Въпрос

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

maz0 wrote: http://95.111.50.36:8080/Stings_hackmap_v2.24.zip

Ето ви още един мапхак.

ПС. Не е тестван.
Aми аз неможах да се справя с този мап ето и снимка :)
Няма ли никои с win7 или поне някой който разбира да ми направи тоя мап ... аз се опитвам от 2 дена да направя нещо, но .. никакъв резултат....

Използвай съвместимост от типа "Windows XP" това е при properties менюто, раздел capability
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вижте последният пост на Психара, там съм сложил евентуално решение на тези, който ползват Vista и нагоре.

P.S. http://95.111.50.36:8080/Screenshot015.jpg - Throne of Destuction
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Мазо да попитам пак. Този мап където си дал става ли за win7 или просто аз не мога да го напрвя. Ако става моля за малко хелп за да го направя.
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Явно няма човек който да помогне... :( :( :(
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вчера вечерта опитах новия мод като го свалих от тук.
Историята е следната:
• Свалям диабло от тук
• Исналирам Expasion Pack
• Слагам нов пач 1.10 от тук
• Правя бекъп на папката и инсталирам сваления Obvilion пач
• Играта стартира чрез лаунчера за (1.11b)

- Първият ми опит беше с d2maphack7.2 стартирам играта влизам в канала(чата) и цъкам Install Maphack **Краш 0x761234*ще кача снимка.

- Вторият пък с C3PO беше да наглася пътя до диабло(Obvilion - лаунчера) и след това да избера D2(Win) на цъкна на долу (диаблото се включва) и на цъкна на лява за да инсталирам мапхака върху диабло (при самото цъкване на дясно играта се затваря автоматично.

• Също забелязах че при влизането в играта (Diablo) пача на играта пише че е 1.11
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Аз опитах с мап хак 7.0 и ще помоля някой да го свали и да го крак-не и след това да ми прати кракнатия фаил. За да видим дали ще стане нещо. Понеже няма човек който да ми помогне...
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

xkp wrote: Вчера вечерта опитах новия мод като го свалих от тук.
Историята е следната:
• Свалям диабло от тук
• Исналирам Expasion Pack
• Слагам нов пач 1.10 от тук
• Правя бекъп на папката и инсталирам сваления Obvilion пач
• Играта стартира чрез лаунчера за (1.11b)

- Първият ми опит беше с d2maphack7.2 стартирам играта влизам в канала(чата) и цъкам Install Maphack **Краш 0x761234*ще кача снимка.

- Вторият пък с C3PO беше да наглася пътя до диабло(Obvilion - лаунчера) и след това да избера D2(Win) на цъкна на долу (диаблото се включва) и на цъкна на лява за да инсталирам мапхака върху диабло (при самото цъкване на дясно играта се затваря автоматично.

• Също забелязах че при влизането в играта (Diablo) пача на играта пише че е 1.11
Аз си копирах диаблото дръпнах мода с мапхака в него и всичко е ок (на XP съм)И си имам и класик и обливион
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Най накрая намерих работещ мап хак, не много добър но върши работа за тези които имат проблем с мап хака и са с "windows7" изтеглете фаиловете доло от линка.
http://www.speedyshare.com/files/21691492/d2me.dll
http://www.speedyshare.com/search/d2me- ... me-11x.rar

Теглите рара разархивирате го и след това замествате d2me.dll и стартирате д2-то и сте готови
sensational
Full Member
Full Member

C3PO v3.02 Съм и много дразни че като натисна спеис не ми затваря това което съм цъкнал я NCP я сташ някой по запознат да даде инфо :? (clear screen)
Jab4y
Full Member
Full Member

sensational wrote: C3PO v3.02 Съм и много дразни че като натисна спеис не ми затваря това което съм цъкнал я NCP я сташ някой по запознат да даде инфо :? (clear screen)
Влизаш в диаблото, натискаш Esc, избираш Options, след това Configure Controls и проверяваш дали си нагласил clear screen да е от Space. Ако е така влизаш в C3PO отиваш на key config и търсиш Space, ако го има някъде го заместваш с някой бутон който не използваш :)

ПП: Един приятел има проблем с C3PO. Дропва го... ако някой може да помогне да даде скайп за връзка
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Полека с цепото, защото има вграден пикит :D
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Този мапхак ми реши всички проблеми: линк
TalentoDeBarrio
Newbie
Newbie

Може ли да ми обясните защо виждам само "Гем Магнет" и нищо друго ????
kdnt
Newbie
Newbie

сори че пиша тук но не мисля че е нужно да флудя с нова тема. та проблема е следния вчера играх в мода без проблем но сега като се опитам да вляза в сървара с патч по овисок от 1.10 и ми дава това http://prikachi.com/images/840/3166840T.jpg във всички реалми
sensational
Full Member
Full Member

xkp wrote: Този мапхак ми реши всички проблеми: линк
и не те изхварля ? мен не спира да ме изхварля ?!!!!! Дайте наи накрая 1 свестне мапхак
sensational
Full Member
Full Member

sensational wrote: и не те изхвърля ? мен не спира да ме изхвърля ?!!!!! Дайте наи накрая 1 свестне мапхак
kuhataleika
Full Member
Full Member

xkp wrote: Този мапхак ми реши всички проблеми: линк
Братле това има вирус или само така го отчита я вижте и вие :secret: ?
HandOfJustice
Full Member
Full Member

да има вирус.
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Добре бях с С3РО 3.02 и всичко беше наред... но преди малко имаше спиране на сървера за нещо като рес ли нз точно... и след това влизам с мап хака и стоя 20-тина сек и се "unloaded" грешка ето снимки !! Айде най накрая админите направете нещо!! :punish: :punish: :punish:
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

PsixaR wrote: Добре бях с С3РО 3.02 и всичко беше наред... но преди малко имаше спиране на сървера за нещо като рес ли нз точно... и след това влизам с мап хака и стоя 20-тина сек и се "unloaded" грешка ето снимки !! Айде най накрая админите направете нещо!! :punish: :punish: :punish:
Напълно ужасно да :D Възможно ли е да ни предоставите някакъв работещ мапхак :)
Image