Какви чармове да сложа на този паладин

Един от оригиналните 5 героя. Той е с меле характер, способен да използва аури, които да го подсилят. Paladin обаче не се ограничава до битки от близки разстояния, а тъкмо обратното - едно от най-успешните развития на този клас герой е Hammerdin, чиято основна атака е Blessed Hammer.

Jab4y
Full Member
Full Member

Исползвам умението венджънс комбинирато с аурите от рунческите думи (HoJ & Dragon) и аурата дето намаля резистите на врага. Та въпросът ми е какви чармове да му сложа тъй като целта ми е да правя огнени щети а чармовете 3/20/20 ми дигат физическите щети, а скиларите много малко демейдж дигат. Затова просто кажете кои са най-добрите чармове за този герой според вас.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Доста добро и същевременно нестандартно развитие.

Аз лично бих заложил на Defensive Skillers.
Но ако си решил да наблегнеш на Fire Damage варианта е Combat Skillers, колкото и малко да се вдига Damage нищо друго няма да го повиши повече.Останалото място е за 3/20/20 защото Attack Rating-a също не е за пренебрегване.

Но бих те посъветвал и да смениш предметите, това не е развитие за Dragondeen.
Jab4y
Full Member
Full Member

Знам че е за драгондин даже имам един имам и паладин на венджънс с пуснат холифайър. Но искам да пробвам този
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Jab4y wrote:Знам че е за драгондин даже имам един имам и паладин на венджънс с пуснат холифайър. Но искам да пробвам този
За Vengance по-добре използвай Fanaticism и други предмети.
Според мен би бил доста по-ефективен.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бих заложил на цял инвентар със лайф, ако се намират и такива с бонус.
Jab4y
Full Member
Full Member

XpucTo wrote:За Vengance по-добре използвай Fanaticism и други предмети.
Според мен би бил доста по-ефективен.
Никога Fanaticism на Vengeance с един Phase Blade и 54% иас хващам последния фрейм без Fanaticism а както пусна Cnviction е къде по-голям демиджа
Clean
Newbie
Newbie

Добре де, пишете без да мислите... vengeance, какво умение е vengeance ? Използва за атака 4 вида магии в 1 ( cold fire light i magic) Според вашите представи с предмети ловите последен frame IAS - ок така да бъде. Каква да е аурата - Fanatizam или Concentrate ?! Да сте се замисляли над Conviction,защото аджеба нанасяте elemental dmg, а не залагате на physical ? Като допълнително той сваля и дефенса на противника - допълнителен шанс за успешна атака. Колкото до инвентара - 2-3 ofensive скилера, или спроед зависи вашите разбирания под облекло, следите да е 25 ниво convictiona ( за да може да хване -150 резист) останалото small charms life/ all ress
М50Б20 с пластмасов колектор може ли да има газ ?