до Х от живота на моба
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
z0sk1e
Full Member
Full Member

RootsRagga wrote: 2 Golem mastery макс? тебе не те слуша главата :punish:
И къде го видя това?
Или просто искаше да напишеш нещо...
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Принципно не съм много вещ в билдовете, но аз лично съм забелязал няколко неща. Опитвах на 2-3 пъти да направя такъв некро, накрая успях. Билдовете ни се различават по няколко неща:
Итеми:
1. рингове 2 soj - мана.. от каст не виждам смисъл. Все пак е ПВМ и не е кастър героя. Рез и лайф може да се намерят от други итеми в повече.
2. щит - homonculus - fbr, regen mana, 40 all rez + um rune = +62 all rez. По-добре от спирит - блок, мана, резисти. Фхр и Каст се губи... но не смятам, че може да се пренебрегнат в този случай.
3. trang oul gloves? защо? magefist също дават 20 каст, но и мана реген.
4. helm ciclet? оттук може да се спечели доста лайф и мана + ум руна 15 алл рез ако е shako...

Според мен с тези итеми билда ще е по-добър - Губи се доста каст наистина, но героят е PVM и аз поне с удоволствие го пренебрегвам за сметка на Лайф+рез+блок+мана+мана реген, които за героя са по-нужни.

Развитие:
Не знам как си стигнал до извода, че скелетите правят по-голям дмг от маговете. Интересно ми е и да го разбера. Аз днес се опитах да ги съпоставя - кажи речи един и същ е.Пък и не виждам смисъл да се дига clay golem, защото и 1 път дигано е с къмто 9000 начален лайф. По-добре на магове да се сложат skills така армията се увеличава с още 5-6 члена. Естествено може някои скилове да се сложат на bone spirit + bone spear вместо на bone armor+mags. Ако е 1.10 classic и се използва бъга на bone prison bone spirit-а ще бие доста... Не знам моя герой е с магове и съм доста доволен.

+ една забележка така развития от теб некро доста трудно може сам да убие нещо на hell в началото за да summon скелети. Така, че за билда, който си направил мерка е задължителен
Дано стане добра дискусия и да се стигне до наистина най-добрия билд за този герой.
iordek
Newbie
Newbie

Hand,за екипировката си напълно прав.
Скелетите правят огромен dmg при правилно развитие.
Забравяте за Iron golem.Направен да държи на бой и вдигнат с Beast.
Max.Summ.res. си е похабия на скилове.Разликата в резистите между 1 цъкан и макснат е мизерна.
Bone wall max дава повече абсорб от bone armor а и служи за събиране на гадините на 1 място.
Мерка+голема убиват лесно и на хелл,друг е въпроса,че не ти трябва да убиваш нещо при положение,че имаш готов леш при Anya.
Revive също го забравихте.
Разцъкайте това нещо:
http://tph.tuwien.ac.at/~gottwald/necro ... lator.html
За summoner питайте дедо си Ицо.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Iron Golem - вдигнат от беаст след като умре и беаста се загубва нали... За това не мисля,че в случая си заслужава. Revieve според мен не е нужен - просто едва ли на някой му се занимава да съмонва постоянно нови гадини, като и без това с 30+ армия всичко д/г лесно умира и не е нужно увеличаване на членовете на екипажа, който пътува с героя. Това за Anya не бях се сетил - много добра идея :). А сайта е просто перфектен. :like_linux:
z0sk1e
Full Member
Full Member

"HOJ" Да добри идейки но гледам, че все клониш към маната. Аз за това написах, че мерка трябва да има Insight.
А пък без Cast доста сакат/бавен става Corpse Explosion.Пък да не казвам колко пъти съм си спасявал кожата с телепорт по някога ти трябват 2-3 бързи, че да се оцелееш.
"няма смисал от Revive.." моля?! Това може би е една от най-силната единица на некро-то (сумм) защото можеш да си подбираш различни Демони за определена атака.
А до ринговете да .. всъщност е по добре 2 Bul не сож "колкото повече life толкова по добре"
даже и инвентара може да се промени. Трябват ни около 4-5 скилара и останалото SC 20/17
"защо Clay golem?" Защото ги "Clay-va :D" тоест на български забавя ги.

До колкото си спомням този герой обича да мачка паладини. :secret:
iordek
Newbie
Newbie

За да има доволен каст се дига айрън голема с бийст.Повервайте ми тва чудо кон да го е.е не мърда.Вместо ти да носиш бийста може да сложиш HotO или White с полезни бонусчета като-revive(за да не го цъкаш),corpce......Сложи бонусите от rw-to и става мармалад. Варианти секви.Далаверимпекса е,че ще имаш,доволен каст-75.
2 bul=90-95 life=смех.С блок и 1 камара гадини около теб ще те хванат за 21-вия пръст.Маната куца на всеки некро,2 soj.
Clay golem sux.Не ти требе да ги забавяш защото гадовете са заети да бият bone wall.Както са на камарка скачаш в мелето и помпаш корпса.
Най-силната единица на нека е мерка+голема.Корпса нема го коментираме :D
Ръгни 1 Inf.на мерк от 2-ри акт might aura,облечи го с гащи да държи на бой,да се лийчва и гг.
Съмонера не е за бързи рънове,примерно контеса или анди а в една игра се рине всичко наред.
Пълниш си играта,дигаш цървуланковците при Аня,имах перф.ench.sorc,с която удрям 1 рамо на цялата тайфа и ринех мапа.
Пак ви казвам,с добре разпределени точки на iron golem i golem mastery,мушмурока става изрод.Ако не ви се рискува
пробвайте го 1-во с Insight,но голям% от успеха на съмонера е в голема.
Gl all.
Btw,Summon-bone мачка не само чукари,но няма нищо общо с чистия съмонер.
kuhataleika
Full Member
Full Member

маг скелетите са много полезни като защита а най ми харесва че бият от далече защото като имаш 20 скелета не могат да се наврът всички да бият моба все бягат а маге скелетите бият от далече и все си намират место просто казано са по умни от меле скелетите, но много бързо умират на 2-3 хита.... за това се чуда да ги дигам ли макс : / на 2 са ми за сега идеи ?
z0sk1e
Full Member
Full Member

Ами дигай останалите точки там :)
Nik
Newbie
Newbie

Здравейте.Виждам,че сте компетентни по темата и искам да ви запитам конкретно за Обливион.Не ли по добре мерк,2-ри акт,комбат,от Hell,с аура концентация( 16 левел според инфото за Оливион).Сравних я(аурата) с might,дава около 30% по голям Damage.И вторият ми въпрос е относно аура сумирането.Пак в инфо пише"регламентиран е бъга с аура сумирането"(значи го няма).Надявам се че се отнася само до една и съща аура а,не да отпада едната от примерно две аури.Предварително благодаря за евентуалния отговор.
z0sk1e
Full Member
Full Member

Merc-а трябва да е от act2,Aura: Concentration!
Nik
Newbie
Newbie

Благодаря! Точен и конкретен отговор,а повод за въпроса ми беше,че на много места в други форуми и развития,препоръчват мерк от 2-ри акт, NM,Offense,с аура Might.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

естествено... просто ние май всички играем в обливион, а там аурите са леко различни... иначе в класик естествено, че мерк с аура Might.
Ако играем конкретно за Oblivion Mode аз съм се олял откъм аури:
-beast 9 lvl fanta
-merc act 2 hell 16 lvl concentration
+eth upg bone visage 2 lvl holy freeze aura
+insight ca eth 16 lvl meditation
Ако имах възможността щях да сменя и ботушките с новите от 2-5 might аура на самия некро... Ама не съм виждал подобни засега.

Иначе за classic: merc act 2 NM + might и на него Pride.

Колкото до z0sk1e се чудя как каста му е толкова важен, а маната не... С тези итеми сигурно се връщаш през 2 минути за мана в града освен ако не вземаш тази по земята. Аз лично предпочитам малко по-малко лайф (даже с този circlet доооста ме съмнява да има повече лайф от забележките, които аз съм написал) и доста повече мана + мана реген. Пък и от друга страна с 30+ члена армия пред мен доста малко гадини може да ми навредят по някакъв начин.
z0sk1e
Full Member
Full Member

HandOfJustice wrote: естествено... просто ние май всички играем в обливион, а там аурите са леко различни... иначе в класик естествено, че мерк с аура Might.
Ако играем конкретно за Oblivion Mode аз съм се олял откъм аури:
-beast 9 lvl fanta
-merc act 2 hell 16 lvl concentration
+eth upg bone visage 2 lvl holy freeze aura
+insight ca eth 16 lvl meditation
Ако имах възможността щях да сменя и ботушките с новите от 2-5 might аура на самия некро... Ама не съм виждал подобни засега.

Иначе за classic: merc act 2 NM + might и на него Pride.

Колкото до z0sk1e се чудя как каста му е толкова важен, а маната не... С тези итеми сигурно се връщаш през 2 минути за мана в града освен ако не вземаш тази по земята. Аз лично предпочитам малко по-малко лайф (даже с този circlet доооста ме съмнява да има повече лайф от забележките, които аз съм написал) и доста повече мана + мана реген. Пък и от друга страна с 30+ члена армия пред мен доста малко гадини може да ми навредят по някакъв начин.
:D Добре колко пъти да кажа, че мерка ми има INSIGHT Регенерира ми маната даже в колана си държа само 1 ред Фулки за екстремни преживявания :D и останалото е Heal Pition.
kuhataleika
Full Member
Full Member

айде и аз да пиша малко мерка не е ли по-добре с армор bramle това 17 левел thorn аура дига поне 500 дм на скелетите много ще е от полза :) и аз играя в обливиона с такъф и го играя с фулл trang сет защото нямам нищо яко маната трудно му пада доста ги бие, но имам проблем като пусна тези толкова много скелети супер почва да ми лагва едвам се портвам а компа ми не е слаб има ли начин да го оправя тозси проблем също като играем sew за левел фулл игра е ацкия лаг едвам се движа..... :)
z0sk1e
Full Member
Full Member

Не знам .. с bramble губи резисти.
А пък за sew сигурно ти трябва 2 ГБ. видео карта, че да не ти сече. :D
Иначе и на мене ми сече като се съберем. (не само sew)
Raich0
Full Member
Full Member

не ти трябва 2 ГБ видео карта , тряят ти Drivers , и аз неам дривери , но не ми лагва , проблема си е в вас!
z0sk1e
Full Member
Full Member

Raich0 wrote: не ти трябва 2 ГБ видео карта , тряят ти Drivers , и аз неам дривери , но не ми лагва , проблема си е в вас!
:nenormalniste:
аха ясно и как разбра, че нямам драйвъри. :D :D
хмм интресно (нямам драйвъри/играя диабло ... играя диабло/нямам драйвъри).

ПП. тука става на въпрос за развитие а по горния ми пост беше шега.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

kuhataleika wrote: айде и аз да пиша малко мерка не е ли по-добре с армор bramle това 17 левел thorn аура дига поне 500 дм на скелетите много ще е от полза :) и аз играя в обливиона с такъф и го играя с фулл trang сет защото нямам нищо яко маната трудно му пада доста ги бие, но имам проблем като пусна тези толкова много скелети супер почва да ми лагва едвам се портвам а компа ми не е слаб има ли начин да го оправя тозси проблем също като играем sew за левел фулл игра е ацкия лаг едвам се движа..... :)
Thorns aura връща дмг - не дава нищо. Но не знам дали действа на всички - т.е не само на мерка, но и на героя и скелетите. Ако действа може би е добра идея.