Информация за паладина ми

Всичко, което не намира място в другите форуми. Придържайте се към Diablo II темата в този форум. За други неща, извън тази тема, ползвайте форум Лафче.
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dr0m
Hero Member
Hero Member

Поне да не беше копнал името от 3тия 99 ( май ) в хофф.
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Героя е мой в **** бе пич :nenormalniste:
Само, че там е S_Alex, а S-Alex е в същото acc, обаче е 91 и bnetd acc е zvero, а този в сайта е reiman_1 май така беше.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И да допълня, че по едно време мойте партове от БнЦ.. Ми го бяха дали пасса на звер0 :D
Бяха го докопали от някъде, заедно с НакарайГоДаСпре, Капитана(ГЛА), Днк-теам и куп други :D
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: И да допълня, че по едно време мойте партове от БнЦ.. Ми го бяха дали пасса на звер0 :D
Бяха го докопали от някъде, заедно с НакарайГоДаСпре, Капитана(ГЛА), Днк-теам и куп други :D
Е аз го продадох на някакъв и после попадна в gla след това в теб и сега пак си е в мен, защото ходих до офиса да го взема.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В тоя офис, като седа госпожа Колева ква печена жена излезна.. Тая дето държи хеа**** заедно с мъжа и ли, синът ли е не знам.. Те сега отвориха в Люлин на мястото на Флаша, едно кафе- Позитанно :) то е кафе, бар, дискотека, билярд нещо мешано :D Аз по едно време от кафето ходех да си зимам пасовете :D xx :D
dr0m
Hero Member
Hero Member

А, ами извинявай тогава.Просто си мислих, че щом не влизаш в скайп значи не си ти :D
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: В тоя офис, като седа госпожа Колева ква печена жена излезна.. Тая дето държи хоффа заедно с мъжа и ли, синът ли е не знам.. Те сега отвориха в Люлин на мястото на Флаша, едно кафе- Позитанно :) то е кафе, бар, дискотека, билярд нещо мешано :D Аз по едно време от кафето ходех да си зимам пасовете :D xx :D
Знам го на Джавахарлал, но да не говорим за Hea****, защото правим реклама на този сървър забравен от бога.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Подкрепям те напълно. А ние между другото не правиме реклама на комшиите от другия сървър.
Просто си коментираме за доброто старо време, Алекс :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Алекс, скайпа ти " ramzest1 " ли е?
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: Алекс, скайпа ти " ramzest1 " ли е?
Не, това е авера и той знаеше паролата :cool:
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ние с него преди постоянно си пишехме.Извинявай, просто наистина се обърках и затова предположих, че не си ти. :) Ако искаш дай скайп на лс.