1.11b Maphack's

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MEMENTO-MORI wrote: Някой, който да е успял да накара C3PO да показва предметите и руните като дадеш tab на картата?????
Това можеш да го направиш от конфига на играта.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

RootsRagga wrote: Това можеш да го направиш от конфига на играта.
Как??? Моля кажи ми или на ЛС или тук, имаш 1 бутилка марково уиски от мен
Страшно много време си играх с конфига на мапхака(C3PO), теглих различни версии, не става и не става.
Показва руни на картата само до 10 или 12 номер (което не ми трябва обезателно), а в конфига съм дал да показва на 20+ - не се получава. И продължава да показва flawless камъни на картата, а искам perfect-и. Дали е от мапхака или мода е виновен?

@Fanatic - имам предвид, като натиснеш да видиш картата на играта и като падне някоя руна да ти излиза на самата карта. Така няма начин да изпуснеш нещо ако падне.
eighteen
Newbie
Newbie

The Excorsist, прав си има много отворени теми за мап хака, но нито едно решение... Дали днес ще съм аз дето съм отворил още една тема или утре ще е някой друг.... неизбежно е поне докато не се намери някакво решение ... :)

Едит: става въпрос за тази тема която току що заключи .. topic7655.html
RG_PankO
Jr. Member
Jr. Member

За мен решението е Vurtual Win XP
В някоя от темите е обяснено как се инсталира.
Та.. мапхака под Win7 x64 така и не тръгна. За това друга алтернатива няма.
Достатъчно време загубих в опити, повече не ми се занимава.
АКО някой намери по-добро решение - супер да го сподели.
Ако не намери никой - ще си карам както е в момента.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

eighteen wrote: The Excorsist, прав си има много отворени теми за мап хака, но нито едно решение... Дали днес ще съм аз дето съм отворил още една тема или утре ще е някой друг.... неизбежно е поне докато не се намери някакво решение ... :)

Едит: става въпрос за тази тема която току що заключи .. topic7655.html
Създаването на нова тема за същия проблем не означава в никакъв случай,че ще се намери решение по-бързо. :)
....
eighteen
Newbie
Newbie

RG_PankO wrote: За мен решението е Vurtual Win XP
В някоя от темите е обяснено как се инсталира.
Та.. мапхака под Win7 x64 така и не тръгна. За това друга алтернатива няма.
Достатъчно време загубих в опити, повече не ми се занимава.
АКО някой намери по-добро решение - супер да го сподели.
Ако не намери никой - ще си карам както е в момента.
Всъщност тази програма Virtual Win XP не е ли за 64 битова ОС ?

eighteen
Newbie
Newbie

Здравейте, искам да се обърна към администраторите с иск да се помисли върху това да се махне "Warden-a", за да могат и потребителите на уиндоус 7 да си пуснат С3РО мапхак ... така и така d2hackit НЕ тръгва на 1.11b...
kuhataleika
Full Member
Full Member

Некой може ли да ми даде 1 мапхак за Виста? или тряя преинсталл пс-то :
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

то няма решение от както сте пуснали реалма... какво повече да кажа.... :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
kdnt
Newbie
Newbie

eighteen wrote: Здравейте, искам да се обърна към администраторите с иск да се помисли върху това да се махне "Warden-a", за да могат и потребителите на уиндоус 7 да си пуснат С3РО мапхак ... така и така d2hackit НЕ тръгва на 1.11b...
+1 това и аз го бях предложил още докато беше тестов реалм
z0sk1e
Full Member
Full Member

kdnt wrote: +1 това и аз го бях предложил още докато беше тестов реалм
Не съм запознат много с тези работи ...
Ама ще ми кажеш ли.. Вардена ако се премахне няма ли вероятност от поява на хакер който не може да бъде засечен .. или не нещо подобно?
Благодаря предварително :)
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Някой по желание с Win 7 + C3PO-то, което е в конфликт с warden-а, да ми пише на ЛС, за да уговорим няколко теста.
sensational
Full Member
Full Member

На 7.2 Не може ли да се оправи това след като лог оутнеш с акаунта и като цъкнеш коннект да не ти дава еррор и да те изхвърля от играта ? :punish:
kdnt
Newbie
Newbie

абе как да прехвърля файлове д2-то и драйверите на виртуалната машина тя няма нито нет нит нищо ..
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

kdnt wrote: абе как да прехвърля файлове д2-то и драйверите на виртуалната машина тя няма нито нет нит нищо ..
За драйверите предполагам имаш диск.Копираш на флашка инсталационните файлове.А ако няма диск през ЕВЕРЕСТ провери какъв ти е хардуера и изтегли нужните файлове прехвърляш на флашката и слагаш във виртуалната машина.Отностно диаблото по същия начин на флашка копи-пасте и това е :)
kuhataleika
Full Member
Full Member

хора подкарах това c3po но като влезна в играта стоя 5 сек и ми дава don't send ако не се сещате ще дам пик.Моляпомогнете какво да правя с d2me не се играе.....
kdnt
Newbie
Newbie

що бе аз с д2ме играя няма никви проблеми с него първите 1-2 дена само щи е шит ма после ти е перф аз подкарах ц3по на виртуална машина ма д2ме поече ме кефи
Juggyy
Newbie
Newbie

kdnt wrote: що бе аз с д2ме играя няма никви проблеми с него първите 1-2 дена само щи е шит ма после ти е перф аз подкарах ц3по на виртуална машина ма д2ме поече ме кефи
Не мога да го повярвам това... и аз съм със д2ме за сега обаче c3po имах щастието да го пробам за малко преди да ми се преебе съвсем и е 10 пъти по-добре.
kdnt
Newbie
Newbie

тва цепо е толкос бъгаво вчера съм си играл сиг 2 часа да го напрая да не ми показва всичките глупости като колби и ненужни итеми и като го пробвах нямаше абсолютно никакъв ефект...
z0sk1e
Full Member
Full Member

kdnt wrote: тва цепо е толкос бъгаво вчера съм си играл сиг 2 часа да го напрая да не ми показва всичките глупости като колби и ненужни итеми и като го пробвах нямаше абсолютно никакъв ефект...
Да има бъг..
Ето един цитат. На един наш уважаван админ.
maz0 wrote: Самата екстра не работи като хората, явно е бъг на мапхака :(