Мнения, предложения, критики

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
Raich0
Full Member
Full Member

Energy wrote: При кравите падат достатъчно , аз от там си ги вадя предимно.
Me 2 , btw единият скилар иска 80 левел :D
missing
Full Member
Full Member

На мен до сега лично не ми е падал... Но аз не правя и много крави така че е нормално :D
Ама имам друга питанка ... От къде падат Rune Bag и до сега някой вадил ли е такова животно ? Аз лично не съм и се самнявам данеби мап хака да ми крие тези торбички :) Щото ми показва само определени неща (тези които са му зададени в config файла). Ако е така някой да каже как да оправя тая работа и също така къде най-често падат ?
sapiora
Newbie
Newbie

Ми аз съм с 6.5 и ми е падал гулбаг и не го крие :) при елдрич къде отвара червения портал там ми е падал :)
Raich0
Full Member
Full Member

sapiora wrote: Ми аз съм с 6.5 и ми е падал гулбаг и не го крие :) при елдрич къде отвара червения портал там ми е падал :)
Малко , повече инфо? Каде е това 'елдрич'?
sapiora
Newbie
Newbie

акт 5 първото вп слизаш по стълбите и биеш
kuhataleika
Full Member
Full Member

По- точно при първия куест акт 1 за сокета втория WP и по въжения мост на зад :)
sapiora
Newbie
Newbie

Е така де за сокета :)
DukeNoraD
Newbie
Newbie

Защо царството липсва? Има го само Класика и Дрииминг мода.
sapiora
Newbie
Newbie

и на мен ми се губи нещо :D
dimitar
Newbie
Newbie

аз искам да попитам за тези Mini Quests как се изпълняват ???
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Все още са в процес на разработка :)
program
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Инветара за "Мерк" има ли идея да се пуска в употреба, или е просто за красота?
Имам предложение, понеже много лесно се стига до левел 100, да се направи героите да качват ниво до безкраи, разбирасе след ниво 100 да не се дават скилс и статс, просто това да бъде за фън, и разбирасе, да се уважат хората които играят наи-много в мода, за да бъдат по- напред в класацията.
По този начин мисля ще се стимулират повечето играчи да продължат да играят с героя които са развили, а не да го оставят, да гние из акаунтите,като стане 100 лв.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

program wrote:Инветара за "Мерк" има ли идея да се пуска в употреба, или е просто за красота?
Имам предложение, понеже много лесно се стига до левел 100, да се направи героите да качват ниво до безкраи, разбирасе след ниво 100 да не се дават скилс и статс, просто това да бъде за фън, и разбирасе, да се уважат хората които играят наи-много в мода, за да бъдат по- напред в класацията.
По този начин мисля ще се стимулират повечето играчи да продължат да играят с героя които са развили, а не да го оставят, да гние из акаунтите,като стане 100 лв.
Инвентара на Мерк-а е само за красота, ако ви дразни мога да сменя картинката :P
Безкраен левел не е възможно да се направи, същото важи и за Stats per Level, мога да контролирам, колко Skill-a ще получи героя за Level-Up, но не и колко Stats.
program
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Жалко..!
Защото като облечеш героя, и му вдигнеш максималното ниво, какво да правиш след това?!?
Мисля че трябва да се помисли за това, предполагам сега на всеки му е удобно лесно да си вдига, но съм убеден че тъка се губи интереса към мода.
Вчера прекарах някакво момче, от 1 левел, след като минахме хел, стана 60, а превода е наполовина, по лесен от класика.
След това няколко, крави и ..конец филЬма!
Предполагам ако се направи, много трудно да се вдига, тогава пък ще има много на които няма да се хареса.
Затова може примерно да се сложат някакви ограничения:
1-30 левел - Нормал
30-60 левел - Найтмере
60-100 левел- Хел

..както г/д е в класика, но там също може, 1 ниво герои да качва на хел, разбирасе не по такъв начин.
Затова да се направи тъка че да неможеш да трупаш ехп, от герои, които е с 10 нива над теб.

Искам да поясна че това са си лично мои виждания към играта, с които не ангажирам никои.
pistra
Newbie
Newbie

program, не си прав. Мода така си е добре. Ще ти дам пример на Найтмер барбовете са много силни с паладин надрусан (набокан) 84 лвл 3.9к лайф 29к деф с аурата с резисти на макс умря. Друид 83 лвл. и той надрусан (бокнат) на 4.3к лайф 5к деф на фаиърсторм го пляснаха 3 пъти и той умря. И сега трябва да почвам пак отначало. Тук левелите са си изчислени да може с мъка да се мине ХК. Ако се намалят просто нямам никакъв шанс да мина 5 акт на която и да е трудност. Пробвай да играеш ХК и ще разбереш за какво го пиша това. А до колкото на софт предполагам че там ви е скука. Ем тогава пробвайте хард и там ако ви е скука махнете года. Ще се учудите колко нерви може да изхабите и колко бързо може да ви лупка сърцето :D :weight:
z0sk1eCorporation
Jr. Member
Jr. Member

И нека бъде светлина .... казал къртика със слънчеви очила излизайки от дупката си

Предложения:
- Да се редактира един МапХак според мод-а /да показва новите камъни, хубавите уникални предмети, етц ../
- Да се добавят ChippedGemWords /в предишният мод имаше начални сетове. Сега няма да е лошо да има някаква друга помощ за "старт". ~ Akara/
- Да се добави арена за дуели /по-широка от предишната/

Критики:
- При нихлатхак е много лошо. ГРОЗНА ГЛЕДКА!
Атакуват те с:
Corpse Explosion, Arctic Storm, Conviction, Thunder Storm и Poison. + това май Nihlathak беше имунизиран от физическа атака ...
Не казвам, че не може да се убие, но е трудно за новите играчи. /ако Тяната не ми беше помогнал с някой друг итем ... още щях да си бия мини босовете в местноста Cold Planins за някой друг сдухан предмет/

Мнение:
Доста добре е развит мода. Лично на мене много ми харесва!
Въй, като си представя, че още не е завършен... - ще стане просто един прекрасен мод :)
program
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може и да не съм, но нали за това темата се казва: "Мнения, предложения, критики"
Иначе имам престава за какво ми говориш, понеже сам се превеждах, въпроса е че след като ги убиеш един път, вече няма никав проблем.
Направи си едно Некро на скелети и другите му гадове, и си миля че няма да имаш проблем.