Разбор досежно Oblivion 1.0b

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Предлагам на sp web-a да му се върне 20 каст , защото много се баркат build-те , а няма какво да го замени коланчето . // И ако става крави на хел да се варнат както на обикновен класик и за итеми да си ръним Nihtalak и Hepo , а там за основи и т.н.
z0sk1e
Full Member
Full Member

Moobys wrote: И ако става крави на хел да се варнат както на обикновен класик
Еми то е същата работа дали са "мега силни с висок дроп//слаби с нисък дроп" пък за EXP eдва ли някой ще бие крави.
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Става въпрос да си е като на класик дропа да може както там се ходи за основи и тук така :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

стана ли ясно, на кои магии е дигнат dmg и % dmg ?
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Някъде бях чел от админ инфо, че в oblivion е оправено cta-то за варварина (да не го вижда на 3) - да, ама не е така, продължава си бъга
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MEMENTO-MORI wrote: Някъде бях чел от админ инфо, че в oblivion е оправено cta-то за варварина (да не го вижда на 3) - да, ама не е така, продължава си бъга
Писах го аз, но не става дума за Obvilion Mod-a, а за Dreaming, а и още не е добавено.
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

..::XpuCo::.. wrote: Писах го аз, но не става дума за Obvilion Mod-a, а за Dreaming, а и още не е добавено.
Ще е хубаво да го оправите и на oblivion-а :? Все пак, бъг си е ...
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MEMENTO-MORI wrote: Ще е хубаво да го оправите и на oblivion-а :? Все пак, бъг си е ...
Да, но изисква Code Editing, а в Obvilion Mod сме решили да няма.
Съжалявам :secret:
Raich0
Full Member
Full Member

а кога излиза новия мод?
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Moobys wrote: Предлагам на sp web-a да му се върне 20 каст , защото много се баркат build-те , а няма какво да го замени коланчето . // И ако става крави на хел да се варнат както на обикновен класик и за итеми да си ръним Nihtalak и Hepo , а там за основи и т.н.
По голяма глупост не бях чувал.Какъв е смисъла да е като на класика след като е съвсем различен мод и точно това е идеята,повечето от нещата да са различни.Ако обливиона беше такъв както ти предлагаш да бъде ми то по добре да се ресни класика да се забрани всичко и да играем там...
LOREIN
Newbie
Newbie

dhk20 wrote: По голяма глупост не бях чувал.Какъв е смисъла да е като на класика след като е съвсем различен мод и точно това е идеята,повечето от нещата да са различни.Ако обливиона беше такъв както ти предлагаш да бъде ми то по добре да се ресни класика да се забрани всичко и да играем там...
Подкрепям :)
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Откаде вадиш основи бе отворко ?
z0sk1e
Full Member
Full Member

Moobys wrote: Откаде вадиш основи бе отворко ?
Мисля аз да ти кажа..
.. пътя към Диабло
.. пътя към Баал
и ако имаш късмет може да те зарадва нещо и в Pit ...
Nik
Newbie
Newbie

Здравейте! Прощавайте за невежеството,но не разбрах бъга на ботушките "Marrowwalk" има ли го или е премахнат(в инфото пише регламентиран,което е нещо като правилник).Ако може някой да ми отговори на бг.с,да има го или ,не няма го.Второто неясно нещо за мен е какъв става новия малък чарм "Обливион" след като се превърти с 5 Um руни,скил дава ли и ако да,той алл ли е,или само за конкретния герой в който е направен? Предварително благодаря на по компетентните за евентуалния отговор!
z0sk1e
Full Member
Full Member

Nik wrote: Здравейте! Прощавайте за невежеството,но не разбрах бъга на ботушките "Marrowwalk" има ли го или е премахнат(в инфото пише регламентиран,което е нещо като правилник).Ако може някой да ми отговори на бг.с,да има го или ,не няма го.Второто неясно нещо за мен е какъв става новия малък чарм "Обливион" след като се превърти с 5 Um руни,скил дава ли и ако да,той алл ли е,или само за конкретния герой в който е направен? Предварително благодаря на по компетентните за евентуалния отговор!
Регламентиран е бъга с Marrowwalk.
Да премахнат е.
Small Charm of Oblivion
Ето и какво се получава от този чарм.
30% Faster Cast Rate
30% Faster Hit Recovery
1187 Attack Rating [BoCL]
50 Life
50 Mana
Increases All Maximum Cap Resistances By 5%
Cannot Be Frozen

Това се получава при 2050 Um Runes.
kdnt
Newbie
Newbie

мислили ли сте да сложите новата мисия от 1.13 с която можеш да си резетнеш статовете и скиловете ще е доста удобно

едит: другото ми предложение е да оправите бъга на чукарите които без проблем си бият по мобове които са имунизирани срещи магически щети. тука ще има много недоволни но се замислете че това е справедливо все пак когато посочиш blessed hammer ти пише че прави магически щети и е некоректно спрямо останалите класове герои
z0sk1e
Full Member
Full Member

kdnt wrote: мислили ли сте да сложите новата мисия от 1.13 с която можеш да си резетнеш статовете и скиловете ще е доста удобно
Това е супер! :)
Даже могат да се тестват нови PvM Развития.
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Изключително тъпо е това с рестарването на статса и скиловете
Ходете на дрийминг мода като ви мързи пффффф
alex93
Full Member
Full Member

kdnt wrote: мислили ли сте да сложите новата мисия от 1.13 с която можеш да си резетнеш статовете и скиловете ще е доста удобно
Направо да пускат 1.13 класик...
z0sk1e
Full Member
Full Member

alex93 wrote: Направо да пускат 1.13 класик...
Що пък да пускат 1.13 класик ?!
Какво му има на Омод-а...?