Private_XP 2.3h

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Borsuko
Jr. Member
Jr. Member

Niceee, топика е смазал! :cool: :cool: :cool:

Искам да добавя, че съм върнал мейл с допитване до всеки един поискал паролата.

До сега не съм получавал отговори на нито един.
Няма ситуации без изход, просто има ситуации от които изходът не ни устройва!
DarkKiss
Administrator
Administrator

Borsuko wrote:
Sun Jun 21, 2020 9:22 pm
Niceee, топика е смазал! :cool: :cool: :cool:

Искам да добавя, че съм върнал мейл с допитване до всеки един поискал паролата.

До сега не съм получавал отговори на нито един.
Здравей отново, след толкова години :)
За какви мейли и пароли говорим? Прегледах няколко пъти предните коментари и не успявам да проследя нишката. Предполагам визираш някои от файловете качени в първите публикации в темата. За съжаление обаче линковете са мъртви, което предполагам е нормално, след 8 години :) Ако все още разполагаш с тях, вместо да пращаш мейли, ако желаеш можем да ги качим тук, за да бъдат достъпни за всеки. Пък можем и да преименуваме темата на Public XP 2.3, след близо десетилетие в строго пазена тайна :D
Borsuko
Jr. Member
Jr. Member

Относно паролите за който говоря - Когато някой дръпне файла от Медиафайър му иска парола, следователно мога да му пратя паролата на мейла. Но до сега никой не я е пойскал. В крайна сметка няма значение.

Мога да ти споделя файла но не и на публик, защото си създавам проблеми и затова има и парола.

Мисля че определено си ги заслужавате тези ботове във вашият сървар след толкова години подържане на сървара! Шапка ви свалям, точно затова и се върнах ако мога с нещо да помогна да възродим сървара защото някак си не ми се иска да изчезне.

https://www.mediafire.com/file/xs3vdsr1 ... 9.rar/file <-------- Имайте на ум, че това е само основата на бота.
Borsuko
Jr. Member
Jr. Member

Линка за ядрото по-горе винаги е бил активен и ще бъде - https://www.mediafire.com/file/1ocbqqms ... 2.rar/file (добавям го отново за по-лесно)

Общо взето поради причината че ориигиналното ядро на бота е доста скъпо, зглобих ядрото от Follow бота да работи на XP бота.

По-горе е обяснено.

Ако имате допълнителни запитвания, не се колебайте да ми пишете. :heart: :victory-hand: :victory-hand:
DarkKiss
Administrator
Administrator

Borsuko wrote:
Mon Jun 22, 2020 3:35 pm
Линка за ядрото по-горе винаги е бил активен и ще бъде - https://www.mediafire.com/file/1ocbqqms ... 2.rar/file (добавям го отново за по-лесно)

Общо взето поради причината че ориигиналното ядро на бота е доста скъпо, зглобих ядрото от Follow бота да работи на XP бота.

По-горе е обяснено.

Ако имате допълнителни запитвания, не се колебайте да ми пишете. :heart: :victory-hand: :victory-hand:
Благодаря за споделянето :ok-hand: Сигурен съм, че ще е от полза. От известно време се опитвам да възстановя колкото мога линкове, но за съжаление не разполагам с доста от файловете. Та, това че актуализираш и ти някои е добре дошло.
Само да вметна, форумът има чудеса опция за прикачване на файлове, както и Downloads секция, където същите тези файлове могат да се дублират, за да се подсигури живота им и за следващите години (не смятаме да спираме сайта или сървъра в скоро време, хе-хе).
Borsuko
Jr. Member
Jr. Member