Bug report

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Може би най-важната тема :)
При забелязан бъг или въобще нещо, което според вас не би трябвало да е така, тук е мястото да ни уведомите.
Maikal
Jr. Member
Jr. Member

немога да направq херо ]
DarkKiss
Administrator
Administrator

Maikal wrote: немога да направq херо ]
Вече може.
Maikal
Jr. Member
Jr. Member

линиq има сега :D
Dns_duBaKk
Jr. Member
Jr. Member

разгледах го набързо хареса ми но за съжаление трябва да лягам...ноо знам че може да не ти е до това но ако може направи 1 тема с разяснение кое е променено кое как защо ще бъде...

Лека и поздрави от мен :) :*
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Dns_duBaKk wrote: разгледах го набързо хареса ми но за съжаление трябва да лягам...ноо знам че може да не ти е до това но ако може направи 1 тема с разяснение кое е променено кое как защо ще бъде...

Лека и поздрави от мен :) :*
topic9993.html

Да беше погледнал една идея по надолу в раздела, който не е толкова голям(все още:))
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Ами първо браво за мода !! Така, след пускането му снощи и тестовия период се натъкнах(ме) на няколко проблема. Ще ги изредя с точки, за да е по ясно и четливо.
1. Не знам трябва ли да падат мана или лайф поушъни, ако трябва то само редж. видях аз
2. Аз започнах с некромансър и когато се опитах да пусна кърс той изобщо не бе ефективен срещу мобовете
3. При опит за вземането на скрола от Мрачната Гора, доближавайки се до дървото дропва всички от играта.
4. Куеста с Контесата също е неактивен. Стигаш до скелета, биеш го и това е. Няма изпълнен куест, няма руна или пр.
5. Хелфорджа същата работа ..
6. При мобове с конвикшън аура, след поизън, лайфа буквално се стопява изведнъж. Не знам какъв е процента на аурата, но резистите са -100
7. Андариел... по пътя за нея, местността където трябва да е този, който отваря телепорт към нея... той просто липсва и това ограничава играта до 1 акт
8. Дочух, че БоС на асасина не работи
Това е което ми прави досега впечатление. Ако се сетя нещо или някой друг нека допълва.
dimitar
Newbie
Newbie

dontmezanimavai wrote: Ами първо браво за мода !! Така, след пускането му снощи и тестовия период се натъкнах(ме) на няколко проблема. Ще ги изредя с точки, за да е по ясно и четливо.
1. Не знам трябва ли да падат мана или лайф поушъни, ако трябва то само редж. видях аз
2. Аз започнах с некромансър и когато се опитах да пусна кърс той изобщо не бе ефективен срещу мобовете
3. При опит за вземането на скрола от Мрачната Гора, доближавайки се до дървото дропва всички от играта.
4. Куеста с Контесата също е неактивен. Стигаш до скелета, биеш го и това е. Няма изпълнен куест, няма руна или пр.
6. При мобове с конвикшън аура, след поизън, лайфа буквално се стопява изведнъж. Не знам какъв е процента на аурата, но резистите са -100
7. Андариел... по пътя за нея, местността където трябва да е този, който отваря телепорт към нея... той просто липсва и това ограничава играта до 1 акт
Това е което ми прави досега впечатление. Ако се сетя нещо или някой друг нека допълва.
9. Chipped Diamont,Emerald,Ruby,Topaz дават едни и същи бонуси
10. Не знам дали е така ,но ми прави впечатление ,че камъните не могат да се смесват
sensational
Full Member
Full Member

dontmezanimavai wrote: Ами първо браво за мода !! Така, след пускането му снощи и тестовия период се натъкнах(ме) на няколко проблема. Ще ги изредя с точки, за да е по ясно и четливо.
смени си мапхака заради това не виждаш колбите :)
Отделно когато имаш колан с 2-3-4 реда когато вдигнеш или решиш с шифт да сложиш крув/мана не става.. все едно няма 2ри ред

П.С. Леко офф топик: Да очакваме ли днес някаква промяна в мода поне да отидем на акт 2 и нагоре ?
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пробвах мода на сингъл плеър и ми падна реър ринг с 1 то сорсерес скил левелс :) Нормално ли е или е някакъв бъг, понеже цъкам на сингъл? :)
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Някаква яснота по въпроса с Анди ? Разбирате, че е досадно 21 левел акт 1 :punish:
sensational
Full Member
Full Member

dontmezanimavai wrote: Някаква яснота по въпроса с Анди ? Разбирате, че е досадно 21 левел акт 1 :punish:
мдам ако трябва да се спре мода за 1-2 часа или колкото отнеме поне да открием ако има други бъгове и т.н.
sapiora
Newbie
Newbie

Момци!!! моля ви и при ваз ли е така? там кадето са ми предметите-оборудването на бронята и каската се едно е като раздвоена и отдолу кадето се слагат чарми анихи сетихте ли се :) там имам 8 реда от които ползвам средните 4 тири долните два се закриват от маната а и не мога нито да слагам там нито да взимам от там само от начало каквото съм взимал се напълниха и горните 2 реда също те са на нивото кадето се слагат ринговете и колана на едно са и не се вижда нищо и там не ми дава да слагам нищо :( и при ваз ли е така ? и от какво може да е проблема? свалих си 2 версий на диабло и все е така да не би да е нещо от самия мод?
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Оправи си резолюцията. 800х600 трябва да я направиш \)

ПС
Намерих животното, което пуска аникс (едитнах си една сорка на сингъл плеър). Мода ще бъде ужасно труден и мисля, че е невъзмножно да ръниш сам Убера.
sapiora
Newbie
Newbie

Мерси брато много ми помогна:) явно аз съм си кух \(
sensational
Full Member
Full Member

sp0tt wrote: Оправи си резолюцията. 800х600 трябва да я направиш \)

ПС
Намерих животното, което пуска аникс (едитнах си една сорка на сингъл плеър). Мода ще бъде ужасно труден и мисля, че е невъзмножно да ръниш сам Убера.
А нещо за анди >
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ми бате на сингъл няма проблем с Анди. Дропва ме на 5 акт при куеста за барбовете.
Иначе за убера - от 5 ръна 4 пъти падна аникс. Обаче наистина е адски трудно. С едитната сорка щом ме бият смятай какво ще е в сървъра :D
sensational
Full Member
Full Member

sp0tt wrote: Ми бате на сингъл няма проблем с Анди. Дропва ме на 5 акт при куеста за барбовете.
Иначе за убера - от 5 ръна 4 пъти падна аникс. Обаче наистина е адски трудно. С едитната сорка щом ме бият смятай какво ще е в сървъра :D
мм за анди през същия ли път минаваш катакомби и т.н.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да.
Да добавя, че и при дървото в Дарк Ууд не ме дропва \)
Neliell
Newbie
Newbie

sp0tt wrote: Оправи си резолюцията. 800х600 трябва да я направиш \)

ПС
smiter = problem solved