Screenshot Тopic

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Създавам темата защото това не е класическо диабло, има доста неща, които могат да се покажат.
Качвайте забавни и интересни моменти от играта.
Това би допринесло и за поява на нови играчи.
PS: Темата може да се използва и като добре познатите ни "Познай какво извадих".
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Image

Image

Хем му казах, че това не е игра за него ... , а само за истински играчи!
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Довечер като легнеш аз ще бъда там, в чата и ще чакам и дебна, за да вкарам 7те си лоудера и да завладея първата позиция в класацията :nenormalniste: Докато го пишех мелодия от StarWars звучеше в главата ми :punish:
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

:nenormalniste: Ей смешка :D Ще се видим след рестарта :weight:

И по темата ... Coming Soon :secret:
Image
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Image
:weight:
Silver
Newbie
Newbie

О.о БРАВО, Lurix! Това от кой мод е? Май не е онзи от който си откраднал всичко за "твоя" мод?
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За 30-40 минути извадих 3 мулета с уникални итеми и цифрата руни и мисля че се наиграх....
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

RootsRagga wrote: За 30-40 минути извадих 3 мулета с уникални итеми и цифрата руни и мисля че се наиграх....
По това, че дропа в момента е завишен, не си правете изводи, че ще бъде така и след рестарта.
Silver
Newbie
Newbie

Отговори ми де :(
Играе ми се нещо без бъгове, което някой е направил с труд. И не ми казвай, че хакването на d2modsystem го водиш за труд.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Silver wrote: Отговори ми де :(
Играе ми се нещо без бъгове, което някой е направил с труд. И не ми казвай, че хакването на d2modsystem го водиш за труд.
До колкото знам D2Mod System е система, която позволява на МодМейкъри да правят промени по своите модове, които изискват CodeEditing.
Има множество Plugin-и, всеки, от които с различни функции, но всеки от тях е реализиран за да бъде използван.
Така, че не разбирам как точно съм Хакнал тази система.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

От кога хора прочели 2-3 теми от phrozenkeep почнаха да разбират как точно седят нещата при правенето на мод?
Silver
Newbie
Newbie

inf прочел съм доста повече от няколко теми вярвай ми (btw ти защо се отказа да модваш? :))
хpuco д2мод систем работи само в сингъл плейър,(+ това като пуснеш системата излиза едно малко надписче долу в ляво на гейм селект скрийн-а) а за обработване на чужда програма ти трябва разрешение което съм сигурен, че ти нямаш.
И все пак не отговори на въпроса ми: От кои модове си "вземал" ресурси за да знаем поне какво да играем
sensational
Full Member
Full Member

Silver wrote: inf прочел съм доста повече от няколко теми вярвай ми (btw ти защо се отказа да модваш? :))
хpuco д2мод систем работи само в сингъл плейър,(+ това като пуснеш системата излиза едно малко надписче долу в ляво на гейм селект скрийн-а) а за обработване на чужда програма ти трябва разрешение което съм сигурен, че ти нямаш.
И все пак не отговори на въпроса ми: От кои модове си "вземал" ресурси за да знаем поне какво да играем
Абе ти друга работа нямаш ли си ... тръгнал да дава акъл и да задава въпроси.. играй ако не искаш не играй ! Кво ти пука мода от кой други модове е сглобен ? Трябва да си благодарен че го прави а не задава малумни въпроси :)
Silver
Newbie
Newbie

лйолйо не се меси като не разбираш \) като те кефи смешното модче поне не искаш ли да знаеш кой аджеба го е направил?
sensational
Full Member
Full Member

Silver wrote: лйолйо не се меси като не разбираш \) като те кефи смешното модче поне не искаш ли да знаеш кой аджеба го е направил?
Тъпо детенце.... та отностно мода не ме кефи но не мрънкам като теб и не ме ебе кой го е направил :) ти ако си няква кука издири го и му ги задавай лично въпросите не да се правиш на мъжага тука че си разгледал 2-3 форума как се прави мод \) GL HF Не ми се занимава с всезнайковци
Silver
Newbie
Newbie

sensational wrote: Тъпо детенце.... та отностно мода не ме кефи но не мрънкам като теб и не ме ебе кой го е направил :) ти ако си няква кука издири го и му ги задавай лично въпросите не да се правиш на мъжага тука че си разгледал 2-3 форума как се прави мод \) GL HF Не ми се занимава с всезнайковци
Говориш ми сякаш до сега съм те молил да драскаш колко тъп си. Не ме ебе кой го е направил - мрънкам щото тоа ми е писал "копирайт дрийминг тиим донт трай то стийл" (rofl) направо сякаш го е правил той. Айде у лево и много ти здраве.

Въпроса си остава
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пак започвате с глупостите си.Съобразявайте се малко и карайте по темата. След моя пост нататък видя ли нещо извън темата - my turn !