PvM Uber Smite

Един от оригиналните 5 героя. Той е с меле характер, способен да използва аури, които да го подсилят. Paladin обаче не се ограничава до битки от близки разстояния, а тъкмо обратното - едно от най-успешните развития на този клас герой е Hammerdin, чиято основна атака е Blessed Hammer.

TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MinimalDmage wrote: пич не ми се прави на голям разбирач.
Не мисля,че се "прави на разбирач". По-скоро е прав. За какво ти е OW? Ще удряш Убера и ще се криеш докато му изтича кръвта ли :laugh:
А ето и обяснението....
Crushing Blow

This is a chance of reducing a monster's health by 50% in a single blow. It is affected by physical resistance, and Crushing Blow items stack. Crushing Blow works on all monsters\ although the effect is reduced for Champions, Uniques and Super Uniques. Crushing Blow is calculated after your normal damage.
....
MinimalDmage
Full Member
Full Member

и ти не ми се прави на разбирач:) знам мнооого по добре от тебе какво е кръш, и какво е отворени рани.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ти си куха лейка.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MinimalDmage wrote: и ти не ми се прави на разбирач:) знам мнооого по добре от тебе какво е кръш, и какво е отворени рани.
Колкото и добро желание да има някой да се държи нормално с теб,ти толкова му се качваш на главата. Целия форум ти казва,че не си прав,а ти продължаваш да спориш,че и даже го удряш на заяждане....нямам думи. Приятна игра .
....
HandOfJustice
Full Member
Full Member

колкото до темата. за мен най-доброто оръжие за пвм убер смайт си остава lacelator. доста хора го подценяват, но нещата които дава са доста ценни. Не съм проверявал дали fleshripper е по-добър от lacelator-а, но има време :)
MinimalDmage
Full Member
Full Member

а знаете ли защо се използва лацератора пвм? сигурен съм че незнаете...
33% шанс да се касне амплифай дмг - точно заради това се използва и само заради това.

А случайно да знаете, че с тази брадва на 20 левел фана ни трябва 35 иас за фрейм?
Деада, както в по предните си постове поясних, но въпреки това ВИЕ не сте си направили труда да прочетете, го давам като вариант, само и единствено заради високия процент на кръш, който се доближава дори до този на ластлиша, а именно това ви трябва ПВМ.
Момци аз нямам намерение да си хабя приказките, понеже вие тука сте тотални злета, няма да пиша повече, поука да съм си бил зимал, вие няма на какво да ме научите мене, а в обратния ред на мисли, вие имате още много да учите.

HandOfJustice
Full Member
Full Member

Мисля, че се повтарям, но говорим за Евтино и ефикасно развитие. Т.е за най-малко труд --> най-добро развитие. Затова смятам Lacelator или евентуално Fleshripper за най-доброто оръжие за такъв вид герой. MinimalDmage никога не мисля, че трябва да правиш такива коментари. Това е тема, която ще помогне доста на начинаещи играчи да направят желания герой по най-добър начин благодарение на нашите дискусии.
ThugsCry
Newbie
Newbie

наи доброто оръжие за смитер убиец на убери е Последно Желание :)
Gareth
Full Member
Full Member

PvM със 10 combat skillars според теб правилно ли е :D Я се осъзнай къде си :)
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
Masterlord
Newbie
Newbie

хора crushing blow действа ли в пвп :D?
crzy
Jr. Member
Jr. Member

Работи, но не е ефективно, защото се намаля от dmg reduce.

Доста безсмислен ви е спора за оръжието на смайтъра... Гоблинки,дурес и гуилауме дават достатъчно кръшинг, за да няма значение какво оръжие ползвате. Вместо отделен смайтър, просто слагате гоблинки,дракули,гуилауме и грийф на хамъра и ще свърши работата. Хубаво е и 1 рейвън, за да компенсира декса от ботушите и шакото и да не се губи блока.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Gareth wrote: PvM със 10 combat skillars според теб правилно ли е :D Я се осъзнай къде си :)
ДМГ! естествено, че е правилно
kuhataleika
Full Member
Full Member

издържа ли на бой това говедо :laugh:? Говора за обливион и само с него ли ръниш убер и хоме ? Развитието не е толкова скъпо не и с макс итемите де :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Естествено, че издържа (fubar) . Ако убера е бъгав смайтъря мре при всички положения, ако е нормален убер не може да докосне смайтър.