Bug report

sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Изтеглихме всички файлове, но явно няма пуснато ГС защото пак има лайн и не ни пуска в игри?
rednex
Jr. Member
Jr. Member

Какво стана със това GS вече 3 часа няма..
sensational
Full Member
Full Member

де да бяха 3..
DarkKiss
Administrator
Administrator

Онлайн е.
Gareth
Full Member
Full Member

Отново Baal на Nightmare e невъзможен. Imunne е на всичко, дори и с thorn dmg не става, защото има Spectral hit и на 2 хита се healva. Просто няма как да се убие, ако някой си мисли че е лесно да влезне да пробва :)
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
gogoogo
Newbie
Newbie

[@4996 wrote: t_id=11878 msg_id=83139 date=1362671622]Отново Baal на Nightmare e невъзможен. Imunne е на всичко, дори и с thorn dmg не става, защото има Spectral hit и на 2 хита се healva. Просто няма как да се убие, ако някой си мисли че е лесно да влезне да пробва :)
Изобщо не е лесно да се стигне до него ..След около час разчистване пътя до баал и ме дропна от последните гадини на входа пред баал.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ние го бихме само заради лоуер рез на некрото. Иначе на хелл е некъв истински ужас... Няма как да се играе ако не се намалят щетите и лайфа на мобовете.
TehGre
Newbie
Newbie

Следя коментарите по темата и се чудя да се смея или да плача. Темата уж е Bug Reports, а всичко което виждам са просто оплакваня. Не искам да обидя някой, но работя като QA Game Tester и това тук са си чисти оплаквания или поне половината от коментарите. Не си мислете, че балансът на игра става за 2-3 дни... Не стига, че ми цъкате с разни мап хакове и хакчета за безсмъртия, а и ревете, че мода бил невъзможен. Вместо да давате идеи как кое може да се промени, да ровите за разни интересни бъгове, които могът да доведът до краш или някоя друга проблемна ситуация само пишете едно и също нещо по няколко пъти, макар и по различни начини. Дайте малко време, човека ще го оправи... Ако някой мисли, че ще може да се справи с всичко сам - be my (his) guest. Нали се сещате за оная българска поговорка? - "Бързата работа, срам за майстора." Човека вместо да ви угоди на всички правейки чудовищата, елити и босове супер лесни и след това мода най-вероятно да ви отъпее си обмисля нещата, прави план и т.н. По дяволите, не си мислите че всичко става с няколко щракания на пръсти. ;)
Ае peace out & повечко търпение. ;)
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@4996 wrote: t_id=11878 msg_id=83139 date=1362671622]Отново Baal на Nightmare e невъзможен. Imunne е на всичко, дори и с thorn dmg не става, защото има Spectral hit и на 2 хита се healva. Просто няма как да се убие, ако някой си мисли че е лесно да влезне да пробва :)
Добре, въпреки че в момента съм ги намалил явно не е достатъчно, моля дайте предложение с колко искате да бъдат намалени както щетите, так и живота на чудовищата в играта, като е добре да се говори в %, например ако мислите, че ако намаля всичко наполовина ще ви е по-лесно и приятно за игра, то така и ще направя.
Също искам да поясня, че както Баал, така и никое друго чудовище в играта не са имунизирани, максималният им резист е 95 в момента, което също мога да смъкна, но надали е доста добра идея, по-добра алтернатива да направя, така че да не се хеалват.

Очаквам мнения ;)
KrTtT
Newbie
Newbie

Относно баал на нм (незнам как е на хелл) мисля че трябва да се смъкне кръвта с 10-15% и 100% да бъде премахнат ,който го много

Относно стари мой както някои по горе спомена все още има дроп при определн итем, когато падне от моб, незнам кой е.
Също така дропва понякога когато отвориш сташ-а и минеш контурите на самата графика незнам как става но ме дропва доста пъти ( понякои път само когато съм отворил инвентара)

Има и други работи ще пиша.
sensational
Full Member
Full Member

хиилването нека остане но неможе ассасинка с 10к на ЛС да бие 20 секунди моб от акт1 на хелл .... ( говорим за 1 шаманче обикновенно ) също така фихне мерковете защото мерк 70 лвл е със 1к лифе при положение че един обикновен моб набива 500-600 дмг смятай колко са нужни тия меркове... и последно предложение върни стария инвентар и сташ от бившия обливион беше 10 пъти по добър !
KrTtT
Newbie
Newbie

[@2024 wrote: t_id=11878 msg_id=83145 date=1362685640]100% да бъде премахнат ,който го много
Говорех за Spectral hita

Edit: (07.03.2013, 22:16:49)
--------------------------------------------------
забравих да спомена за бъг-а с порталите при дадени чuдовища например: към андариел- бих моба 5-6 пути да си преведа героя, след което 2 act - Juggernaut отново 3-4 опита докато успея да взема орето, и 1 път неми се отvори към баал, предполагам е някакав цялостен проблем с тези портали трябва да се фихне
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Порталите не се пускат ако чудовището е умряло от Thorns Damage.
Също да попитам какъв е този инвентар от бившия обливион?
Gareth
Full Member
Full Member

Нека се намали life на всички мобове поне с 20%, и резистите също, поне на Normal и Nightmare, на hell може да ги оставиш 95. Както и може да увеличиш малко дропа на уникални предмети ( и не само ), мислех че на Hell ще е по добре, но се оказа същото.

А мислиш ли да пуснеш една тема с малко повече информация за мода ?
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@4996 wrote: t_id=11878 msg_id=83150 date=1362689565]Нека се намали life на всички мобове поне с 20%, и резистите също, поне на Normal и Nightmare, на hell може да ги оставиш 95. Както и може да увеличиш малко дропа на уникални предмети ( и не само ), мислех че на Hell ще е по добре, но се оказа същото.

А мислиш ли да пуснеш една тема с малко повече информация за мода ?
Да мисля да пусна такава тема.
Искам също да ти кажа, че надали 20% ще са достатъчни, тъй като съм намалил лайфа на Баал около 3 пъти, не знам дали наистина е усезаемо, но е факт.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В описанието пише, че помощниците могат да използват същите предмети като играчите, но не става. Колан, ръкавици, ботуши, амулети и пръстени не могат да им се слагат :)
rednex
Jr. Member
Jr. Member

Има едни монстери Faw Field в 4ти акт се намират.. незнам но при 3.3к лифе ми правят 1 хит от кортан .. ?
TheBestOne
Newbie
Newbie

Какво стана защо няма сервер...
thebestone
DarkKiss
Administrator
Administrator

TheBestOne wrote:Какво стана защо няма сервер...
Имахме проблем с D2GS-а. Вече работи нормално. Извинявам се за бавната реакция.
rosen_1914
Newbie
Newbie

Крашна ми когато влизах в арените на Блууд Рейвън и Смит. Мерковете могат да си носят само оръжие, каска и броня.