Дано не е истина :/

Всичко, което не намира място в другите форуми. Придържайте се към Diablo II темата в този форум. За други неща, извън тази тема, ползвайте форум Лафче.
EternalFear-
Full Member
Full Member

http://prikachi.com/images.php?images/269/5124269Y.jpg
дано не е истина това ;/ дано скрийна е преправен ... ако е не съм аз но го видях в един друг форум и направо ми стана гадно ;/ толкова време играх тук и не бях влизал във форума но тоя скрийн ме впечатли :rolleyes:
DarkKiss
Administrator
Administrator

Реален е, но снимката е стара. Имаше няколко изцепки в сървъра, но това беше и основната причина да има рестарт по това време миналата година. В момента в сървъра не съществува такъв или подобен charm.
Y2J
Newbie
Newbie

Един админ да си признае.Браво!
pesholfc
Newbie
Newbie

ако искате ме банвайте, но според мен тоя Джъстис е пълен нещастник и много си злоупотребява с правата ! никога не бих позволил на такива индивиди да ръководят сървър (при това с толкова много играещи хора в него)
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добре, че не те питат..
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не искам да си отварям, недей да говориш, без да знаеш - аз кой съм, какъв съм, защо съм, какво съм направил за този сървър.
Няма да се фукам и да се раздавам на най-добрия. Простичко и ясничко, като не си запознат с всички факти и играеш от 2 месеца, а не си видял преди една година - какво е било, недей говори.

Лека и креативна вечер.

Поздрави, Димо.

~Lock.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.