Разбор досежно Oblivion 1.0b

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

И кфо? И dreaming без хора и новия сървър (ако бъде създаден такъв) без хора... Всички сърдити.. и тфа е. Kdnt говориш глупости (n). Ако бъде направен нов сървър 70% от играчите ще се откажат и това е.
rednex
Jr. Member
Jr. Member

Не мисля че ще се откажат Oblivion-а е доста хубав мод и ще го играят доста хора от Дреаминг... :)
Hawk-Team
Newbie
Newbie

Kdnt нищо лично , но това ми звучи завистливо.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

rednex wrote: Не мисля че ще се откажат Oblivion-а е доста хубав мод и ще го играят доста хора от Дреаминг... :)
Луд ли си?! То сега играят 10-20 човека, ако се премести пък и толкоз няма да има. :nenormalniste:
rednex
Jr. Member
Jr. Member

аз се надявам да го пуснат тук.. а пък и да го преместат със сигурност ще има кой да го играе :)
kdnt
Newbie
Newbie

Hawk-Team wrote: Kdnt нищо лично , но това ми звучи завистливо.
Нищо завистливо няма не познавам никого от старите админи или от новите не ми е и трябвало просто според мен така е честно спрямо Ивайло Георгиев, който само си го каза:
Ивайло Георгиев wrote: Ще помоля най-учтиво мода ми да бъде спрян като реалм. При положение, че новата му версия ще бъде пусната в друг сървър.

Благодаря и успехи.
и отговорът който му бе даден и ме подразни изключително много:
Bulgarian wrote: Нямам никакво желание да коментирам бившите собственици и бившите администартори. Тези, които съм преценил, съм оставил.
Идвам с добро и искам да получа същото.
Dreaming Mod & Oblivion Mod ще има. В момента съм в процес на сформиране на нов администраторски екип.
Не искам да се спекулира излишно с това нещо.
На когото не му харесва да не играе. Няма да държа никого насила.

ПП: нямам намерени да обидя никого просто според мен това е изключително несправедливо и което е по- лошо на много от хората въобще не им пука . администраторите могат да се замислят и за това защото сега играчите са с тях щото така им изнася но следващия път няма да е така...
и както оня ден ми каза един пич "gl&hl i mnogo kasmet"
intelecta
Full Member
Full Member

kdnt wrote: Нищо завистливо няма не познавам никого от старите админи или от новите не ми е и трябвало просто според мен така е честно спрямо Ивайло Георгиев, който само си го каза:
и отговорът който му бе даден и ме подразни изключително много:

ПП: нямам намерени да обидя никого просто според мен това е изключително несправедливо и което е по- лошо на много от хората въобще не им пука . администраторите могат да се замислят и за това защото сега играчите са с тях щото така им изнася но следващия път няма да е така...
и както оня ден ми каза един пич "gl&hl i mnogo kasmet"
Това че не ти се играе Dream mod или Oblivion не означава че трябва да се спра :mda:
Всички които играем в Обливион сме изкарали всичките си итеми/руни c "пот на челото".
Според мен ти в момента ЗАВИЖДАШ на някои хора ,които имат повече в обливиона отколкото в класика от теб

П.п: Без Лоши чувства :)
kdnt
Newbie
Newbie

intelecta wrote: Това че не ти се играе Dream mod или Oblivion не означава че трябва да се спра :mda:
Всички които играем в Обливион сме изкарали всичките си итеми/руни c "пот на челото".
Според мен ти в момента ЗАВИЖДАШ на някои хора ,които имат повече в обливиона отколкото в класика от теб

:D :D обаче аз класик не играя от доста време и играя само обливион не съм от богатите ама се справям доста добре :) acc : the_kdnt hero: xaHAcnapyX :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

и пак си оставаш ламер.
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

intelecta wrote: Това че не ти се играе Dream mod или Oblivion не означава че трябва да се спра :mda:

Аз съм изкарал едно 5 пъти повече предмети от теб на ръка в obliviona и грам не ми дреме \) Научете се да не приемате тая игра толкова насериозно, която по принцип трябва да служи за разтоварване. Аре със здраве както обичам да казвам \D
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Вече можете да спрете да се пулите.И двата реалма се спират и остава класик.Предложих да се рестне и да се забранят всички хакове ботове и така нататъка за да има стимул за игра ! :)
А вече от управата зависи дали ще се върнем някой от нас или не.Просто тея ботове и хакове обезсмилят цялата игра.А ако това стане тогава то тогава ще видим кой ще се хвали .. ! :)
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

ТОЛКО ТРУД И БЕЗСЪННИ НОЩИ ЗА НИЩО \( И ЗАЩО Е ТОВА ПИТАМ ?? КАТО НЕ МОЖЕШ ДА СЕ СПРАВИШ С НЕЩО,НЕ ГО ЗА ПОЧВАЙ
Zeus
Newbie
Newbie

Някой, може ли да каже къде ще се премести и играе Oblivion?
Благодаря предварително