К'во става маняци :D

Всичко, което не намира място в другите форуми. Придържайте се към Diablo II темата в този форум. За други неща, извън тази тема, ползвайте форум Лафче.
method
Jr. Member
Jr. Member

Бахх ..
Не бях писал от няколко месеца, или по точно от както "нарогах" сладура maz0 ..
Е ? К'во става, как е хавата ? :laugh:
drek
Full Member
Full Member

Оп гаара как е ,ще почваш ли пак да играеш :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не се прави на светавода ненапита... много добре си спомням, че те баннахме, защото имитираш моя ник във форума с цел кражба :)
method
Jr. Member
Jr. Member

Абе ей мухъл .. Не стига, че главно заради мен не ви скапаха целия сайт а пък на всичкото оргоре имаш дебелоочието да ми кажеш, че съм ти имитирал ника с цел кражба ..?

Помня, че имаше нещо такова, но не беше твоя ник и не бях аз .. Все тая, не ми пука, станалото станало ако съм решил да играя (стига бана да ми е изтекъл) не ме интересува к'во ще кажеш за мен, не ме кефиш като човек, па камоли като админ и не ме интересува твоето мнение за мен, така че ще те помоля за в бъдеще да не отговаряш в моите теми. :angel:
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

method wrote: Абе ей мухъл .. Не стига, че главно заради мен не ви скапаха целия сайт а пък на всичкото оргоре имаш дебелоочието да ми кажеш, че съм ти имитирал ника с цел кражба ..?

Помня, че имаше нещо такова, но не беше твоя ник и не бях аз .. Все тая, не ми пука, станалото станало ако съм решил да играя (стига бана да ми е изтекъл) не ме интересува к'во ще кажеш за мен, не ме кефиш като човек, па камоли като админ и не ме интересува твоето мнение за мен, така че ще те помоля за в бъдеще да не отговаряш в моите теми. :angel:
Абе къкво ли се ядосвам...Колко много има от тази порода!!!Не е истина...

method
Jr. Member
Jr. Member

Да и аз съм виждал много такива като тебе :laugh: