Dreaming k3cbot 3.3fix

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
tigarcho
Newbie
Newbie

Не знам дали вапроса е точно за тук но ще питам. Та значи бота е направил над 300ръна и не е намерил нищо само 3 хел руни и 2 шаел които съм поправил в пикита да ги взима . Може ли някой да качи настроен пикит или да каже какво мога да направя, защото пипах по пикита да взима бая предмети но нищо и възможно ли е за всичките рънове да не е пуснало нищо?
amnesiacream
Newbie
Newbie

Ами дропа на руните е намален предполагам и на итемие, тъка че радвай се много ако ти падне нещо уникално ;)
А колко е намален нз, но това е политиката на dreaming $$
amnesiacream
Newbie
Newbie

Ами дропа на руните е намален предполагам и на итемие, тъка че радвай се много ако ти падне нещо уникално ;)
А колко е намален нз, но това е политиката на dreaming $$
ПП тази вечер 911 ръна резултат две Hel Rune и една снимка с консулите ;)
Няква шега...
prokop99
Newbie
Newbie

Здравейте. Направих всичко, което е описано по-горе и без резултат. Пробвах под 7 и ХП едно и също. Махнах папката плугин с лоадера пробвах и неще и неще. Бота се намира в папката на диаблото. Докарва ме до момента, в който ще влиза в батъл нета и не иска да ме вкара. Аз му пиша ацц и пас и той избира 1-вия герой най-горе в ляво. А аз съм го настойл да влиза в 6-ти. Моля за помощ как да го направя така, че всичко сам да си прави. И ако има възможност да ми пратите ини файла готов и настоен ще съм ви много благодарен. Благодаря ви.
Jokito
Newbie
Newbie

A nqkoi moje li da mi prti link s link kum d2loader 4e i pri mene samo sedi i nsihto ne pravi bota
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Версия 3.1F е постната моля свалете отново k3c-бота.
Промените засягат само k3cbot.exe, като кода е подреден и оптимизиран, за светкавично пускане на играта и логване. Също съм се опитал да оправя рандом изхвърлянето от игра и забиването на login-screen, но ще трябва да се тества още..!
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Малък ъдейт до 3.2 версия, поправена е част от кода която беше в неизправност и ботове от 5 до 9 не работеха както трябва!
zhilexxx
Newbie
Newbie

Искам да попитам , мога ли да наглася да продава предметите които не ми трябват?
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Възможно е, но в момента нямам времето и нервите да го добавя като опция.
Травинкал пускат добре парички и за 3-4ч. ботовете са пълни. ( Активира се zpickit.ini [Gold] )
zhilexxx
Newbie
Newbie

Също така искам да попитам , ще бъде ли оправен проблема , когато бота крашне и в логин-а да не пише името на играта а акаунта и паролата? Защото на 20-30 ръна бота ми крашва и почва да пише на Акаунт и Парола името и не иска да влиза. :(
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По въпросният проблем се работи, но проблема е че програмата е стара и кода просто не отговаря на изискванията ви.
~Това което мога да направя за вас в момента е да направя бота максимално бърз, за да избие от някъде проблема с логина.
~Лично нямам и времето да се занимавам с часове пренаписване и едитване и тестване имам си и личен живот :)
Всичко е се върти като в часовник и ако се обърка нещо... стават проблемите с логина и т.н.
Vengeance
Full Member
Full Member

Доколкото си спомням този бъг/crash to login/ го имаше и в други ботове, които ползват d2hackit, което значи че далеч проблемът може да не е в кодът на самият бот.

С какво ги декомпилирате тези d2h файлове да погледна кода по час, че ми е интересно ?
ashezion
Newbie
Newbie

Чудесна тема :)
Tiktaalik
Newbie
Newbie

• Бота ми не пише името и паролата на акаунта ми.
- Сложете D2Loader1.10 и проблема ще изчезне.

С лоадер съм, но след 5/6 ръна бота излиза до момента в който пише име и парола на ацц и така си остава... само пише име и парола на играта но не и на ацц-то ми .
Ninio
Newbie
Newbie

Tiktaalik wrote:
Mon Mar 24, 2014 6:46 am
• Бота ми не пише името и паролата на акаунта ми.
- Сложете D2Loader1.10 и проблема ще изчезне.

С лоадер съм, но след 5/6 ръна бота излиза до момента в който пише име и парола на ацц и така си остава... само пише име и парола на играта но не и на ацц-то ми .
И при мен е така което е супер дразнещо...
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Проблема със бъгването на бота при излизане от игра и се бъгва на логин формата(user/pass).
Разработил съм решение и при първа възможност ще пусна следващата версия. ~Моля имайте търпение и се възползвайте от Dreaming k3cbot v3.2 за момента.
Madara
Newbie
Newbie

xkp wrote:
Sat Mar 29, 2014 4:29 pm
Проблема със бъгването на бота при излизане от игра и се бъгва на логин формата(user/pass).
Разработил съм решение и при първа възможност ще пусна следващата версия. ~Моля имайте търпение и се възползвайте от Dreaming k3cbot v3.2 за момента.
Mога ли да питам кога г/д ще бъде пусната новата версия?
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дата за момента няма, имам много проекти и просто не ми остава време за момента. Без да давам дати ще спомена, че следващата версия ще бъде пусната през Април.
wytwo
Newbie
Newbie

Имам няколко проблема със k3cbot 3.2:

-Не събира: гранд чарми (само смалки),джуелс (сякакви без фасети) и раре амулети и пръстени (само уникат и зелени).Знам ,че проблема е в пикита на бота но изглежда не ми се получават настроиките.Може ли някой да даде подробна информация за това как трябва да се настрои правилно пикита?

-"id_col_right=5" въпросният ред който обозначава кои колонки в инвентара: да не пипа или обратното (звучи като глупав въпрос но каквито и настроики да му задам никога не отговаря точно на тях)

И както на мн други като мен бота крашва и отива в login/pass формата където пише име и парола на игра.За този проблем знам ,че се очаква нова версия на бота, но забелязах нещо особено което може да доведе до решаването на проблема и без нова версия: когато намалих "idstashperiod=5" до 5 бота от крашване на всеки 5-6 рън вече ръни около половин час без проблеми. Може би някой който е по навътре с нещата (имаики в предвит скромната ми информацийка) може да излезе налице с този всеобщ проблем. :) :)
krasimaionezata
Newbie
Newbie

Всичко си е супер !!! Браво за работата!!!!!!!!!!!!!!!! Знам, че не е лесно и изисква време! Само ако може проблема където консулите са забили и не те бият и след това те дропва да се оправи, ще е супер! Или ако ще да ме дропва колкото иска, но да се логне после пак сам. Да осъзнае, че е дропнат! Браво пак ! (h)

Edit: (05.04.2014, 06:44:19)
--------------------------------------------------
И само да питам, защо по някой път не убива всички ?

Edit: (05.04.2014, 06:52:50)
--------------------------------------------------
Следих го и разбрах защо не убива всички! КАто убие 3-те консула и квото убил убил те са важни ;)