Разбор досежно Oblivion 1.0b

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
z0sk1e
Full Member
Full Member

Ивайло Георгиев wrote: Ще помоля най-учтиво мода ми да бъде спрян като реалм. При положение, че новата му версия ще бъде пусната в друг сървър.

Благодаря и успехи.
(h) :like_linux:
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

То така или иначе няма да могат да се оправят с него освен теб , ще чакаме с нетарпение новата версия на мода .

П.С. - и осведомение как , каде и кога :secret:
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Ивайло Георгиев wrote: Ще помоля най-учтиво мода ми да бъде спрян като реалм. При положение, че новата му версия ще бъде пусната в друг сървър.

Благодаря и успехи.
Чухте го момчето, от кога ви повтарям да пуснете един Zy-El мод.... Айдеее
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Т.е целия ни труд да върви по дяволите... Язък.. ама какво да очакваш от бг. сървър
sensational
Full Member
Full Member

HandOfJustice wrote: Т.е целия ни труд да върви по дяволите... Язък.. ама какво да очакваш от бг. сървър
Сервера беше добре докато един човек не развали всичко :mda:

topic1416.html погледни все пак..
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Всички реалми трябва да бъдат продължени. Иначе идеята за Oblivion ще изчезне дори като спомен
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вместо да ми триеш коментарите Димчо, вземи и разкажи на аудиторията какво и най-вече защо стана. Надявам се, че ще използваш възможността да им го кажеш ти, преди да го научат от други. Както казах и в предишния ми пост, който изтри "Парадоксът на нашето време е, че всичко се разчува с бързи темпове".
rednex
Jr. Member
Jr. Member

Ивайло Георгиев wrote: Вместо да ми триеш коментарите Димчо, вземи и разкажи на аудиторията какво и най-вече защо стана. Надявам се, че ще използваш възможността да им го кажеш ти, преди да го научат от други. Както казах и в предишния ми пост, който изтри "Парадоксът на нашето време е, че всичко се разчува с бързи темпове".
+1
Bulgarian
Newbie
Newbie

Нямам никакво желание да коментирам бившите собственици и бившите администартори. Тези, които съм преценил, съм оставил.
Идвам с добро и искам да получа същото.
Dreaming Mod & Oblivion Mod ще има. В момента съм в процес на сформиране на нов администраторски екип.
Не искам да се спекулира излишно с това нещо.
На когото не му харесва да не играе. Няма да държа никого насила.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

С нетърпение очакваме пускането на реалма тогава :)
z0sk1e
Full Member
Full Member

sensational wrote: Сервера беше добре докато един човек не развали всичко :mda:

topic1416.html погледни все пак..
:)
HandOfJustice wrote: Всички реалми трябва да бъдат продължени. Иначе идеята за Oblivion ще изчезне дори като спомен
Ивайло Георгиев wrote:Ще помоля най-учтиво мода ми да бъде спрян като реалм. При положение, че новата му версия ще бъде пусната в друг сървър.

rednex
Jr. Member
Jr. Member

Дано по скоро да станат тези прехвърляния ли какво е.
intelecta
Full Member
Full Member

rednex wrote: Дано по скоро да станат тези прехвърляния ли какво е.

+1
sensational
Full Member
Full Member

komar wrote: "Нямам никакво желание да коментирам бившите собственици и бившите администартори. Тези, които съм преценил, съм оставил.
Идвам с добро и искам да получа същото.
Dreaming Mod & Oblivion Mod ще има. В момента съм в процес на сформиране на нов администраторски екип.
Не искам да се спекулира излишно с това нещо.
На когото не му харесва да не играе. Няма да държа никого насила."

среден 3=

чудно ми е как ще се справите с обгрижването на сървърите с това ниво на грамотност.
успех в начинанието!
OWNED хахаххаа
kdnt
Newbie
Newbie

абе според мене щом Ивайло не иска да пускате негов мод не е ли правилно да го спрете все пак той сам си го е правил.
хаха то ако не го спрете само ще си покаже какви ще сте и като администратори на сървара :)
(нищо лично нямам към вас просто това са ми първите изводи)
z0sk1e
Full Member
Full Member

kdnt wrote: абе според мене щом Ивайло не иска да пускате негов мод не е ли правилно да го спрете все пак той сам си го е правил.
хаха то ако не го спрете само ще си покаже какви ще сте и като администратори на сървара :)
(нищо лично нямам към вас просто това са ми първите изводи)
И не само твоите ще са такива :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ти ли идваш с добро? ВИЕ ЛИ ИДВАТЕ С ДОБРО? ПХЪХЪХЪХЪХЪАХЪАХЪАХАХХАХХАХАХАХА
kuhataleika
Full Member
Full Member

Благодаря и успехи.
чакаме да ни кажеш сървър и да почваме отначало :)
Raich0
Full Member
Full Member

най-добре ще е както казаха по горе , иво да се разбере с "Новият собственик" и да качи новата версия тук тъй като сме играели много за тея итемс и т.н просто да се надяваме да се разберат и да е тук мода отново !
kdnt
Newbie
Newbie

според мен пък ще е най- правилно dreaming mod и oblivion да бъдат спрени и хората които са ги разработили ако искат да си ги пуснат на техен сървар, а не новите админи да намазват наготово развити и доказали се реалми предлагам че ще има доста хора които ще се съгласят с мен но поради 1 или друга причина неясна на доста хора имат забрана за писане във форума
gl & hf нищо лично към новите собственици просто според мен така е най- честно спрямо хората вложили значително време и нерви за нещо което ще им бъде откраднато