Dreaming k3cbot 3.3fix

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
krasimaionezata
Newbie
Newbie

НЕ ЗНАМ ПОДЯволите какво стана НО БОТАА СЕ ОРПАВИ САМ:!!!!! Като се върне на логин скриина се логва сам вече !!!! А не пише името на игрите! ПРосто се орпави сам! И сега прави мо 500 ръна без да спре!!!! WTFFFFFFFFFFf
nPoCuaK
Newbie
Newbie

Имам един много странен проблем, уж бота настроен на сорс ацц и пасс всичко, влиза в играта и стои на мостчето в дясно в акт 3. Какво става тоя бот не иска да тръгне да ръни?
wytwo
Newbie
Newbie

има ли вече окончателно решение на проблема с дропването на бота ???
nPoCuaK
Newbie
Newbie

Някакво развитие с к3ц-а и проблема с дропването???
Seion
Newbie
Newbie

Здравейте!
Сега почвам от доста време да играя отново и съм забравил всичко! :)
Пробвах се да си настроя бота както всичко е описано.... включва си играта и после не влиза в battlenet и си седи само с включеното диабло ... четох доста теми ама отговор на това не намерих ( извинявам се ако има и не съм видял) мерси предварително и се извинявам ! :)

Edit: (06.05.2014, 00:08:22)
--------------------------------------------------
Сорри за спама просто не видях къде е едита Оо значи оправих го проблема :) като сложих d2 loader :) благодаря и пак се извинявам
krasimaionezata
Newbie
Newbie

Уж април :)
ashezion
Newbie
Newbie

krasimaionezata wrote:
Sat May 10, 2014 5:26 pm
Уж април :)
Има няма 11 месеца :D
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Моля изпробвайте този файл (само заместете в папката на k3c) - Използвайте линка в 1-ва страница
Работя и върху два други варянта, който могат да оправят проблема, но всичко с времето си. За сега моля тествайте и споделете инфо.
Last edited by xkp on Sat Nov 28, 2020 9:51 am, edited 3 times in total.
ashezion
Newbie
Newbie

xkp wrote:
Sat May 10, 2014 10:23 pm
Моля изпробвайте този файл (само заместете в папката на k3c) - Download
Работя и върху два други варянта, който могат да оправят проблема, но всичко с времето си. За сега моля тествайте и споделете инфо.
при мен няма разлика забива на логин прозореца и се рестартира :)
Seion
Newbie
Newbie

ashezion wrote:
Sat May 10, 2014 10:28 pm
xkp wrote:
Sat May 10, 2014 10:23 pm
Моля изпробвайте този файл (само заместете в папката на k3c) - Download
при мен няма разлика забива на логин прозореца и се рестартира :)
както и при мен :)

Edit: (11.05.2014, 22:28:31)

както и при мен :) Всъщност в момента май по честo DC за 4 ръна ме изхвърли 3 пъти ;х

Edit: (11.05.2014, 22:30:09)
Всъщност при мене дори DC по често :Х от 4 ръна ме изхвърли 3 ...
skDn
Newbie
Newbie

с коя програма едитваш exe-то и d2h-то?
AHaKuH
Newbie
Newbie

Вече има ли фикс със логин бъга който те праща обратно на име и парола?
Също така се замислих и искам да питам дали ще се оправи ако имаме възможността да си избираме сами какво да е името и паролата на играта. Например да речем че Ацц-то ми е Gogo а паролата 1234 и аз ги сложа за име и парола на играта която искам да направя. Когато ме изкара на логин скрийна може да е възможно да въведе същата информация в полето за Ацц и Пасуорда и да влезе само в Ацц. Единственото нещо което ме притеснява е дори и това да проработи дали ще може да влезе с героя отново или просто ще зацикли на чаръктър селекшъна.
Второто нещо което ми дойде на ума няма ли да е възможно да се направи така че ако Диаблото което е пуснато през бота стане неактивно за 2 или 3 минути то да се рестартира и обратно да въведе ацц и пасс.
Освен проблема с този бъг аз лично нямам други забележки и с радост си използвам бота който прави бързи рънове и искам да кажа че сте свършили много добра работа с него. Съжалявам ако някъде съм допуснал грешка но го направих на бързо.
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Започвам работа по-бота съвсем скоро, ще пиша при следващия ъпдейт. ~soon
~извинете ме за отсъствието.
Obichamqq
Newbie
Newbie

С win7 съм и когато стартирам бот-а настройвам ацц-то паролата .... отваря играта и стига до там където трябва да цъкне Battlenet но не го прави ... Gateway ми е наместен на дреминг ... сложих и друг лоадер но пак същото ....
Ако някой може да помогне моля.
Благодаря предварително :)
tune
Newbie
Newbie

Някакво развитие с бота или някой да е намерил решение на проблема със зациклянето при юзър и пас
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Писали са го и други преди мен К3Ц-бота е прост бот който не знае в даден момент в коя част на менюто се намира... и затова когато ви крашне тръгва да си пише нова игра и парола а не ацц и паролата ви! Ако някой някога го фиксне тоя ероор аз ще го нарека богът на Диабло 2 ботовте :D
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

скоро отново ще продължим работа по-бота :)
~ to be continued ~ :)
doitbaby
Newbie
Newbie

Пичове, ако някой ми даде информация за бота, подходящ editor за d2h или поне source code-а на бота, мога да го погледна имам идея как да го оправя.
Поздрави,
roki92
Newbie
Newbie

Здравеите, може ли активен линк за сваляне, че този не работи ?
DarkKiss
Administrator
Administrator

roki92 wrote:
Tue Nov 24, 2020 12:42 pm
Здравеите, може ли активен линк за сваляне, че този не работи ?
Здравей. В Downloads секцията на сайта ни има качени разни файлове, включително k3c, пък макар и друга версия.