Мнения, предложения, критики

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Всичко свързано с мода. Това е темата, ако желаете да изкажете мнението си или да предложите промяна по мода.
sensational
Full Member
Full Member

1во - мобовете с поисон като те хитнат все едно си на хелл с -100 рез.. за секунди сваля кръвта
2ро - на ассасина не дава burst of speed скилла незнам дали е само при мен
3то- емералда и диамантът дават едни и същи бонуси
4то- докато се разкарваш из дарк лоок ти дава ЕРРОР незнам какъв .. http://www.prikachi.com/images/765/4278765H.jpg
5то- андариел липсва :D хахаха
sapiora
Newbie
Newbie

Да не би обливона да работи? гледам в статистика го няма да е online
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е добавен просто вътре.
sapiora
Newbie
Newbie

Охааааа :) почва сеее :D
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като пусна мапхака ми блокира играта за около 30-40 секунди. След това при save and exit ме изхвърля тотално.
sapiora
Newbie
Newbie

Предлагам от стария обливон на баал кадето падаше статуетката за всеки клас герой пак да я има много фешън беше:) а и те кара да дигнеш над 95 левел:) струва си :cool: също и кадето падаха баг руните тоест да си има един постоянен убер кадето да пуска торч и аних рядко де да се не напълни мода и да омръзне бързо и от убийството на убера да отвара портала за баг руните :) бе ще е върха ако стане но вие си решавате последни все пак :*
hristian_97
Full Member
Full Member

аве само да питам вкарахте ли ресета от 1.13 ?
Така де,възможността да си реснеш героя :D
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

hristian_97 wrote: аве само да питам вкарахте ли ресета от 1.13 ?
insanqta
Newbie
Newbie

Сложна идея която нз дали е осъществима :)

Да се направи местност сас монстъри КОито да се телепортват и да ползват умения със не мн голям дмг но бърз + да не могат да се кърсват:)
Въпросните монстъри да дропват итем, който да се ползва за ресет на героя.. (може и няколко които да се комбинират в куба и получения итем вече да се ползва за ресет :))
Идеята е да се ползва барб сас ТАУНТ .. който да държи агро на монстърите.. за да бият по него.. - ТАНК :)

*монстърите да имат телепорт.. за да се запази цялостната идея.. да се бие със определена група (РАЙД) :) а не 1 некро с боне уол да ги блокира и бие сам \)
** да не могат да се кърсват за да не се ползва лифе тап.. а да се ползват билдове като тeзи:
http://www.diablofans.com/page/tools/sk ... 0l0l0lal00 - Xийлър
http://www.diablofans.com/page/tools/sk ... 0000000l00 - Find Item TAHK :)
И съответно да се добавят рунически думи, които да подсилят тези билдове.

Ако админите проявят интерес, и ако има възможност да се добавят такива неща.. ще го доизмислим \)
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Повече разнообразие да има... Като трябва гледайте от Zy-El мод някои идеи и ги развийте и ги добавете
Nik
Newbie
Newbie

Предлагам да се добави място или местност,което дава завишен експириенс.Примерно както в първия МОД,беше северс.В текущия вариант аз лично не намерих такова място,а това доста затруднява развитието.Отделен въпрос е,че такова място привлича и повече хора в екипна игра. Приятен ден на всички!
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Преди бях редовен като се играеше стария Oblivion мод. Много ми допадаше, жалко, че така се получи. Естествено имаше много недоволни.
Този не го знам още как е, но смятам днес да го разуча и ще кажа какво мисля.

Харесва ми много песента, която сте сложили при влизане в играта. Добър избор, браво.

--

Това сега от какво е ?

http://imageshack.us/photo/my-images/15/asdadsadv.jpg/
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MEMENTO-MORI wrote: Преди бях редовен като се играеше стария Oblivion мод. Много ми допадаше, жалко, че така се получи. Естествено имаше много недоволни.
Този не го знам още как е, но смятам днес да го разуча и ще кажа какво мисля.

Харесва ми много песента, която сте сложили при влизане в играта. Добър избор, браво.

--

Това сега от какво е ?

http://imageshack.us/photo/my-images/15/asdadsadv.jpg/
Не си сложил последната версия на мода (или поне не както трябва)
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
insanqta
Newbie
Newbie

MEMENTO-MORI wrote: Повече разнообразие да има... Като трябва гледайте от Zy-El мод някои идеи и ги развийте и ги добавете
Мисля че главната идея е да си изградят собствен мод, а не да копират от други такива :)
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Energy wrote: Не си сложил последната версия на мода (или поне не както трябва)
Последната версия я изтеглих от тук и я сложих върху 1.10 версия на играта?

--
Току що видях от тази тема, че има 2.0c и сте прав, че не съм с нея, но тогава си оправете линка в по-горната тема......

Дайте линк към един работещ мапхак, че вече се ядосвам с този конфигурирания на сусамеца от 15 минути не мога да го подкарам
kdnt
Newbie
Newbie

предлагам да се направи предмет който да се сглобява в кубе и чрез него руническите думи да могат да се превръщат в уникални за да могат да се подобряват допълнително

пп само дето позбърках темата за което се извинявам.
X-treme
Full Member
Full Member

MEMENTO-MORI wrote: Последната версия я изтеглих от тук и я сложих
Дайте линк към един работещ мапхак, че вече се ядосвам с този конфигурирания на сусамеца от 15 минути не мога да го подкарам
Ето избери си.
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Благодаря, пробвах няколко, но не работят. Грешката е все една и съща - Unknown game version
Теглих от друго място диабло-то, пак не искат да работят тия мапхакове. Някой срещал ли го е тоя проблем?
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MEMENTO-MORI wrote: Благодаря, пробвах няколко, но не работят. Грешката е все една и съща - Unknown game version
Теглих от друго място диабло-то, пак не искат да работят тия мапхакове. Някой срещал ли го е тоя проблем?
Не си кракнал мапхак-а.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.