Глупаво, но не рабирам :D

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
Ployd
Newbie
Newbie

Снощи след като загасих компа почна да се ъпдейтва ундоуса, и днес като го пуснах погледнах 'С' директорията ( все едно някои ме накара да го погледна ) и забелязах че е леко казано препълнено (има 193 мб свободно място) \( .
Та въпроса ми е следния, възможно ли е заради това ( че няма мяасто на С ) да ми затваря Д2, просто решава и затваря играта? Ако е така дали има начин да да разширя 'С' директорията?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не може това да е проблема.
Ployd
Newbie
Newbie

Мерси за отговора, значи треа да се търси друго решение на проблема със затварянето на игрта :mda:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С последната версия на мода ли си?
Ployd
Newbie
Newbie

Да, даже си играя. Но от време на време отварям инвентара и........дроп, или около Новите мобстери, или в добавените местности.
Не се случва всеки път ами на 3-4 игри, и точно поради тази причина се съмнявах да не е заради 'С'.
program
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Човек аз бях тъка две седмици, след всеки рън ме дропваше, може да се сетиш за ква досада ставаше дума, да пиша на ново ак., пароли, кодове за года, направо откачах и реших че неможе тъка да продължава ...изтривах, записвах и все същото!
Накрая реших да следвам напъствията на "Лейката":
topic10048.html
-Стъпка, по-стъпка и всичко при мен се оправи, надявам се и при теб.
Приятна вечер!

kuhataleika
Full Member
Full Member

program wrote: Човек аз бях тъка две седмици, след всеки рън ме дропваше, може да се сетиш за ква досада ставаше дума, да пиша на ново ак., пароли, кодове за года, направо откачах и реших че неможе тъка да продължава ...изтривах, записвах и все същото!
Накрая реших да следвам напъствията на "Лейката":
topic10048.html
-Стъпка, по-стъпка и всичко при мен се оправи, надявам се и при теб.
Приятна вечер!
Радвам се че поне на някой съм помогнал :)