Original CD Key

Всичко, което не намира място в другите форуми. Придържайте се към Diablo II темата в този форум. За други неща, извън тази тема, ползвайте форум Лафче.
AsILayDying
Newbie
Newbie

Здравейте! Има ли някои познат (или пък непознат), който има original cd key за Diablo 2 и за expansion-a, но не играе в Blizzard? Искам да разцъкам малко Diablo II в Blizzard Europe, тъй като цял живот съм играл в бългърски пиратски сървъри. Ако някой има CD keys и няма да играе в Blizzard, би ли ми ги споделил на ЛС? Благодаря!
Played since 1999 (headoff). I play no more actively.
I was Norec (BVC), Orlif (Smiter), Moldrin (BVB), Fauztin aka Zayl (Nec), Gorst (Zerk).
Beware foul demons and beasts.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@4401 wrote: t_id=11985 msg_id=83723 date=1364502924]Здравейте! Има ли някои познат (или пък непознат), който има original cd key за Diablo 2 и за expansion-a, но не играе в Blizzard? Искам да разцъкам малко Diablo II в Blizzard Europe, тъй като цял живот съм играл в бългърски пиратски сървъри. Ако някой има CD keys и няма да играе в Blizzard, би ли ми ги споделил на ЛС? Благодаря!
Едва ли някой ще ти предостави безплатно оригинален ключ за играта. Все пак и ти да си дал 40 лева за игра, няма да искаш да я подариш на непознат, нали? :)
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мога да ти дам за ASIA цд-кей безплатно :)
Cry
Newbie
Newbie

Ще ти пиша едно лично имам 3 чифта ключове 3 Classic и 3 Expansion, който не са използвани от никой друг освен мен и нямат ban. Може да играеш в U.S. East , U.S. West , Europe и Asia.
xkp, steal MOAR CODES !
PLEASE DON'T LEARN C, C#, C++ :( !
POOR XKP, Let's teach him how to Code ! :P
xkp -
#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
cout<<"HEY, you, Don't Steal! Learn C++ NIGGA!\n";
cin.get();

return 1;
}
AsILayDying
Newbie
Newbie

Здравейте!
Destruction, съгласен съм с теб до някъде. Diablo 2 преди 13 години струваше 100лв. Сега оригинални CD keys бих могъл да си закупя за 1-2лв от интернет и щях да го направя, ако имах пари във visa electron. От друга страна за тази стара игра винаги ще се намери някой, който да ми сподели безвъзмездно един чифт CD keys, и за това се обърнах тук във форума. Причините да твърдя това са много и не смятам да ги изброявам.
xkp, благодаря ти за предложението. Аз за Asia имам доста работещи, само че ако това е алтернативата - по-добре да играя в Dreaming.
Cry, много благодаря за жеста, който ми правиш. Ако мога на теб да помогна с нещо - само пиши.

П.С. Ще използвам темата за още една молба. Ако има някой, който е играл наскоро в Blizzard Europe и му се занимава да напише 2 реда Post, ще съм много благодарен. Относно това, да ме "светне" възможно ли е да се пуска някакъв сорт помощни приложения, без да има риск от Ban? И ако отговора е "Да", съществува ли maphack за v1.13c, как може да се стартират повече от едно Diablo-та едновременно и какъв бот е най-добре да се пуска?
П.С.2 За някои от въпросите съм търсил отговори, само че информацията, която откривам е всеобятна, с много неща не съм наясно, тъй като съм играл само 1.10 (благодарение на българските сървъри, които така и не "пуснаха" качествен realm с последния patch) и информацията не е систематизирана. Ще ми отнеме часове и нерви да си отговоря ясно и точно на тези въпроси, за това се обръщам към тези, които са наясно и им се занимава да ми отговорят.

Поздрави!
Norrec
Played since 1999 (headoff). I play no more actively.
I was Norec (BVC), Orlif (Smiter), Moldrin (BVB), Fauztin aka Zayl (Nec), Gorst (Zerk).
Beware foul demons and beasts.
EatMyDuck
Newbie
Newbie

Пичове гледам че има хора които изявяват желание да споделят цд-кей фрее ако е още актуално някой би ли дал и на мен искам и аз да пробвам какво е да играеш в оригиналния сървър...

Ако има някой който иска да ми помогне може да ми пише на ЛС или в тази тема :)

Благодаря предварително!
goshobg
Newbie
Newbie

здравейте ще ми кажете ли от каде мога да си купя оргинален сд кей за близард ?
euronimus
Newbie
Newbie

goshobg wrote:здравейте ще ми кажете ли от каде мога да си купя оргинален сд кей за близард ?
https://www.ozone.bg/igri/pc/diablo-2-gold-pc
За момента е изчерпано количеството, но има и други такива сайтове.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

euronimus wrote:
euronimus wrote:здравейте ще ми кажете ли от каде мога да си купя оргинален сд кей за близард ?
https://www.ozone.bg/igri/pc/diablo-2-gold-pc
За момента е изчерпано количеството, но има и други такива сайтове.
Tи изобщо знаеш ли какво гледаш?
@goshobg пробвай се в пулсар.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
EatMyDuck
Newbie
Newbie

Пичове момчето ви пита от къде да си я закупи...
Пишете му на лс ...
аз искам да ви питам има ли някой който знае от къде да получа ключ или НЯКОЙ да ми предостави безплатно (знам че няма много такива и не бих написал такава тема) но понеже виждам че преди е имало желаещи да споделят с автора на темата може и сега да има някой и затова ТА ако някой иска да помогне да заповяда :)

Благодаря!