Моля помогнете

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
mazda_team
Newbie
Newbie

Здравейте! Моля някой може ли да ми помогне да си оправя пиндел бота.. Пробвах с различни версии или ще ми дава unknow game version или най-странното вече ми излиза следното Image как да го оправя вече се дразня и немога да се справя с тези ботове дали нещо ми е от лаптопа или не?

П.С ако някой може да хелп нека ми пише или да отговори в темата ;) Мерси предварително :)
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Проблема не е в лаптопа, а в това че е със 7-ца.
Онзи ден бях със Windows 8 Pro x64 и имах абсолютно същия проблем.
Близо 2 часа се мъчих и накрая открих че трябва да пусна D2JSP като администратор, ако пак не стане отиди в папката на Diablo II и намери Diablo II.exe дай му десен бутон и му дай Compatibility с Windows XP Sp2, също му дай отметка Run as Administrator.
mazda_team
Newbie
Newbie

Човек и с това ми дава същият проблем... защо така направо откачам дразна се вече .
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Забравих да кажа пробва ли да пуснеш Compatibility на d2jsp-то? *иконката.exe
7heg4m3
Newbie
Newbie

[@9848 wrote: t_id=11454 msg_id=79984 date=1353765142]Здравейте! Моля някой може ли да ми помогне да си оправя пиндел бота.. Пробвах с различни версии или ще ми дава unknow game version или най-странното вече ми излиза следното Image как да го оправя вече се дразня и немога да се справя с тези ботове дали нещо ми е от лаптопа или не?

П.С ако някой може да хелп нека ми пише или да отговори в темата ;) Мерси предварително :)
На един от ботовете които се мъчех да направя ми излиза това и четох че самия бот няма всичките компоненти така че мога да те посъветвам да разгледаш другите постове и да си намериш друг бот ако сис със windows 7 има такъв за него :)

http://dreaming-bg.com/community/Topic: ... кусия.html ето в този линк ще намериш всичко необходимо :)