Perspective проблем на Диабло 2

Всичко, което не намира място в другите форуми. Придържайте се към Diablo II темата в този форум. За други неща, извън тази тема, ползвайте форум Лафче.
Greengo
Newbie
Newbie

Добър вечер на всички.
Преди не ми правеше впечатление, но един ден както си чувърках из видео опциите на Диаблото ми, забелязах че Perspective не ми е разрешен нито мога да го включа нито да го изключа. Много Ви се моля, ако някой има решение на проблема да сподели. Благодаря предварително.

Оправих си проблема. Модераторите могат да правят каквото пожелаят с темата.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Perspective? За всичките ми години като Diablo геймър за първи път го чувам този термин.. Би ли пояснил за по-невежите като мен какво точно значи, ще имаш по-голям шанс някой да помогне
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Greengo wrote:Добър вечер на всички.
Преди не ми правеше впечатление, но един ден както си чувърках из видео опциите на Диаблото ми, забелязах че Perspective не ми е разрешен нито мога да го включа нито да го изключа. Много Ви се моля, ако някой има решение на проблема да сподели. Благодаря предварително.

Оправих си проблема. Модераторите могат да правят каквото пожелаят с темата.
Impressed wrote:Perspective? За всичките ми години като Diablo геймър за първи път го чувам този термин.. Би ли пояснил за по-невежите като мен какво точно значи, ще имаш по-голям шанс някой да помогне
Е човека си го е обяснил. Влез в меню-то на диаблото (Escape->Options->Video Options-Perspective). Явно не ти стигат всички годинки опит
DarkKiss
Administrator
Administrator

До колкото разбрах от Google, Perspective Mode няма възможност да се променя, защото видео режима, който използваш е DirectDraw 2D. Perspective Mode в общи линии променя леко оформлението на играта, като и придава по-голяма "дълбочина". За да го активираш отиди в директорията на играта и стартирай файла D2VidTst.exe. След като приключи теста избери Direct3D режим. В момента нямам възможност да го тествам, но от това което виждам при не малко хора е дало резултат

Edit: Извинявам се, чак сега видях, че си си редактирал коментара
И все пак - можеш да споделиш решението на проблема, ако друг играч има същия въпрос.