Private_XP 2.3h

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
sw3nk0r
Newbie
Newbie

Здравейте бота работи перфектно като изключим най важното за 800 ръна няма нито 1 предмет в стажа може ли нчкои да ми прати работещи файлове че правих какво ли не и нищо не се променя просто на сутринта няма предмети моляви помогнете трчбват ми фаилове че моите от толкова опити нз колко съм ги бъгнал
CvetanSyikov
Newbie
Newbie

Не е от бота , от дроп-а е :D
skDn
Newbie
Newbie

Сменил ли си нип файловете?
sw3nk0r
Newbie
Newbie

нищто не сам менил 3 дена се мъча настроих перфектно бота само това ми е недостатък ако може някои да даде скайп ще му бъда много благодарен да прати неговите добре настроени фаилове
skDn
Newbie
Newbie

отиди на първата страница от темата и изтегли : Standart NIP Package , замести файловете и вече трябва да взима предмети ;)
sw3nk0r
Newbie
Newbie

и това направих вдига ги пълни се с пари гледам го че продава имам 200 мф не ми се вярва да съм толкова голям карък даже и за нещо слабо продава сини и жълти итеми но даже и в логовете не виждам уникални и все още си мисля че наи добре някои да прати пренастроени настроики на 100% работещти изпробвани фаилове
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз ръня с няколко по 800 и пак не вадя много ... Ти с тия 200 МФ за къде си тръгнал?
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
skDn
Newbie
Newbie

не ти трябват 800, и 400 ти стигат, нямаш ли тал армор колан и амулет ? Ако нямаш кажи да ти дам.
IndvduaL
Newbie
Newbie

ИЗкарва ми еррор 998 на мен.. някой някаква идея от какво може да е това? Копирал съм js32.dll в 2те папки на windows, кракнах го успешно, проверих и в cmd-to дали install path-a е наред, (и той е наред) но постоянно ми изкарва тоя еррор? на win 7 съм, 32 бита, някой да предложи някакво решение ..?
Himi
Newbie
Newbie

Не е нужно да пишеш във всяка тема :D за това сега тряя да ти отговоря и в 3те :D това, което прочетох в нета е, че трябва да махнеш папка "плъгин" или да я преименуваш , също така си цъкни на отметката за д2лоадер
skDn
Newbie
Newbie

а имам проблем с repair-a. Бота не оправя предметите. Някакви идеи ?
Mascota
Newbie
Newbie

Здравейте! Бота върви добре като изключим че през 10мин. ми дава Error-0. Има ли решение на проблема, гледам и доста др. хора го имат? :)
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Интересно е, че конфигурацията за Баал не става за нищо! Въвеждам всичко, както е описано и се получава следното - героя не влиза в игра, когато е повикан от водача, чийто име е въведено в конзолата, вкарвам го ръчно в играта, дава си парти с другите герои и тръгва смело към way pointa. Въпроса ми е как аджаба да влиза в игрите, когато водача го вика и как да не тръгва сам към Throne??? Моля ви, когато публикувате ботове с техните скриптове, те да са работещи и обяснени правилно и разбираемо. Инак Пит версията е чук, прави си хиляди рънове без краш, стига да не го удари ерор 0! Лек ден!
I know God can't be mad at me because all the blessing he gave me!!
jorik87
Newbie
Newbie

Провери този ред :
WaitForPortal = true;
ако е false не чака а тръгва сам към балл. На true седи в града и чака сигнал от лидера.
Също и този ред :
YAM_IsLeader = False;
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В този бот няма такива редове, не е като другите :)
ftww
Jr. Member
Jr. Member

Някой намерил ли е начин как да подкара follow на баал, щото каквото и да правя аз винаги като лидер действа.А пък ако го пусна през Follow.d2j не бие само седи до портала.
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ъп!
Tihomir4444
Newbie
Newbie

Някои намери ли решение на проблема с Еррор 0?
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Why do I get error 0 when starting d2jsp?
Cause you use a cracked version and didn't read the whole thread. Pay for this great software if you are to busy to read.
(more to the point it is possibly that you are using an outdated js32.dll file it should be located in C:\WINDOWS\system and C:\WINDOWS\system32)
Когато почнем да си плащаме, ще се изчисти и тази грешка. Както е описано, проблема ни е в js32.dll - твърде стар е(2002). Ако някой помогне да сглобим читав бот, с по-нови файлове, тези грешки ще са поправими.
netbot
Jr. Member
Jr. Member

Хайде сега някой да даде работещ линк а не като колегата да е с привате линк!!!!
Какво е полов акт с повишена трудност? Отговор: Да е*еш суха п**ка с мек х*й