Разбор досежно Oblivion 1.0b

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
sensational
Full Member
Full Member

Искам да кажа че болазонка няма абсолютно никаде каде да бие !! Всичко е имунто физикал над 50% правя 7к на мулти и ги гаделичкам... нещо може ли да се направи по върпоса ?
RG_PankO
Jr. Member
Jr. Member

Първия?
Или поне до сега никой не се е похвалвал.

На всеки 10 енигми в момента в обливион 9 от тях са направени със смесване на gul-ове, като от всичките нужно 50 gul-a (горе-долу) 45 са извадени от gul bags.

Предложението ми е: Да се намали малко дропа на gul bags и да се увеличат другите. Като в края на краищата общия брой руни си останъ сещия.
Пример: ако шанса ти да се падне gul bag е 1:100, а за ohm е 1:400 - общия шанс руна равна на gul идва да е 1:300 да се увеличи шанса на ohm до 1:300, а на gul bag-а да се намали на 1:150 и така времето за събиране на един cham, примерно, е същото, но той ще бъде съставен от смесица на gul + ohm руни, не само смесването на 49 gul-а и един намерен ohm.

Дано ме разбрахте :)

п.п. Предварително се извинявам на @EternalFear- за тъпите ми идеи и спама.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Незнам как пък я направи тая статистика за енигмите :D :nenormalniste: Руни падат не само в Хоумстед. Аз например вадя хубави руни и в 5 акт преди баал... трав ръня също, наскоро извадих сур там. Идеята ми е, че ако разчитахме само на багове, трябва да ръним по седмица, за да направим например енигма :)
z0sk1e
Full Member
Full Member

На всеки 10 енигми в момента в обливион 9 от тях са направени със смесване на gul-ове, като от всичките нужно 50 gul-a (горе-долу) 45 са извадени от gul bags.
:nenormalniste: :nenormalniste: (fubar)
Кой ти го каза това ..?
Пак ли сам го измисли?
тц тц тц ...
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ще го бъде ли този мод или не? Въпроса ми е към админите. Дайте ако трябва да направим нова тема, в която да се обсъждат идеи за привличане на нови хора в Обливиън. Мода е доста добър и ще бъде жалко ако скоро останем 30-40 играчи в него :( Преди няколко месеца си спомням колко много хора реваха, че не искат ботове. Защо ги няма сега в Обливиън?! Въпроса ми е риторичен разбира се. ===>
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Какви 30-40 човека сме останали бе готин . Мога да ти ги преброя , то и ми писна да идват нови да им дигам да ги прекарвам и след 1 - 2 дена и те спряли да играят . И какво питаш админите да си видял някога , някаде , някой от тях да са позаинтересувал близките 2 седмици ако не и повече просто реалм-а си залязва с луната . Като няма кой да се занимава с него .
z0sk1e
Full Member
Full Member

Moobys wrote: Какви 30-40 човека сме останали бе готин . Мога да ти ги преброя , то и ми писна да идват нови да им дигам да ги прекарвам и след 1 - 2 дена и те спряли да играят .
Да точно :mda: !!!
Moobys wrote: И какво питаш админите да си видял някога , някаде , някой от тях да са позаинтересувал близките 2 седмици ако не и повече просто реалм-а си залязва с луната . Като няма кой да се занимава с него .
Спокойно надеждата умира последна :angel:
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Можеш да ги намериш само да те баннът или да слагат warn , винаги са тук има винаги поне по 1 админ , но НЕ ИМ СЕ ЗАНИМАВА , ЗАЩОТО НАЙ-ЛЕСНОТО Е ДА СА НАПРАВИШ НА ЛУД :)
danielkatev1
Full Member
Full Member

Значи проблема ми е следния тръгвам за маггот лаир за да взема стафа на hell и влизам в пещерата и ме изхвърля винаги моля помогнете!
eighteen
Newbie
Newbie

danielkatev1 wrote: Значи проблема ми е следния тръгвам за маггот лаир за да взема стафа на hell и влизам в пещерата и ме изхвърля винаги моля помогнете!
Преинсталирай диаблото..
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

danielkatev1 wrote: Значи проблема ми е следния тръгвам за маггот лаир за да взема стафа на hell и влизам в пещерата и ме изхвърля винаги моля помогнете!
Изключи си мап хака .

dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Moobys wrote: Какви 30-40 човека сме останали бе готин . Мога да ти ги преброя , то и ми писна да идват нови да им дигам да ги прекарвам и след 1 - 2 дена и те спряли да играят . И какво питаш админите да си видял някога , някаде , някой от тях да са позаинтересувал близките 2 седмици ако не и повече просто реалм-а си залязва с луната . Като няма кой да се занимава с него .
Съгласен съм!
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Предлагам да се сложи куеста за ТОРЧ , просто е невазможно да падне . И най-добре ще е така да го направите да падат кейс от някаде и да бием убери :)
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Moobys wrote: Предлагам да се сложи куеста за ТОРЧ , просто е невазможно да падне . И най-добре ще е така да го направите да падат кейс от някаде и да бием убери :)
Съгласен съм.От 3 седмици играя в реалмът и съм редовен,почти нон стоп.И постоянно рънкам убера но торч не съм видял до сега само на картинка.Можете да обмислите идеята на колегата горе.

+1
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

По-голям е шансът да хванеш от ТОТО :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Uber Tristram
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И аз съм за, но до колкото си спомням мазо ми каза че арената е заета.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

dhk20 wrote: Съгласен съм.От 3 седмици играя в реалмът и съм редовен,почти нон стоп.И постоянно рънкам убера но торч не съм видял до сега само на картинка.Можете да обмислите идеята на колегата горе.

+1
Тъкмо вчера това си говорихме с един ... ами аз какво да кажа, 2+ месеца игра - буквално ~500 ръна на юбера - торч няма. Верно, направете някакъв по-трудничък quest за намирането му, просто така не се играе с някакъв минимален шанс за дроп
z0sk1e
Full Member
Full Member

Ех тези торчове. :mda: ..
А неможе ли да се направи нещо с меле геройте, че нещо еднообразно ми се струва. Само Сорсерки, Паладини и Некрота виждам.
Нещо примено този чарм Small Charm of Oblivion да му си сложи малко ED,OW нещо, което наистина може да е от полза за един меле герой?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Казано е, че дропа на торч ще се повиши осезателно, няма смисъл да го дъвчем още, дайте някоя по свежа идея която ви е хрумнала.