Godly Paladin

Един от оригиналните 5 героя. Той е с меле характер, способен да използва аури, които да го подсилят. Paladin обаче не се ограничава до битки от близки разстояния, а тъкмо обратното - едно от най-успешните развития на този клас герой е Hammerdin, чиято основна атака е Blessed Hammer.

forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте приятели,позволете да ви представя един мой много стар герой с когото играех преди време в евр... Става въпрос за аурадин,прегледах дадените ръководства,но не ми допаднаха много.Ще ви запозная с с моята идея и ако може да предложите един два съвета за да го оптимизирам.Накраткото моята идея е да постигна един хибрид с равно разпределени скилове м/у лигт и файре щети(не мисля да слагам излишни точки в чардж,зиил или смайте просто прави много малко щети с ходжа имам предвид найстина реални щети знам,че единственото оражие в играта,което има реални щети е гриеф).

Stats
Strenght - за екипировката не е много
Dextirity - за 75% блок с Holy Shield
Vitality - всичко
Energy - 0

Skills
тук идва тънката част където трябва да се приложи хитринка :P
до администраторите извинете ме,но за да е по разбираемо ще пиша на латиница имената на магиите
Conviction-max
тук ако може да ме поправите ,че съм съм забравил вече как беше по-добре да вдигна на макс holy shock и holy fire или техните бонуси light and fire resist помня,че едно от двете се правеше и следователно останалите точки се разпределят в един от двата варианта или в бонусите или в магиите
Holy Shield -10 точки

Предмети
Оръжие - Hand Of Justice
Броня - Dragon (някоя добра броня аз бих сложил мп или лп ако искате с повече дефенс може и друга но те изискват много стрент)
Щит - Dream (за осново предлагам да е пали щит с рез най-добре да са на 45)
Каска - Dream
Ръкавици - Magefist(избирам тях,защото дават 1 то файр скилл и то ще ни е от полза за холи файр)
Ботуши - Sandstorm trek(дават стрент лайф и фхр може да се заменят и с лл но мисля,че сс е по-добрият вариант)
Колан - Archain's Mesh(дава 1 то алл не виждам по-добро от него)
Амулет - Mara's Caleidoscope(2алл+30 рез)
Пръстени - 2xBul Cato's Wedding Ring(може и соджове,но няма защо като не му е нужно мана)

Инвентар
1xAnihilus Small Charm
9хскилари офенсив аура с лифе
и 10 смал чарма с лайфе и рез или фхр

Стратегия:Тя е доста лесна,но да не забравяма,че няма да се стакват аури така,че не се учудвайте ако сте гледали клипчета в някой сайт как веднага мобовете и противниците умират,това е заради аура глич,който е забранен в доста от сървърати мисля,че и тук е така не знам със сигурност,но попринцип се наказва с перманентен банн.Та стратегията е много много много лесна чардж вартите се околко противника бягате от ударите му и като остане на малко кръв просто го довършвате :)

Това е от мен,моля Ви помогнете ми да го оптимизирам и ме поправете ако съм згрешил дайте идеи и кажете какво мислите.
Благодаря Ви предварително
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Conviction
Current Skill Level: 25
19: Radius: 13.3 yards
2: Defense: -92 percent
3: Resistances: -150 percent

С All skills не ти трябва повече от 25 ниво на аурата. От там на горе сваля само дефенса на противника.

Ето и линк където да експериментираш с уменията \)
:click:
....
forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте да ви попитам до сега спорех с един фр на какво оражие е най добре да се напише ходж за този паладин той казва,че имало чук 4сок с бонус аура аз лично не съм срещал такова животно и не знам дали въобще.Какво мислите? Благодаря Ви предваритено!!!
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

forest_beast wrote: Здравейте да ви попитам до сега спорех с един фр на какво оражие е най добре да се напише ходж за този паладин той казва,че имало чук 4сок с бонус аура аз лично не съм срещал такова животно и не знам дали въобще.Какво мислите? Благодаря Ви предваритено!!!
Berserker Axe според мен
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Да и аз точно за това си мислех,но исках второ мнение
forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Остана само един неразрешен проблем как да разпределя скиловете моля Ви дайте идеи и предложения!!!!
Благодаря Ви предварително
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Image
Предполагам за този "чук" става на въпрос на снимката съм дал като пример иначе може да се падне и с 3 holy shock aura
forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Да явно за нещо такова е говорил,снощи четох доста из интернет развития и се спрях на това conviction -25с предмети и чармове,fire and light rez макс ,salvation-max,holy shield-да е на 11,останалото в чардж как мислите дали е добра идея?