Bug report

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
Becuty
Newbie
Newbie

К'во праиш ли ? Отваряш сандъка \ Там/Няма го \ натискаш + на Num Lock клавиатурката \ там/няма го \ пускаш портал и отиваш при атма \ Стане/нестане Кефиш се на слънцето / Uninstall d2 + reinstall (С не бъгната версия) Със сигурност не е от сервер-а след като толкова хора играят , толкова хора си прекарват герои секи ден и да не се оплачат от това ... Тя тая тема трябваше да е 2500+ страници . да си зглобиш стафа говори с Cain може ти солвне проблемчето
pistra
Newbie
Newbie

А ти куеста с радамент изпълни ли го? И аз го имах този проблем, защото бях изпълнил куеста и се наложи да правя нов герой за да мога да взема скрола на радамент преди да завърша куеста и стана.
Borsuko
Jr. Member
Jr. Member

Незнам тоя за какви бъгави и не бъгави версии говори на диабло, ама направо като сложих новия пач и кадето и да отида ме дропва. Истрих цялата игра, сложих я на ново, свалих новия пач и стана още по-зле, направо никаде немога да отида.
Няма ситуации без изход, просто има ситуации от които изходът не ни устройва!
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Borsuko wrote:Незнам тоя за какви бъгави и не бъгави версии говори на диабло, ама направо като сложих новия пач и кадето и да отида ме дропва. Истрих цялата игра, сложих я на ново, свалих новия пач и стана още по-зле, направо никаде немога да отида.
Същата работа и при мен. Пробвах какво ли не и пак не става
rednex
Jr. Member
Jr. Member

Borsuko wrote:Незнам тоя за какви бъгави и не бъгави версии говори на диабло, ама направо като сложих новия пач и кадето и да отида ме дропва. Истрих цялата игра, сложих я на ново, свалих новия пач и стана още по-зле, направо никаде немога да отида.
+1
kuhataleika
Full Member
Full Member

[@6558 wrote: t_id=10022 msg_id=72844 date=1331075154]К'во праиш ли ? Отваряш сандъка \ Там/Няма го \ натискаш + на Num Lock клавиатурката \ там/няма го \ пускаш портал и отиваш при атма \ Стане/нестане Кефиш се на слънцето / Uninstall d2 + reinstall (С не бъгната версия) Със сигурност не е от сервер-а след като толкова хора играят , толкова хора си прекарват герои секи ден и да не се оплачат от това ... Тя тая тема трябваше да е 2500+ страници . да си зглобиш стафа говори с Cain може ти солвне проблемчето
Братле само не ми се дзвери да не си изкарам нервите на теб, че вече ми е писнало. Чакахме 1 месец за кво за "тоя дет дуа ли" 1 час подкарвам диабло после пак бъгове на всякъде (радвам се че поне аз нямам проблеми с дроп) вече нямам нерви да се занимавам всичките идеи които ми изброи ги пробвах още преди да ги кажеш а диаблото е 800 мб на рар и не е в него проблема от както се помня играя диабло от този архив и не съм имал нито 1проблем с нормални сървари. И да ви питам още един рестарт няма ли да има 3 рестарта май са малко дайте да ги направим 5 или ще чакате пак да изфармим 20 джаха и тогава ще реснете?

ПП pistra куеста го минах и не ми падна скролл нито от радко нито от сандъка нито с каин или акара.И на мен ми миа през акъла че от там идва проблема ама, нов герой няма да правя ще чакам ресовете да станат 10 дай боже потръгне мода... Приятен ден
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Повече ресове няма да има.
Колкото до проблемите, които явно имате, държа да отбележа, че няма начин някои да могат да направят нещо а други да не могат.
Както и да е! Проблемите идват от там, че в момента дори не знам защо се получават тези бъгове, тъй като при мен всичко си работи абсолютно нормално!
И няма как да знам как стоят нещата в сървъра тъй като съм на БТК и нямам достъп, а и с VPN-a също не ми се получава, и няма просто как да видя какво се случва а неща от сорта на "Играта ми крашва" "Guys we got a big error here" или "Това не става онова не става, не ми върви мап-а не мога да си пусна года"

Както и да е, не обвинявам никой за проблемите, просто искам нещата да са ясни.
И за най-лесно след като сте чакали "1 месец", което съвсем не е вярно, ще ви спестя главоболията за да не чакате повече, или по точно да няма какво да чакате \)
rednex
Jr. Member
Jr. Member

rednex wrote:
rednex wrote:Незнам тоя за какви бъгави и не бъгави версии говори на диабло, ама направо като сложих новия пач и кадето и да отида ме дропва. Истрих цялата игра, сложих я на ново, свалих новия пач и стана още по-зле, направо никаде немога да отида.
+1
?!
sapiora
Newbie
Newbie

Това прозвуча като: ееее.......се у г......за спирам мода :) или греша?
program
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не прозвуча, човека си го каза че му писна да се занива!
А от самото начало, как пуснаха мода се чудех от къде ми е толкова позната музиката, добре че вчера гледах "България търси мутант" да си отговоря на въпроса.

Едит: Вчера цял ден съм търсил пари за да си пусна нета, за да играя мода, ако го спрат ще трябва да си губя свободното време пак с тъпи филми. Жалко
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Requiem For A Dream ... :secret:
program
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@22 wrote: t_id=10022 msg_id=72879 date=1331128924]Requiem For A Dream ... :secret:
Филма съм го гледал одавна, но си мисля че беше някав наркомански, и тая музика не му отговаря, по-скоро би се залепила на някоя епична битка от средновековието. Примерно на Калоян как побеждава рицарите или нещо от сорта :) Тея наще кога ще спрът да ни заливат с някви малуомни сериали,
с идиотска тематика, вместо да напрвят някои качествен исторически сериал., за да станеме още по-горди че сме българи, бая се отплеснах саундтрака е лудница евала за това попадение.
pistra
Newbie
Newbie

И с рестарти и без рестарт все тая. По всяко време мога да ви направя клипче, в което ви показвам съдържанието на руни и итеми и трия всичките герои и започвам отначало. Само да кажете, но няма да ги раздавам че да не вземат да излезнат някакви "фукленца". Не знам от каде сте хора ама с тая злоба единствено отежнявате положението. Чак и аз почнах да се нервя да чета простотии. Тази тема трябва да я преименуват на "ревльовците". Само флоод. Не съм на ясно с идеята за темата, но по пътя на логиката -----> Има бъг -----> влизаш в форума -----> изчиташ темата да не вземе да повториш или вече да го има обяснено -----> правиш едно "адд реплей" -----> и чакаш да се оправи. Написах "чакаш", защото едва ли забеляваш, че има и други. Супер хипер мега егоизъм. Всички чакаме. Няма сърдилки от мене. Аз си цъкам и си правя кефа дори и на най-куция монстер само да мога да стигна. Кой квото го боли и сърби. Поздрав: "Ъпсурт - Колега"

Едит: стига толкова офф. Искам да попитам за амазонката нещо не мога да му ползвам лайт скиловете. Проблема в моя телевизур ли е :) . На асасинката също няколко скила (макар че траповете си бачкат перфектно :D - слага ги да спът всичките )
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Виждам, че има хора на Nightmare какво се случва да не се оправи този бъг с River Of Flame?
program
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@22 wrote: t_id=10022 msg_id=72968 date=1331241782]Виждам, че има хора на Nightmare какво се случва да не се оправи този бъг с River Of Flame?
Ами трябва да има в игра един играч със стария пач и един с новия, тоя със стария пач пуска тп при ривара, и другия с новия влиза при диабло дава тп и лефтва, след това си слага пак стария пач за да може да играе и да не го дропва, тая идея днеска ми доиде, въпреки че вече няма сми от нея които неможе да премине изка плочата от играч които е преминал. ха ха ха :)
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@4462 wrote: t_id=10022 msg_id=72969 date=1331242124]
[@22 wrote: t_id=10022 msg_id=72968 date=1331241782]Виждам, че има хора на Nightmare какво се случва да не се оправи този бъг с River Of Flame?
Ами трябва да има в игра един играч със стария пач и един с новия, тоя със стария пач пуска тп при ривара, и другия с новия влиза при диабло дава тп и лефтва, след това си слага пак стария пач за да може да играе и да не го дропва, тая идея днеска ми доиде, въпреки че вече няма сми от нея които неможе да премине изка плочата от играч които е преминал. ха ха ха :)
Ама ти си голяма работа :P Браво!
Сега поне можете да играете, интересно се получава явно проблема е бил само в сървърната част.
Като цяло има ли някакъв проблем ако се играе с стария пач?
program
Dreaming Friend
Dreaming Friend

всичко е ок със стария ..за сега :)
pistra
Newbie
Newbie

Програм ТИ СИ БИЛ ГОЛЯМ МОЗЪК. Това никога нямаше да ми дойде на акъла.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

След като се разбра, че с старата версия няма проблеми с мода смених клиентската версия.
Всеки който все още има проблеми да си свали мода отново.
Download
Извинявам се за причиненото неудобство.
Thanks to *Program \)
dimitar
Newbie
Newbie

след като не е пуснало scrolla на 2 град какво трябва да правя нов герой или да се прекарвам с някой друг така ли ? или просто трябва да го бия пак докато го пусне ?