Pindel bot + God

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Troublesome
Newbie
Newbie

Здравейте , имам един странен проблем нагласил съм магиите с който да бие обаче Blessed Hammera е от дясно и нямам Concentrate смисул немойе да си пусне моля за помощ. ?
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ами пусни си хамъра от ляво, аурата от дясно.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
FantaOrange
Newbie
Newbie

Героя се вписва, прваи игра ( и се минимизира диаблото). След 4-5 секунди отново се релогва ... Някакви идей ?
wat3r
Newbie
Newbie

Имам проблем всичко ми е ок бота се пуска отваря игра но не ми изписва паролата и не продължата хелп
bGBoYs
Newbie
Newbie

Моя проблем е най як , отива убива го и излиза до Battle-Net да си пише паролата и името обаче пише паролата на мястото на аццто и там седи 1 час докато се оправи хаха , и това всеки божи рън.
Вярвам, че времето поставя всяко нещо и всеки на мястото му !
Вярвам, че всеки получава това, което заслужава !
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

wat3r wrote:Имам проблем всичко ми е ок бота се пуска отваря игра но не ми изписва паролата и не продължата хелп
Пробва ли с английската версия да го настройш? post79643.html#p79643
Ls_Vuitton
Newbie
Newbie

Здравейте момчета, бихте ли качили линк към бота.
escaflowne
Newbie
Newbie

добре де защо ми изписва че линка който сте дали не е валиден благодаря предварително
vankicha
Newbie
Newbie

Линка не работи.Ако може някой да ми го прати по скайп или по възможност да го качи в dox.
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

не ти трябва тоя бот, пускай д2жсп с един мерк и някво калпаво облекло ти немаш грижи :)

Edit: (21.03.2013, 22:31:21)
--------------------------------------------------
[@3833 wrote: t_id=2143 msg_id=83502 date=1363897823]не ти трябва тоя бот, пускай д2жсп с един мерк и някво калпаво облекло и немаш грижи :)
EDIT !
Сополът ти е каталог на дрогата !
mechkadar
Newbie
Newbie

Пичове с бота всичко е точно (малко е капризен и бавен но все пак е с год) всичко си има + и - . Лесно се подкарва, настройките се правят лесно, не бие когато е imun to cold/fire/light, настройва се с кой скиил да бие, настройва се кои щитове да използва преди портала, настройва се какво да обира (вече друг е въпроса колко ще пусне пиндел). Обаче проблема при мен е че си ръни няколко игри и при излизане от поредната го дропва чак в менюто за писане на акаунт и парола - там вече се обърква и почва да пише име на игра и парола на игра и ако не се намеся аз ситуацията е леш. Не знам дали този дроп се получава от сървъра или от бота но го прави редовно от време на време, а лошото е че не може да влезе в пътя сам (не мога да го оставя да ръни цяла нощ) Някои да предложи решение на тоя проблем???

пс: има едно доста досадно нещо в тоя бот - колкото и да променяш .ини файла като го отвориш на ново параметрите на някои места са други (примерно ниво на трудност на играта 1 2 или 3. незнам каква е причината при положение че всеки път давам Save)
Roody
Jr. Member
Jr. Member

[@12145 wrote: t_id=2143 msg_id=83631 date=1364286861]Пичове с бота всичко е точно (малко е капризен и бавен но все пак е с год) всичко си има + и - . Лесно се подкарва, настройките се правят лесно, не бие когато е imun to cold/fire/light, настройва се с кой скиил да бие, настройва се кои щитове да използва преди портала, настройва се какво да обира (вече друг е въпроса колко ще пусне пиндел). Обаче проблема при мен е че си ръни няколко игри и при излизане от поредната го дропва чак в менюто за писане на акаунт и парола - там вече се обърква и почва да пише име на игра и парола на игра и ако не се намеся аз ситуацията е леш. Не знам дали този дроп се получава от сървъра или от бота но го прави редовно от време на време, а лошото е че не може да влезе в пътя сам (не мога да го оставя да ръни цяла нощ) Някои да предложи решение на тоя проблем???

пс: има едно доста досадно нещо в тоя бот - колкото и да променяш .ини файла като го отвориш на ново параметрите на някои места са други (примерно ниво на трудност на играта 1 2 или 3. незнам каква е причината при положение че всеки път давам Save)
Пробвай да направиш Gateway-те ти по този начин :
PS. Не съм ползвал този бот

Edit: (26.03.2013, 12:52:05)
--------------------------------------------------
[@8620 wrote: t_id=2143 msg_id=83634 date=1364295054]
[@12145 wrote: t_id=2143 msg_id=83631 date=1364286861]Пичове с бота всичко е точно (малко е капризен и бавен но все пак е с год) всичко си има + и - . Лесно се подкарва, настройките се правят лесно, не бие когато е imun to cold/fire/light, настройва се с кой скиил да бие, настройва се кои щитове да използва преди портала, настройва се какво да обира (вече друг е въпроса колко ще пусне пиндел). Обаче проблема при мен е че си ръни няколко игри и при излизане от поредната го дропва чак в менюто за писане на акаунт и парола - там вече се обърква и почва да пише име на игра и парола на игра и ако не се намеся аз ситуацията е леш. Не знам дали този дроп се получава от сървъра или от бота но го прави редовно от време на време, а лошото е че не може да влезе в пътя сам (не мога да го оставя да ръни цяла нощ) Някои да предложи решение на тоя проблем???

Пробвай да направиш Gateway-те ти по този начин : http://prikachi.com/images.php?images/922/6042922M.jpg
PS. Не съм ползвал този бот
ic3cub3
Newbie
Newbie

Не мога да го изтегля..
ic3cub3
Newbie
Newbie

Може ли да качите друг линк за бота защото не мога да го изтегля?
Благодаря.
darkstep94
Newbie
Newbie

Някой няма ли да качи вече нормален линк да свалим бота??
ProJecTT
Newbie
Newbie

Този линк не е читав, ако може да ми пратите друг линк, с които да изтегля Пиндел бот + год ще съм ви много благодарен!
Entrax
Newbie
Newbie

Дайте линк за тоя бот де
sachone
Newbie
Newbie

Entrax wrote:Дайте линк за тоя бот де
Точно тук в раздела най-горе има бот който е по добър от пиндел бота а и не мисля че някой ще ви даде линк.
Arrow
Newbie
Newbie

Немога да разбера за какво ви е пиндел с год хак?Обикновеното d2jsp е по-добро за мен бърз рън прави,дигаш един мерк и няма умиране бота.
steroiduser
Newbie
Newbie

Ако може бота да бъде качен отново ще стане много добре. Благодаря!