Dreaming D2JSP (yamb+private)

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
netbot88
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:/offtopic
Можете да прикачвате файловете във форума, вместо да ползваме външни връзки.
Така се знае, че няма да бъдат изтрити от сайта, на който са качени - в случая dox.
netbot88
Newbie
Newbie

[@17644 wrote: t_id=11499 msg_id=88661 date=1436818027]
[@1 wrote: t_id=11499 msg_id=88658 date=1436808176]/offtopic
Можете да прикачвате файловете във форума, вместо да ползваме външни връзки.
Така се знае, че няма да бъдат изтрити от сайта, на който са качени - в случая dox.
[/quot]

Ако можее да се качват файлове ОК да ти ги пратя да ги сложош в дна тема (ботове,лоудери и тнт)?
Tihomir4444
Newbie
Newbie

Здравейте,
да ви помоля някои да качи d2jsp бота на xkp.Тъй като никои от посочените линкове не работи,а бях доста доволен от неговия бот и искам пак да си го инсталирам.Мерси предварително :)
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Доста разгледах, доста работи са фикснати, но два въпроса ме мъчат, а отговори не открих:
1. Как да си сменим Town Portal позицията - от долу вдясно да е горе вдясно?
2. Как да изключим Ingamemessages - Това кой влиза или напуска играта?
Благодаря! :)
I know God can't be mad at me because all the blessing he gave me!!
visani
Newbie
Newbie

Ако може нов линк за сваляне ,че не работи . Само за ъпдейта е правилен.
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@6920 wrote: t_id=11499 msg_id=88963 date=1445681942]Доста разгледах, доста работи са фикснати, но два въпроса ме мъчат, а отговори не открих:
1. Как да си сменим Town Portal позицията - от долу вдясно да е горе вдясно?
2. Как да изключим Ingamemessages - Това кой влиза или напуска играта?
Благодаря! :)
(15118,5005) Това са координатите за позицията на портала горе в дясно!
netbot
Jr. Member
Jr. Member

[@18245 wrote: t_id=11499 msg_id=88974 date=1446105702]Ако може нов линк за сваляне ,че не работи . Само за ъпдейта е правилен.
Ето то ти линка :) !!!!
Какво е полов акт с повишена трудност? Отговор: Да е*еш суха п**ка с мек х*й
ivanov90
Newbie
Newbie

Здравейте,имам нужда малко от помощ.Когато дам на Makecdkey hash ми изписва *** ERROR :- Unknown game version (0) .Слагам js32.dll във system и system32 no пак ми се появява този проблем.Аз нещо бъркам но къде точно.Прочетох цялата тема но не мога да се оправя.Ако може някой да ми обясни от самото начало като сваля кое къде се слага ще съм му много благодарен.А ако може някой по skype да ми го оправи още по добре.За windows 7 става въпрос.Благодаря!
netbot
Jr. Member
Jr. Member

[@18519 wrote: t_id=11499 msg_id=88986 date=1447431891]Здравейте,имам нужда малко от помощ.Когато дам на Makecdkey hash ми изписва *** ERROR :- Unknown game version (0) .Слагам js32.dll във system и system32 no пак ми се появява този проблем.Аз нещо бъркам но къде точно.Прочетох цялата тема но не мога да се оправя.Ако може някой да ми обясни от самото начало като сваля кое къде се слага ще съм му много благодарен.А ако може някой по skype да ми го оправи още по добре.За windows 7 става въпрос.Благодаря!

Code: Select all

d2jsp error help

"Error 0" - It Mean Some of Map Hacks Components Are Still Loaded This Happens with C3P0 if you keep trying it will eventually Load but to prevent this Before Quitting Diablo Unload C3P0

"Unknown Game Version" - You Need A D2Jsp Cd-Key

"Public Baal Games" - In YAM_Config_YourCharName.d2l which is in "scripts\libs\YAMB\configs" open that up and CTRL   F and Search for Public, you'll come to Team botting Configuration scroll down and edit this "PublicMode = 0;" change the 0 to a 1 to make Games public, you may want to edit your tp msg edit to be something like this "Tp Might not be clear but come help out if your strong, If I Leave the Game Then Ng"; - that is found in team botting configuration also.

Some more editing for public baal runs might be changing CXP_ClearLevel to False - Find this by using CTRL F - change this if you are a a little weak and don't want to die I use this option because I don't have 10 Combat GC's - I die often when doing baal runs but that's because the fucking monsters have Fana or something and the own me within Seconds

"Loss of Items while Botting" - ok this happens from time to time it's Diablo and the bots fault, i've heard people call it the strength bug so lets call it that - when you die you may not have enough strength for some reason and the item will go into your inventory, so what happens is the bot sells this item because it is not recognized in the bmitems_XP.ini file, I added a little bit more strength to my pally so this would prevent anything like this my pally's base STR is 120 some of you might say this is a waste but I'm not losing items so ner :-P

Keep getting Realm down? - well thats because your doing runs to quickly and you need to add in a extra boss to kill or some stalling time between games, its blizzards attempt to stop people doing thousands of pindle runs

Това е линк с много подробна тема за D2JSP - http://www.blizzhackers.cc/viewtopic.php?t=295614

И това което пише в грешката е че нети е позната версията на играта,кое ще рече ,че неси с 1.10 или си е прецакало нещо!!! Преинсталираи пача,слйи пак крака и лоудера!!! И незабравяй да махнеш папка Плъгин от Д2 директорията!!!

Дано съм ти помогнал :)
tune
Newbie
Newbie

Как да го наглася да идентва уникатните предмети? Всичко друго идентва, но уникатните ми ги оставя
rBc-Raven2
Newbie
Newbie

Линковете не работят
Live forever or die trying.
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@17481 wrote: t_id=11499 msg_id=88978 date=1446380586]
[@18245 wrote: t_id=11499 msg_id=88974 date=1446105702]Ако може нов линк за сваляне ,че не работи . Само за ъпдейта е правилен.
Ето то ти линка :) !!!!
Този работи.
rBc-Raven2
Newbie
Newbie

rBc-Raven2 wrote:Линковете не работят
все още е така... и от двете места ми дава Network Error
Live forever or die trying.
gulkata
Newbie
Newbie

Крашва ли тоя бот като дрте и искам да попитам от какво се дължи крашването ?
iglata
Newbie
Newbie

*** ERROR :- -12 (0) *** някой да помогне с тази грешчица когато се опитам да генерирам ключа
amnesiacream
Newbie
Newbie

Изчетох цялата тема. Евала за амбицията да го оправите, но тук трябва истински скриптър който се занимава точно с това за да оправи и изправи бота без грешки. За съжаление такива хора не си губят времето на вятъра за без пари. d2jsp е най калпавия бот който винаги е бил проблемен и ще създава проблеми и за напред. Дори и някой да го е пооправил от този форум, те са няколко човека които се броят на пръстите на едната ръка. Пазят го в тайна и не го споделят с никой. Не знам каква е причината и не ме засяга. Темата не се следи, влизат само хора които търсят отговор на проблемите си, и ще им отговори само друг такъв с проблемите си който също търси отговор. Тъка замира интереса в хората да играят на едно място. Единственото решение Dreaming да възвърне рейтинг и посещаемост е да обогатят информацията във форума. А това са изтриване на не работещи линкове във форума или възстановяването им, теми със информация касаеща от началото как да се инсталира д2 и какви грешки може да срещне и решаване на проблемите им, до инсталации на ботове. Всичко е толкова разхвърляно все едно е заебано както изглежда че е. Аз редовно посещавам форуми и ми е неприятно да видя разхвърляна информация с не работещи линкове. И другото е че ще е добре да се помисли за 1.13 с NTbot този бот ако го сравняваме с d2jsp е все едно да сравняваме Аудио 80 с А8.
netbot
Jr. Member
Jr. Member

amnesiacream wrote:Изчетох цялата тема. Евала за амбицията да го оправите, но тук трябва истински скриптър който се занимава точно с това за да оправи и изправи бота без грешки. За съжаление такива хора не си губят времето на вятъра за без пари. d2jsp е най калпавия бот който винаги е бил проблемен и ще създава проблеми и за напред. Дори и някой да го е пооправил от този форум, те са няколко човека които се броят на пръстите на едната ръка. Пазят го в тайна и не го споделят с никой. Не знам каква е причината и не ме засяга. Темата не се следи, влизат само хора които търсят отговор на проблемите си, и ще им отговори само друг такъв с проблемите си който също търси отговор. Тъка замира интереса в хората да играят на едно място. Единственото решение Dreaming да възвърне рейтинг и посещаемост е да обогатят информацията във форума. А това са изтриване на не работещи линкове във форума или възстановяването им, теми със информация касаеща от началото как да се инсталира д2 и какви грешки може да срещне и решаване на проблемите им, до инсталации на ботове. Всичко е толкова разхвърляно все едно е заебано както изглежда че е. Аз редовно посещавам форуми и ми е неприятно да видя разхвърляна информация с не работещи линкове. И другото е че ще е добре да се помисли за 1.13 с NTbot този бот ако го сравняваме с d2jsp е все едно да сравняваме Аудио 80 с А8.
В момента се работи по нов дизайн на сайта!!! След това що се оправят линковете,ще се подреди форума и ще се премахнат теми както и ще има обновена информация. Проявете търпение!!! Сървъра се подържа от двама човека,форума от няколко,но те имат семейства,работа,деца!!! Замислете се и над това. Но се разботи по обновяването му.
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Линковете ще бъдат обновени и ще има ъпдейт на бот системата :)
Поздрави :)
netbot
Jr. Member
Jr. Member

xkp wrote:
Thu Sep 21, 2017 4:01 pm
Линковете ще бъдат обновени и ще има ъпдейт на бот системата :)
Поздрави :)
Златен си човек!!!
netbot
Jr. Member
Jr. Member

За кога да очакваме новия бот?