Bug report

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

zaprqn wrote:Кога ще мога да мина втория град?! :nenormalniste:
А защо не можеш ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
zaprqn
Newbie
Newbie

Еми на хел съм и не мога да събера стафа и амулета а и не ми пуска скрола.На три героя е така и на трите им се мина радамент вече.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

zaprqn wrote:Еми на хел съм и не мога да събера стафа и амулета а и не ми пуска скрола.На три героя е така и на трите им се мина радамент вече.
Пиши ми в играта на акаунт *Wall , ще те вземем с нас като стигнем хел.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
JusifySex
Full Member
Full Member

акт 2 е невъзможен за минаване без скорла който УЖ пада от редамент .. При мене не падна нищо друго освен книгата за скил
nonst0p
Newbie
Newbie

А в кофчежето до рандамет видя ли от него какво пада ?
z0sk1eCorporation
Jr. Member
Jr. Member

Нещо не ми излиза царството "Забрава" това бъг ли е? :D
EternalFear-
Full Member
Full Member

Nightwing Veil (Spired Helm) иска 192 стр? това нормално ли е.. оправете го на по-малко поне колкото е в класика .......
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ТМ-то иска 232 :D 2-та предмета стават абсолютно неизползваеми с този стр :)
EternalFear-
Full Member
Full Member

ДА, дано да добавят req.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Друг бъг, който забелязах току що - Мерк с инфинити често се бъгва и сваля и собствените си резисти :D
Ployd
Newbie
Newbie

Нов стар бъг, направих 3 героя и на трите не падна скрола. За първи път не ми пада скрол. и Holy Freeze не работи, нито когато се използва от монстер , нито от мерк ( RW Doom ) нито от паладин, само си свети за красота.

Моля да се обърне внимание на скрола при пувия удобен момент МОЛЯ
z0sk1eCorporation
Jr. Member
Jr. Member

Дълго време използвах мерк от 3-ти акт на "студ". Аурата работи /ама до някъде/. В смисъл след като се активира, тя вкарва някакъв демич, но не "замръзява" демоните.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Мода е обновен, колегата може по-детайлно да обясни какви промени е внесъл в тази версия.
Ployd
Newbie
Newbie

обновен, обновен, колко да е обновен :D . Не виждам да има нови пачове за сваляне. :D
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

До колкото знам, автоматично ви се ъпдейтва пача, без Вие да знаете за това.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Ployd
Newbie
Newbie

Justice wrote:До колкото знам, автоматично ви се ъпдейтва пача, без Вие да знаете за това.
Update се ако пусна / съм свалил програмата, а и плюс това те качват и пача за такива като мене да си Update D2 ръчно
sapiora
Newbie
Newbie

Имам един така доста важен въпрос!! събрах си 2 мулета с перфекти :) и реших да повърта charmove :) разбира се си намерих 99 левел grand charm!! и почнах аз да върта и представете си изненадата ми charma стана 1 левел и край не мърда от него:) а така скилари все си мисля няма да паднат никога буахаха та мисълта ми е 2 мулета с перфекти и се 1 левел чарм това ще се оправи ли защото така няма смисал :) сега ще ида да пробвам и с ринг/аму
sapiora
Newbie
Newbie

[@3201 wrote: t_id=10022 msg_id=73476 date=1332402085]Имам един така доста важен въпрос!! събрах си 2 мулета с перфекти :) и реших да повърта charmove :) разбира се си намерих 99 левел grand charm!! и почнах аз да върта и представете си изненадата ми charma стана 1 левел и край не мърда от него:) а така скилари все си мисля няма да паднат никога буахаха та мисълта ми е 2 мулета с перфекти и се 1 левел чарм това ще се оправи ли защото така няма смисал :) сега ще ида да пробвам и с ринг/аму
м дамм рецептите за ринг и аму въобще не работят, нито за сок на раре предмети
z0sk1eCorporation
Jr. Member
Jr. Member

Сапьор, в грешка си. Преди време сокнах един златен колан за мерка.:
sapiora
Newbie
Newbie

Щом мислиш че съм в грешка намери ме в обливона и аз ще ти дам да ми сокнеш един раре итем :) и за чармите ли съм в грешка?