Въпрос

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Cloud wrote: Идеята е не толкова да го играем мода, защото действително ще ни бъдат изтрите геройте, колкото да можем да го разгледаме какво представлява :) Пък и по между другото да докладваме разни бъгове, които открием, за да могат админите да го изчистят на 100% до 4-ти и да почваме на чисто :) Поне така си мисля аз, не виждам друга логична причина да го пускат предсрочно.
Абсолютно си прав ! А и дано да бъде оправено това , за което съобщих аз... пробвах да направя още 2-3 нови герой , но не ми показва 2-те "листчета" с кубето и сета... Незнам защо така , но като гледам само при мен е този проблем \(
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Със кой мап си ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Jab4y
Full Member
Full Member

Стигнах до извода, че когато доближа врата и ме изхвърля от играта, заради мап хака.

Диаблото ми е свалено от тук http://dreamingserver.data.bg/files
мап хака от ftp://ftp.dreaming-bg.com/Maphack/Maphack_7.2_1.11b.zip
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Fanatic wrote: От Тук може да дръпнеш готов мап.
Пробвай със този.Кракнат е и се пуска в чата.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Изтеглете [ftp=ftp://ftp.dreaming-bg.com/Patches/Diabl ... 201.0b.zip]Oblivion v1.0b[/ftp] и заместете в директорията на играта като предварително сте изключили Diablo II.
Jab4y
Full Member
Full Member

Fanatic wrote: Пробвай със този.Кракнат е и се пуска в чата.
Аз първо бях с него, но и с него така става...
Ивайло Георгиев wrote: Изтеглете [ftp=ftp://ftp.dreaming-bg.com/Patches/Diabl ... 201.0b.zip]Oblivion v1.0b[/ftp] и заместете в директорията на играта като предварително сте изключили Diablo II.
Направих го и това, но нищо не се промени.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нямам идея.. честно да ти кажа , при мен всичко е наред.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Jab4y wrote: Аз първо бях с него, но и с него така става...

Направих го и това, но нищо не се промени.
Дай ми повече информация какво не става и какво правиш.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Jab4y
Full Member
Full Member

RootsRagga wrote: Дай ми повече информация какво не става и какво правиш.

Като съм с мап хак и като доближа някоя врата и ме изхвърля... това е проблемът ми
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Този проблем го имах със моуспада и цепото, предполагам че е от мода :mda: Може би Иво може да каже нещо повече по въпроса?
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Jab4y
Full Member
Full Member

Еми и аз мисля, че е от мода, но явно другите нямат такъв проблем... надявам се някой да ми помогне...
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Брат аз няма да играя преди да го пуснат но, искам да си направя всичко което трябва т.е остана мап хака, за да може като го пуснат да играя :) дано се постараят администраторите или някой който разбира повече да си оправя проблема :) ще съм много благодарен, а ако зависи нещо от мен имате го :)) пак казвам с win7 съм. И нямам претенций за мапа просто да имам.
kuhataleika
Full Member
Full Member

а хора няма ли начин хем класика да се играе хем тоя новия? Защото като качих рара за новия влизам в класика и като цъкна на игра да влезне забива : / и кажете сега мога ли да си върна диаблото от 1.11 на 1.10 и ако може как ??? :angel:
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Във сайта има 1.10 пак. Можеш да играеш и класик и Обливион , като си копираш диаблото .. във 1-ното оставаш класик , а във другото мода.
Mishoncho
Newbie
Newbie

Значи да разбирам, че ако си копирам мода върху файловете на диаблото няма да мога да сменям реалма от 1.10 на обливион, нали ?
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не можеш да играеш в двете царства с едно и също копие на играта. Вариантите са два:

- Правиш copy/paste на цялата игра и имаш 2 копия с различни версии, съответно 1.10 classic и oblivion мода.
- Редуваш файловете на мода и тези на 1.10 pack-а и ги сменяш всеки път когато решиш да сменяш царството.
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

kuhataleika wrote: а хора няма ли начин хем класика да се играе хем тоя новия? Защото като качих рара за новия влизам в класика и като цъкна на игра да влезне забива : / и кажете сега мога ли да си върна диаблото от 1.11 на 1.10 и ако може как ??? :angel:

Тук не е мястото да питаш за този проблем!! имам точен въпрос и очаквам някаква подкрепа от някой за този мап хак!!
Archivexianghua
Newbie
Newbie

О, неразсъдителни хора ...

Как да, задвижите мапхак на Oblivion Mod?
  1. Теглите Oblivion v1.0b + Maphacks и разархивирате в папката на Диабло 2
  2. Преглеждате внимателно директорията на Диабло за папки от типа Plugin и Data, ако имате такива - изтривате ги.
  3. В архива има 2 maphacka - d2maphack v7.2 и C3PO v3.02 избирате си този който ви допада.
    Инжектирате мапхак-а ръчно, след като се логнете и преди да сте влезли в игра за d2maphack v7.2(иначе казано в channel-a на Diablo II).
Не мисля, че е толкова трудно за изпълнение...

maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

http://95.111.50.36:8080/Stings_hackmap_v2.24.zip

Ето ви още един мапхак.

ПС. Не е тестван.
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Пробвах всички мапове който сте дали ето и на снимките доло вижте грешките. При C3PO мап-а тръгва но след 20тина сек в игра се ънлоадва .. хелп ?