Pindel bot + God

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
ziro
Newbie
Newbie

Тц оф... След 3-4 часа опити да пусна бота успях... подкарах го! :)
Но с риск да започнете да хулите и по мен че не съм прочел темата че чакам на готово (прочетох темта доста пъти)
Не разбирам защо ботчето влиза праи си игра седи 3 секунди и излиза :(
Какво ли не пробвах четох мъчих се и не става и не става!
Също така предполагам че ще имам проблем с настройките кога да пуска холи щилд концентрация... и.т.н.
Ако има желаещи да помогнат... ще съм благодарен... Ако ли не здраве да е!

П.С. Не съм наясно с ботовете не съм пускал!
hotpool
Newbie
Newbie

хора защо нямам портал за пиндела ??? при положение че съм го отворил предишната игра и след това е изчезна
tencho123
Newbie
Newbie

може ли някои да ми помогне значи сичко му е 6 о баче като го одарят и излиза от играта някои можели да ми помогне плс хелпп \(
tencho123
Newbie
Newbie

явно нема кои да ми помогне с моя проблем ако некои може да ми погне писхете плс
nonst0p
Newbie
Newbie

така ли няма някой да каже как да направим бота да не пие колбите ???
mamy7
Newbie
Newbie

Имам проблем с бота уш нагласих всичко влиза в играта и исписва следното нещо:
Cannot find scheme for naTuHka,game stopped
Game finished by reason:unknow scheme

Помогнете плс \) :cool:
HuKu7oo
Newbie
Newbie

Само за пиндел ли е наместен тоя бот?
blqblqblq
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=541957 Ето ти видео.Прегледай го и там където махам отметките това е за чикен лайф,мана,дали да излиза ако мерка умре и всички простотии които изписва бота горе в ляво когато направи всяка игра :D
има ли друго видео?
blqblqblq
Newbie
Newbie

Тоя бот снощи работеше добре сега си прави квот си иска? къде бъркам някой хелп
beasteh
Newbie
Newbie

а от къде мога да видя лог-а на бот-а какво е вдигал , що е правил ? :mda:
EternalFear-
Full Member
Full Member

Бота събира ли Гриффони? Понеже аз не мога да намеря в пикита нищо за гриффон ... и ако събира трябва ли да добавям нещо ?
jaCk
Newbie
Newbie

Имам проблем моля някой да помогне...настроих бота пускам го прави всичко отива до пиндел пуска един близард и излиза....какво да правя ?
EternalFear-
Full Member
Full Member

tencho123 wrote: може ли някои да ми помогне значи сичко му е 6 о баче като го одарят и излиза от играта някои можели да ми помогне плс хелпп \(
Като пуснеш бота, намираш това ??(F) даваш на него и след това горе имаш нещо като менюта - 6 са. Даваш на третото след това на героя ти който е направен за бота ,и където пише ??(Е)
цъкваш там 1 път и махаш отметките на всичките места и като те ударят няма да излиза ... ако не е това проблема може да е в това колко пъти да пусне магията с която си му задал-> ако е 1 път ще излезе само 1 път като я пусне. Пак влизаш там където ти е героя , но този път даваш на ??PindleSkin?? , след това на ??(А), избираш си най-горе магията която да използва , и отдоло кадето цифрите са 0 и 1 , там където е 1 го правиш на толкова пъти колкото искаш да си пуска магията..
HuKu7oo wrote: Само за пиндел ли е наместен тоя бот?
Да.
mamy7 wrote: Имам проблем с бота уш нагласих всичко влиза в играта и исписва следното нещо:
Cannot find scheme for naTuHka,game stopped
Game finished by reason:unknow scheme

Помогнете плс \) :cool:
Според мене това е проблем от autod2jsp , а не от pindlebota... аз също имах такъв проблем (същия), но ми го даваше при д2жсп... там проблема е че не намира config file-a на героя ти.. след като го направиш в самата ти папка където са всичките конфиг файлове, го копирай само в папката yamb (това е ако си правил настройките в папката Configs която е)
tencho123 wrote: може ли някои да ми помогне значи сичко му е 6 о баче като го одарят и излиза от играта някои можели да ми помогне плс хелпп \(
Като пуснеш бота, намираш това ??(F) даваш на него и след това горе имаш нещо като менюта - 6 са. Даваш на третото след това на героя ти който е направен за бота ,и където пише ??(Е)
цъкваш там 1 път и махаш отметките на всичките места и като те ударят няма да излиза ...
McHammer wrote: Значи, пуснах бота и си бие там нали лефти като го хитнат, но това е разбираемо иначе пък може да умре.
Въпросът ми е къде ще складира итемите, които обира от Пиндел и има ли някаква част от сташа, която трябва да освободя или от инвероторито?
Итемите ти ги складира в сташа ... така ,че там е хубаво да имаш доста място. Иначе няма значение в сташа колко място да има .
beasteh wrote: а от къде мога да видя лог-а на бот-а какво е вдигал , що е правил ? :mda:
В папката на бота имаш текст файлове с имена pickit ама са текст файлове НЕ ини файл..

ПП: Ако има нещо грешно поправяйте ме : )
straschko
Newbie
Newbie

абе аз да попитам копирам текста за файла pindel.ini настройвам там колко пъти да пуска магиите му там сичко и накрая натискам (R) и ядец няква гре6ка ко праим :) :)
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

hotpool wrote: хора защо нямам портал за пиндела ??? при положение че съм го отворил предишната игра и след това е изчезна
или не си освободил ана или си бил нитхал
DurexXx
Newbie
Newbie

Бързо въпросче... Има ли бутон за изключване на бота и има ли файл, в който да се настрои даден предмет (примерно някакъв чарм или джевел), като го вземе и индифицира дали да го пази или не ??? Дано сте ме разбрали :cool:
Conroe
Newbie
Newbie

Можи ли да се нагласи примерно когато е immune cold да излиза и да прави нова игра ?
kabelcho
Newbie
Newbie

хора аз пък имам следния проблем, добре сичко си работи, но като иде да бие и щом я ударят сорсера ми и веднага излиза и пак наново, някой да има идея от къде да го направя това да не е така, нещо отметка ли де да знам ?????
kabelcho
Newbie
Newbie

тъъъ ... някой може ли да ми каже от каде да се оправи това, отново препипах сичко и пак така :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish:
zetamusic
Newbie
Newbie

ARco wrote: нали и аз това казвам че съм копирал от тука конфа и съм го донастойл там няма глупости на БГ и т.н. отива до пиндел всичко е екстра тръгва да го бие и изкава някаква грешка свързана с магийте какви магий е настроен да ползва бота ?

Не сте задали с какъв скил да бие бота - след като изпълните указанията от картинка №4 дадена от автора на темата, влезте тук:
http://prikachi.com/files/1345351c.jpg
Getitoffme е името на моя сорс, да не се объркате нещо :) (вие си кликате на вашия)
Кликате на ??pindleskin?? и после в новия прозорец на (A).
Сега гледаме тук:
http://prikachi.com/files/1345359y.jpg

Срещу първата стрелка избирате скил, а срещу втората колко пъти да пусне този скил. (досега е било 1 - затова е излизал бота постоянно от играта)
Пример: Blizzard, а отдолу пишете 150 - ако Pindleskin е жив след 150-тия каст на Blizzard (представяте ли си) бота излиза и прави нова игра.
пич там дето пише колко пъти да пусне съответната магия не е 250 ами другото където пише 1.. ако сте близ правите го на 10 най-добре е... смисъл ако нямате здрав мерк, а ако имате и искате да го бие и когато е имун колд го правите на 25-30 мисла че ще стигнат докато мерка успее да го убие... това е от мен иначе всичко др е ок :))