За новите играчи в Обливион мод.

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
EternalFear-
Full Member
Full Member

Значи...
Първо Добър Вечер на всички,
правя тази тема за най-новите играчи, които започват игра в Обливион Мод-а, и им трябват Items, превод, въпроси относно мода, изобщо, на които им трябва помощ.
Аз например, играя от началото на мод-а и в началото беше доста трудно. Помня аз бях със сорс на близзард и с още 1 паладин (хамър) се преведохме сами без някаква помощ до хелл. Той имаше още 1 херо, но не можеше да ни хелп много с него и само някои wp-s даваше.
Та мисълта ми е всеки който има предмети и иска да помогне на по новите да пише в тази тема, а и новите играчи да пишат тук. Доста играчи, които започват да играят си правят игра на нормал и започват да дигат, без да знаят,че има игри на хелл, и можем да им помогнем. Имат и доста въпроси. Примерно днес, видях 2ма нови играчи, които ме обсипваха с въпроси все едно бях админ. Ето няколко въпроса:
1. Къде се дига най-бързо?
2. Може ли предмети?
3. Може ли превод?
4. Къде пуска най-много предмети и руни?
5. Наистина ли има убер, за който не е нужно да продаваш някакви предмети/руни за да се призове?
Това са най-честите въпроси, които ми задават.... имам чувството, че всеки ден идват нови играчи, и се отказват...
Наистина е трудно, като се има на предвид, че ние, които играем от началото, сме си дигнали нужните герои, а те с 1 сорс на 100 лайф се бъхтят да бият до хелл, което е доста трудно, и като не им помогнем , все едно си играят в сингъл плеър.
Значи, нека всеки който може да помогне с превод/предмети/руни/помощ с дигане на левели да пише в тази тема. Сигурен съм, че няма да бъде някаква посещавана редовно от нови играчи, но все пак да ги улесним :D .
И новите играчи тук да пишат ако им трябват някои от по горе посочените услуги за превода и т.н.
Щях да забравя да отговоря на въпросите, които съм написал по горе..ццц
1) Значи, 1-10 лвл -1 акт, 10-20 се бие в пещерата Sewers 2 act от някой по-голям левел герой, или ако няма онлайн такъв , може да си биете и 2ри акт извън града. Не е трудно ...
20-24 се бие в пещерата swampy pit level 1, в 3ти акт се намира, и отново трябва герой по-голям левел. Тука хората, които желаят ще си напишат акаунтите, и може да пишете на тях. Надявам се да има. :secret:
От 25-40 лвл може да дигате Swampy pit или Sewers на найтмеър. Също трябва някой да ви бие, или сами като си биете по пътя навсякъде..
2) Да бе, начални предмети имаме. Аз примерно вече нямам, понеже съм раздал всичко ... ще започна да събирам стига да има нови играчи.
3) Разбира се, само не днеска, че имам лаг. :D
4) Значи, руни и предмети пуска: Крави хел, ХоумСтийд хел, по пътя за Баал хел, Крави найтмеър също пуска предмети, травинциал, Пит левел в 1 акт на хелл, Hephasto on hell, Nihlatalk on hell и на други места, но това са най-добрите за мен.
5)Да, има такъв убер. Той се намира на 3те трудности (Normal, Nightmare, Hell) , в местността Cold Plains, и от там в пещерата Cave. Убера е в тази пещера, левел 2. (Cave level 2). На нормал може да пусне- Grand Charm (Gheed), на найтмеър- Gheed,Annihilius, на хел- Gheed,Annihilius,Torch.

На всичките тези въпроси, има отговорите от админи и други играчи, но като попитам тези хора (новите), защо не проверят форума , повечето ми казват: " Ами не мога да намеря къде са тези въпроси...."
Направил съм тази тема да помогнем на новите , и всичко по важно , е събрано на едно място - общо и просто.
За другите неща, като Gem Magnet, Quest Large Charm, как да отворим крави, и новия обливион чарм ето линкове:
1) topic7221.html
2) topic7062.html - това е обща информация за всичко по горе написано.

Сега, всеки който иска да помогне с превод и т.н. , нека си остави акаунт за връзка:
Моите са 2: Inevitable- , HideHeroName

GL
EternalFear-
Full Member
Full Member

Благодаря, добавих го, но за да рънят него с хамърдин , според мене им трябва енигма? Може и този новия армор който е, но взима по малко лайф на секунда, ама на паладина почти не се разбира.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Другият вариант е да се опитаме тези, които играем от повече време да съберем колкото се може повече сетове - най-вече Trang Oul и Griswold, за да може да се ръни с Некро и паладин. Наталия сета също ще върши работа :mda:
EternalFear-
Full Member
Full Member

Ами да де, аз това ще правя от утре. Аре да не пишем вече само ние. Събирайте ненужни за вас предмети, но да стават за новите. Айде лека вечер
kuhataleika
Full Member
Full Member

Не ви трябва и помощ даже който е играл на сингъл плеар знае за кво става дума нищо ново, вие сте свикнали с года или с бота да чакате на готово ми нестава.Аз не играя само защото нямам хубав мап хак играех с d2me но този мап половината работи са му бъгнати или ги няма иначе имам sors light 85 lvl сам съм я дигал мога да помогна и аз с преводи и други а на мен ако някой може да помогне с хубав мап или някви итеми нещо така по добро soj shako mara sp web е такива елитни, който иска помощ може да ме намери на kuhataleika acc :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Темата е закачена горе, браво. :)
LOREIN
Newbie
Newbie

С предмети не мога да помогна,но винаги за превод няма проблем acc:LOREIN :)
frostwolf
Newbie
Newbie

здравейте! някой ако иска и може да ми помогне с малко превод и левел да ми пише съобщение да се разберем. 21 левел сорс съм. благодаря :)
danielkatev1
Full Member
Full Member

1 лвл съм и искам с някой да мина на hell или ако не може поне на night и ако може някой да ми помогне да дигна лвл ще съм благодарен. Благодаря предвурително.
:*
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Относно към първия пост на колегата.Искам да добавя че 20 левел може да се дигне от 3 ръна на убера с лоадери.Мойте герои така ги дигам.
Raich0
Full Member
Full Member

kuhataleika wrote: мога да помогна и аз с преводи и други
+1
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Аз също съм на линия за помощ.Дано не се отказват новите играчи!!!
Raich0
Full Member
Full Member

dhk20 wrote: Аз също съм на линия за помощ.Дано не се отказват новите играчи!!!

Като оправат мода може и да има повече играчи : )

ПП: кога излиза новата версия или каквото е там ?
kdnt
Newbie
Newbie

acc: king_dante за сега мога да помагам само с превод до hell и с leveling
Cloudy
Newbie
Newbie

Здравейте 22 левел съм и моля ако има желаещ да ми помогне с каквото и да било да ми пише на акаунт Cloudies :)