Старт на царството

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Мода е пуснат в сървъра.
Бързам да отбележа, че е пуснат тестово. На 01.02.2012г. ще бъдат изтрити всички създадени герои и ще стартира официално.

Целта на предварителния старт е, да може мода да се играе и да бъдат евентуално възникнали бъгове преди официалния старт.
sapiora
Newbie
Newbie

Имам питанка :)хората досега са играли 1 месец и са се трудили да дигнат левел а вие искате да направите рестарт на мода!! според мен тия които играят сега ще играят и след рестарта :) не отнемайте на хората предметите изкарани с труд :cool: наистина е доста трудно на тоя мод а ние сме се мъчили 1 месец да изкараме нещо,колкото и малко да е така ще ни убиете желанието за по нататъшна игра \(
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

sapiora wrote: Имам питанка :)хората досега са играли 1 месец и са се трудили да дигнат левел а вие искате да направите рестарт на мода!! според мен тия които играят сега ще играят и след рестарта :) не отнемайте на хората предметите изкарани с труд :cool: наистина е доста трудно на тоя мод а ние сме се мъчили 1 месец да изкараме нещо,колкото и малко да е така ще ни убиете желанието за по нататъшна игра \(
+1
Снощи в мода си говорихме същото и с другите момчета. В момента около 10-15 човека играем този мод и при евентуален рестарт половината ще се откажат, в това число и аз. Така че нека няма рестарт, поне на този етап :)
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

sp0tt wrote: +1
Снощи в мода си говорихме същото и с другите момчета. В момента около 10-15 човека играем този мод и при евентуален рестарт половината ще се откажат, в това число и аз. Така че нека няма рестарт, поне на този етап :)
Ъъъъъъ това си е твоето мнение, аз лично чакам да изчистят бъговете и да си начешам крастата на ХК.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
wandererfb
Newbie
Newbie

sp0tt wrote: +1
Това че мода беше пуснато само пробно да се видят и изчистят бъговте беше казано предварително,който е взел на сериозно и се развил жалко ,няма за какво да се сърдите...прочетете първия пост,никой няма вина...
sapiora
Newbie
Newbie

Те могат да изчистят бъговете и без да правят рестарт на мода нали:) а и другия пич кадето е писал все пак не питам него нали? или понеже не си почнал веднага и дай да направим рестарт :punish: ако беше вдигнал като наз некой и друг левел друга песен щеше да запееш и ти ма айде
eyeofheart
Full Member
Full Member

доста от хората както и аз бяха казали че след рестарта и официалното пускане ще почнат,предварително ви казаха няма виновни
Smoke Weed
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

При всички положения тези от вас, които вече са играли мода имат предимство пред тези, които тепърва ще започнат, понеже вече знаят къде точно зашо какво и как трябва да се направи.

Освен това, били макар и 15 най-малко искам да губя тези потребители, зашото благодарение на тях този мод ще го има!
murkata
Newbie
Newbie

реса мом4ета кога 6те бъде да си правя изводите кога да го по4вам :secret:
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

murkata wrote: реса мом4ета кога 6те бъде да си правя изводите кога да го по4вам :secret:
10.02.2012
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Нали уж в първото мнение на темата пишеше, че на 1-ви февруари ще бъде рестартирано царството. Май се прекарах, че започнах да играя...
z0sk1e
Full Member
Full Member

Старата песен на нов глас. Играете като тестери, а после искате горите ви да останат... (fubar)
emilchy
Newbie
Newbie

какув е мода и с какво е по разнобразен от дригиа
Phoenix
Newbie
Newbie

А кога ще видим списъка с подобренията? Помогнете ни да започнем като хората! Поне за скиловете и геймплея пуснете, че да се ориентираме какво да (не) правим все пак...
За ъпгрейдите по предметите можем да изчакаме няколко дни докато вдигнем левел и започнем да ръним по-сериозно, макар че рецептите с малки руни ще са полезни в началото и ако има нови или подобрения по старите е хубаво да ги имаме предвид.

В петък мода по кое време тръгва? Че не съм на работа и има да кисна цял ден да го дебна... :angel:
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Phoenix wrote: В петък мода по кое време тръгва? Че не съм на работа и има да кисна цял ден да го дебна... :angel:
Късно вечерта. Ориентировъчно 22-23 часа.