Дирим информация

Raich0
Full Member
Full Member

Драсти , искам да помоля човека който се е наел с редактирането на мода и т.н да даде колкото се може информация повече.. днес 2 часа сме тьрсили информация как да отворим кол : ) Лично аз бих желал да знам относно секи НОВ итем който е в мода (различен от класика и т.н) и сички нови джажи.. (quest items) знам че ще отнеми време но .. моля ви хора дайте поече инфо че ще истращим тука докът разберем кво каде как..
И а мерси :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Cube Recipes:
Complete Horadric Staff=Staff of Kings+Viper Amulet+Horadric Ore (Всички съставки трябва да са намерени на една и съща трудност)
Complete Khalim's Flail=Khalim's Heart+Khalim's Eye+Khalim's Brain+Khalim's Flail (Всички съставки трябва да са намерени на една и съща трудност)
Secret Cow Level=Treasure Map+Statue of Greed+Tome of Riches+Wirt's Leg (Всички съставки трябва да са намерени на една и съща трудност)
Land of Shadows Key=Key of Anguish+Key of Pain+Key of Hatred+Key of Terror+Key of Destruction (Всички съставки трябва да са намерени на трудност Hell)
Uncurse Cursed Ring=Cursed Ring+Purification Glyph 1+Purification Glyph 2+Purification Glyph 3+Purification Glyph 4+Purification+Glyph 5 (Всички съставки трябва да са намерени на една и съща трудност)
Uncurse Cursed Amulet=Cursed Amulet+Purification Glyph 1+Purification Glyph 2+Purification Glyph 3+Purification Glyph 4+Purification Glyph 5(Всички съставки трябва да са намерени на една и съща трудност)
Uncurse Cursed Ataghan=Cursed Ataghan+Purification Glyph 1+Purification Glyph 2+Purification Glyph 3+Purification Glyph 4+Purification Glyph 5 (Всички съставки трябва да са намерени на една и съща трудност)
Adamant Glyph=3x Mithril Glyphs
Adamant Hammer=3x Mithril Hammers
Repair Weapon/Armor=Any Weapon [OR] Any Armor+Smith Rune (Не може да поправя Ethereal предмети)
Unsocket Weapon/Armor=Any Socketed Weapon [OR] Any Socketed Armor+Mithril Hammer (Всички камъни и руни в предмета се унищожават)
Upgrading Low Quality Weapon/Armor to Normal=Low Quality Weapon/Armor+Mithril Hammer+Mithril Glyph
Upgrading Normal Quality Weapon/Armor to Superior=Normal Quality Weapon/Armor+Adamant Hammer+Adamant Glyph
Upgrading Normal Weapon/Armor to Exceptional=Normal Weapon/Armor+Ral+Sol [OR] Tal+Shael [OR] Ort+Amn [OR] Ith+Dol+Adamant Hammer (Не работи за Normal и Rare предмети)
Upgrading Exceptional Weapon/Armor to Elite=Exceptional Weapon/Armor+Ko+Um [OR] Lum+Mal+Adamant Hammer+Elite Weapon/Armor (Не работи за Normal и Rare предмети)

Прочети внимателно.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Raich0
Full Member
Full Member

Истропа ми кубе рецепти .. браву а аз какво исках нещо не ме разбра - варни се на 1-ви пост и прочети внимателно
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това е най-добрия мод който съм играл!
Raich0
Full Member
Full Member

Ивайло Георгиев wrote:Това е най-добрия мод който съм играл!
Така е никой не го отрича ... просто искаме информация за него ;<
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

http://blue.arimyth.com/
Цялата информация, относно Уникални и Серийни предмети, както и Руническите думи можете да намерите тук.