Dreaming D2JSP (yamb+private)

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Kalin13
Newbie
Newbie

Въпросите ми са следните. Защо бота прави игра без парола? Защо бота постоянно включва и изключва чата? И защо бота като купува нещо - говори едновременно с продавача? Имам странното чувство , че той ми се подиграва!
Kalin13
Newbie
Newbie

Kalin13 wrote:Въпросите ми са следните. Защо бота прави игра без парола? Защо бота постоянно включва и изключва чата? И защо бота като купува нещо - говори едновременно с продавача? Имам странното чувство , че той ми се подиграва!
Плюс и не бие - стои си на едно място!!!!!!!
Hazna
Newbie
Newbie

Аз, пък имам друг Проблем/Въпрос...!/?

Забелязал съм, че освен лидера- другите ми ботове в BH не дигат почти нищо освен злато и колби... Днес видях, че е паднал Griffon's Eye и двата ми бота, които са в BH-то са го игнорирали... а по принцип е направено да ги взима... и ги е взимало ама с герой, който не е на BH, например на Андариел, Мефисто, или където и да е другаде....

П.С. ботовете винаги са играли с едни и същи файлове от папката .....\d2jsp_v50.24x\scripts\settings\ и всичките са настроени, уж както трябва.. но в Throne Of Destruction нищо не дигат.. Дали, щото бият и нямат време (ама ме съмнява защото единия не бие през цялото време) или друго.. ще разчитам на някой по- разбиращ да каже... ...Дано се намери лек...

Благодаря Предварително!!!
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

~Hazna topic11700.html

Ъпдейт #1 - свали
Hazna
Newbie
Newbie

Първо. @xkp Благодаря ти! За бързият и точен отговор...
(Уж преглеждах файловете за някаква подобна опция, ама тази функция не я бях забелязал...)

Второ. Съжалявам, че не съм видял тази тема по- рано, и че задавам повтарящ се въпрос..

Още веднъж благодаря за помощта..!!!
Shani
Newbie
Newbie

имам проблем когато се опитам да генерирам cd key ми изписва *** ERROR :- Unknown game version (0) *** WTF?
Milenchy
Newbie
Newbie

xkp Приятел .. прочето толкова много страници с коментари как неможели да си настроят магията и т.н. :Д
моят проблем е доста по сериозен ... когато пусна близзард сорс на баал в момента в които влезе при баал дава еррор
фире сорс на пиндел, баал(само когато влезе при него), шенк ( поне тези съм пробвал) също дава този еррор.
Моля те ако имаш адекватен отговор как бих могъл да фиксна проблема
еррора е следния:
Error: Pindle Exeption : name = TypeError, massage = massage.indexOf is not a funcion

при което просто лефтва играта без да убие боса...
моля те хелп :)
RIDEK
Newbie
Newbie

здр. Имам следният проблем с бота. Прави игри влиза, бие НО не пие никакви потионки като преди всяка игра влиза и отива да си купува ! http://prikachi.com/images.php?images/518/7228518R.png

Добавям снимка на грешката !
Death-Soul
Newbie
Newbie

Здравейте!
Ето моя проблем ... уж е настроен както трябва ... а като го стартирам зарежда Д2-то .... 2 сек след това го минимизира... и ми изписва Unknown Game Version... и заспива на Acc и Pass
Защо? Помогнете ми моля! :( :( :( :( :(
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Death-Soul wrote:Здравейте!
Ето моя проблем ... уж е настроен както трябва ... а като го стартирам зарежда Д2-то .... 2 сек след това го минимизира... и ми изписва Unknown Game Version... и заспива на Acc и Pass
Защо? Помогнете ми моля! :( :( :( :( :(
Здравей! Бота ти кракнат ли е? Наместил ли си стартиращия скрипт, трябва да е YAMBstarter? Драсни ми на лично, ако има проблем отново. Успех!
I know God can't be mad at me because all the blessing he gave me!!
flextime
Newbie
Newbie

Незнам какво става и защо обаче пускам бота влиза си всичко е ок обаче влиза и след 4 сек излиза и пак прави игра и пак така се повтаря само игри излиза и пак прави игри едно и също някой да помогне..?
slawyy
Newbie
Newbie

[@3540 wrote: t_id=11499 msg_id=87107 date=1395930372]xkp Приятел .. прочето толкова много страници с коментари как неможели да си настроят магията и т.н. :Д
моят проблем е доста по сериозен ... когато пусна близзард сорс на баал в момента в които влезе при баал дава еррор
фире сорс на пиндел, баал(само когато влезе при него), шенк ( поне тези съм пробвал) също дава този еррор.
Моля те ако имаш адекватен отговор как бих могъл да фиксна проблема
еррора е следния:
Error: Pindle Exeption : name = TypeError, massage = massage.indexOf is not a funcion

при което просто лефтва играта без да убие боса...
моля те хелп :)
при мен е същото.. постоянно при 2рата сорс..
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добро утро! Проблема ще се разреши едва след като настроите конф файла намиращ се в d2jsp_v50.24x/scripts/libs/YAMB/configs. Успех! :)
slawyy
Newbie
Newbie

[@6920 wrote: t_id=11499 msg_id=87226 date=1396933598]Добро утро! Проблема ще се разреши едва след като настроите конф файла намиращ се в d2jsp_v50.24x/scripts/libs/YAMB/configs. Успех! :)
настроил съм го отдавна, пак си е същото.. Image
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здрасти! Отметка сложил ли си на втория бот на "This is D2Loader"?
nPoCuaK
Newbie
Newbie

Здравейте, намирам трудности още с кракването. Значи като пусна файла за 64-битов уиндоус и се опитам да генерирам кей и ми дава еррор и до там. Не мога да направя нищо повече. Помощ!
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Copy/Paste js32.dll в System и System32 папките и си спри Д2-то като си правиш самия крак :)
slawyy
Newbie
Newbie

някой все пак може ли да помогне.. много е кофти да не можеш да пускаш 2 бота.. ;\\\
ShaShnAt
Newbie
Newbie

[@6920 wrote: t_id=11499 msg_id=87226 date=1396933598]Добро утро! Проблема ще се разреши едва след като настроите конф файла намиращ се в d2jsp_v50.24x/scripts/libs/YAMB/configs. Успех! :)
Аз имам същия проблем само че с баал бота лайт сорс бие си добре през целия рън обаче като влезе при баал ми дава тази грешка и се връща в града и чака лидера пак да я извика ако може да помогнете ще съм ви благодарен
nPoCuaK
Newbie
Newbie

Имам един много странен проблем. От няколко дни като пусна бота и по някое време ме дропва, не ми казва никаква причина а направо ме дропва. Забелязъл съм че е по често ме дропва като правя нещо друго на компютъра. Вечер като го оставя да ръни и горе долу се справя. Някой да знае от какво може да е тва? И още нещо като ме дропне и не иска пак да влезне а чака определен период от време повече от 5 мин, някой път доста повече и чак тогава се рестартира програмата. Направи ми впечатление че това започна да се случва онзи ден когато направих рекавъри на компютъра но самото рекавъри беше от преди два дни и за тва помислих че е някакъв файл за тва преинсталирах целия бот, но продължи да го прави. Някой с решение?