Тъп проблем с Andy fire d2jsp

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
ganev
Newbie
Newbie

Бота си бие перфекно, но има проблем с snagit_XP.ini . Настроил съм това което искам да взима, но бота взима абсолютно всичко, което падне от Андариел. Вече час си блъскам главата да намеря грешката, но уви. Някакви идеи ??
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Замени snagit_XP с друг,или провери дали си махнал ==> \ пред всичко което искаш бота да събира

Пример:

[Unique Mesh Armor]
Code="xhn"
Level=Unique
Description=яc4Shaftstop (Unique Mesh Armor)
iditem=1

Този предмет бота ще го вземе ако падне

Пример1:

\[Unique Mesh Armor]
\Code="xhn"
\Level=Unique
\Description=яc4Shaftstop (Unique Mesh Armor)
\iditem=1

При този случай няма да го вземе.

Пример2:

[Unique Mesh Armor]
Code="xhn"
Level=Unique
Description=яc4Shaftstop (Unique Mesh Armor)
\iditem=1

При този случай ще го вземе,но няма да го идентифира,ако се махне \ пред идитем ще го идентифира и може даже да го продаде,ако не е добър по преценка на бота т.е. зависи как си го на строил.
ganev
Newbie
Newbie

Направил съм какво да взима както трябва. Проблема е че обираи боклуци, като например rare sors orb, някакъв нормал итем който е паднал и после ги прибира в сташ, нещо което досега не съм срещал...

edit:
Изтеглих Pindle Fire , направих настройките за Andy и го пуснах, не събира боклуци. След като добавя няколко предмета който да всига почва да вдига всичко ..... :punish: :punish:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако ползваш готовите боклуци на "don_gepi", само проблеми, по-добре свали си някоя читава версия (d2jsp45+YAMB_0.9.5.9), която се настройва лесно и не се занимавай с глупости. Макар, че лично аз бих използвал abot by niren7, по-бърз и по-ефективен е :)
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ползвай ABot,и няма да имаш подобни проблеми.

П.С Като се прибера после,ще добавя описание (ръководство) как да ползвате ABot.
П.С2 Ето го и него.