Разбор досежно Oblivion 1.0b

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ивайло Георгиев wrote: Проблеми, бъгове, коментари, мнения, предложения за мода, можете да вписвате в темата. Чуствайте се свободни да дадете вашата оценка, която е с голяма тежест за нас.
danielkatev1
Full Member
Full Member

Предлагам ако падне 1 но руне например да може да се дели например сега фашташ 1 доунгрейд и да можеш например да го разделиш на мелове но на нормалните руни не само да можеш да го разделяш на руните излислени в мода ще е хубаво \)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Как си позволявате да ме съдите? Хах смешно ми стана, че всички скачат с/у едно просто предложение...
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

RootsRagga wrote: Изобщо не знам какво става с тая conviction aura :mda:
Знаем за проблема, но на този етап няма как да бъде отстранен, понеже се налага ресет на героите. Същото е и при умението "Lower Resist" при necromancer-a. Аурата си работи, но не показва резистите след свалянето.
MEMENTO-MORI wrote: Занапред запланували ли сте добавянето на още special monsters и/или (mini)quests \?
В Homestead може да се добави level 2, но със значително по-силни чудовища, примерно ? :)
Мода няма да спира да се развива, поне не и на този етап. За това и сме създали тази тема, а именно за изчистване на недостатъците и даване на нови предложения как да обогатим сегашната версия на мода.
Mimicry
Newbie
Newbie

Еми моето предложение е относно излишността на меловете:
1-во Мела да може да се дели с доундгрейд и да се получава гул + ист или векс + гул
2-ро нови рънуорди
Mel+Mal+Mel+Mal
4 sock shields
12% magic resist (2xmel)
14 magic dmg reduced (2xmal)
50% faster block rate
10-20 % increased chance of block (varies)
85-130% ench defens(varies)
20 all resistance
20 fhr

4 sock weapons
Gul+Mel+Shael+Vax
10% chance to cast psihical hammer when struck
6%(mel)+4% magic resistance
20% to bonus atack rating (gul)
1 dura in 10 sec (vax)
400-666 magic dmg (varies)
220-280% ench damage
15-25%atack speed (varies)
20% atack speed (shael)

И понеже сте направили мега осакатена каска за барб която не мисля,че има смисал някой да си слага бих предложил друга:

3 sock barb cap
Hight Quality
Mel+Ber+Um
6-9 level Blessed Aim when queped
1 all skills
2-3 to combat skills (varies)
40 Faster hit recovery
15-25% faster cast rate(varies)
8% damage reduce (ber)
15 all resist (um)
6% magic resist (mel)

Другото което е да ви кажа,че в новата вилица за асасин която е за файар трапер -% и +% не действат на траповете така че на тяхно място може още скилове или не съм сигурен за файар мастери дали действа.

И да се измисли някоя каска с повече каст понеже вмомента грифона е с най-големия каст,а принципно става за малко тип герой....
danielkatev1
Full Member
Full Member

@Mimicry 3 sock barb cap
Hight Quality
Mel+Ber+Um
6-9 level Blessed Aim when queped
1 all skills
2-3 to combat skills (varies)
40 Faster hit recovery
15-25% faster cast rate(varies)
8% damage reduce (ber)
15 all resist (um)
6% magic resist (mel)

+1 Много добър рънеуорд браво за труда :)
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Друг недостатък е, както всички знаеме вече, че мапхаковете не могат да се настроят да се вижда на картата когато падне руна, чарм, gem, etc. Вероятно кодовете (или каквото е там) на мода не са съвместими с тези от maphacka (който е предназначен за 1.11 все пак) ? Да поясня, че става въпрос за C3PO за win XP (mousepad е голяма трагедия, ту тръгва, ту не тръгва...)
Дайте си мнението, моля, да решим този проблем, че не е работа ....
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MEMENTO-MORI wrote: Друг недостатък е, както всички знаеме вече, че мапхаковете не могат да се настроят да се вижда на картата когато падне руна, чарм, gem, etc. Вероятно кодовете (или каквото е там) на мода не са съвместими с тези от maphacka (който е предназначен за 1.11 все пак) ? Да поясня, че става въпрос за C3PO за win XP (mousepad е голяма трагедия, ту тръгва, ту не тръгва...)
Дайте си мнението, моля, да решим този проблем, че не е работа ....
Mousepad 7.2 за уиндолс хп направо си лети и може да се направи да показва само чармове и руни \)
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Въпреки, че си има специална тема за мапхак-а за мода, ще си позволя да коментирам тук отново защото мисля, че това е бъг в самия мод, а не в мапхака...
xkp wrote: Mousepad 7.2 за уиндолс хп направо си лети и може да се направи да показва само чармове и руни \)
Изобщо не върви мога да ти кажа, тръгва само след като вече си влязъл в играта, ако преди това го пуснеш дава познатата на всички ни грешка "We've got a big error here". Както и да е, играх си с cfg-то на мапхака да променям по-горе описания проблем (с руните, чармовете) ... и се получи. Но за много кратък интервал от време. След което пускам руна на земята и не ми я показва на картата (а настройките в cfg-то си седят същите). Изобщо, склонен съм да мисля, както вече казах - проблема е в самия мод. Моля погледнете какво може да пречи на руните,камъните,чармовете и т.н. да излизат на картата.....Мерси
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пречи това че не е направен къдърно мапхака (fubar)
Вземете прочетете някой друга тема или се разтърсете малко как и какво специялно се пипа.
ДА Реално има бъг новите руни да не се показват на МАПХАКА, АКО сте изключили да виждате нормалните предмети, но въпреки това Gul баговете и другите такива си работят и винаги си ми ги показва :mda:
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Някой друг да сподели мнението си?
tdrv90
Newbie
Newbie

Рецептата в куба 2 Ko > Fal не работи.
Riko
Newbie
Newbie

tdrv90 wrote: Рецептата в куба 2 Ko > Fal не работи.
Да, но пък 3 Ко > Fal работи. Явно са пропуснали да я оправят.
MEMENTO-MORI wrote: Някой друг да сподели мнението си?
На мен пък C3PO си ми работи без никаква грешка, пушка е. Cracked d2maphack v7.2 също си върви но на някои места понякога дава грешка.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам да попитам в Обливиън ще има ли някакви рестарти, защото сорката ми се локна преди малко? Да знам кога ще мога да играя с нея.
Riko
Newbie
Newbie

sp0tt wrote: Искам да попитам в Обливиън ще има ли някакви рестарти, защото сорката ми се локна преди малко? Да знам кога ще мога да играя с нея.
Как се локва герой бе младеж? :nenormalniste:
dr0m
Hero Member
Hero Member

Трол..
Много добре разбра какво иска да попита момчето, обаче все пак се направи на интересен!

Колкото до 'забилия' герой - рестартите са в произволни часове и си мисля, че утре ще можеш да играеш с героя. Ако не можеш - пиши на админ.
Riko
Newbie
Newbie

DoIt wrote: Трол..
Много добре разбра какво иска да попита момчето, обаче все пак се направи на интересен!

Колкото до 'забилия' герой - рестартите са в произволни часове и си мисля, че утре ще можеш да играеш с героя. Ако не можеш - пиши на админ.
Недей слуша момчето с интелигентност равна на годините му това не е 1.10 classic, а кажи какво ти изписва, когато се опиташ да влезеш в игра.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Оправих го героя с командата !кил \) А се локва като дадеш да ти направи нова игра и удариш алт+таб в същия момент. Случва ми се за втори път \)
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Riko, тази снимка която си пуснал с C3PO maphack ли е? Ако да (пък и да не е), може ли да ми пратиш линк на ЛС да си го изтегля :) мерси
Riko
Newbie
Newbie

MEMENTO-MORI wrote: Riko, тази снимка която си пуснал с C3PO maphack ли е? Ако да (пък и да не е), може ли да ми пратиш линк на ЛС да си го изтегля :) мерси
Едно момче ми го даде и с радост ще го споделя с вас: http://www.4shared.com/file/JrzjLr8q/cr ... k_v72.html