Pindel bot + God

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
NGOHT
Newbie
Newbie

някой да ми помогне да разгадая , какъв е този тъп ерор ? всяка игра стига до пиндела, каства му 1 близард, 1 спайк и (fubar) Game finished by reason: Insufficient skills
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Там където му задаваш с какво да бие трябва да му сложиш и по колко пъи да го каства...смисъл 5 глациал спайка,след това 5 близарда после пак глациал спайк...
....
crazyloop
Newbie
Newbie

имам проблем и незнам какво да правя ... уж оправих онова в " \ " в pickit.ini ама пак нищо не дига ... поне според мен е не е нормално от 3 часа вечерта до 18 часа след обяд само някви жълти прастени и амулетчета и чармове... :Х незнам ,.. ще съм благодарен за повече обяснение ! мерси предварително
XXXjunior
Newbie
Newbie

явно аз съм сляп но моля ви се обяснете ми как да го накарам да се движи този бот ????
THINKFAST
Newbie
Newbie

имам същия проблем-не вдига нищо тоя мързел :D HELP ! :(
crazyloop
Newbie
Newbie

аз ти казвам .. от 3 часа вечерта до 6 след обяд ... нищо само прастени и някви жълти амулетчета и чармове.... аа извинявам се пусна и 1 тотемик маск
XXXjunior
Newbie
Newbie

знам че е поредния тъп въпрос , но не съм много на ТИ с диаблото и неговите ботове , ама този бот само за сорсер на близард ли бачка ???
crazyloop
Newbie
Newbie

добре де няма ли някой да издаде тайината ... ква е 3 дена чакам вече плс ...
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Не вдига, защото пиндел е скръндза! :D
Пуснете мефисто бот и точно за 8-9 часа, ще ви се напълни инвентара само с хубави (прилични) предмети ! :secret:
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

XXXjunior wrote: знам че е поредния тъп въпрос , но не съм много на ТИ с диаблото и неговите ботове , ама този бот само за сорсер на близард ли бачка ???
За почти сички херота става . За да ви пуска пиндел хубави итеми ви трябва много MF !
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз лично не съм съгласен за многото MF за да ти паднат хубави предмети.
Лично мнение.Около близо 100% са достатъчни.И пак казвам лично мнение :secret:
Saion
Newbie
Newbie

искам да попитам само откъде да си направя да не ми излиза бота от играта когато ми вземат 300 кръв , щото сега както ми е геройа на 1300 крав бота излиза когато е на под 1050 крав и нищо неправи,иначе варви...?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=541957 Ето ти видео.Прегледай го и там където махам отметките това е за чикен лайф,мана,дали да излиза ако мерка умре и всички простотии които изписва бота горе в ляво когато направи всяка игра :D
....
XXXjunior
Newbie
Newbie

Някой ще ми обясни ли как по дяволите да го накарам да се движи този бот ???

А ти бъди така добър и малко се съобразявай какъв тон държиш...ако направиш всично както е описано в първия пост от темата не би трябвало да има проблем.И ДА....може какъвто си искаш герой да пуснеш!
Saion
Newbie
Newbie

стана ,благодаря : :angel:
crazyloop
Newbie
Newbie

а не разбирам от каде се вижда какво е падало ?!?!?!
radotv
Newbie
Newbie

Destruction wrote:

е аз немам папка плугин ама ми излиза същото ко д аправя
ayex
Newbie
Newbie

Някой да качи работещия му бот, само да си изтрие името на ацц. Обясненията ви до тук просто не са ефективни и не тръгва, въпреки че съм направил всичко от всичките теми.
pvalchev13
Newbie
Newbie

Мога да кажа че този бот е един недодялан боклук, но какво да се очаква от китайците. Нито пикита му е като хората нито самият бот.
1во че е труден за настройване (аз си го настройх перф. но пак не ми върши работа.)
2ро бота е много бавен прави рънове за около 1 минута, даже нищо че е с год героя ми пак умира (защото не е настроен да цели като хората пиндел).
3то бавен е защото дава грешки при самото отиване до червения портал, и след като даде грешка трябва да се върне с 1 стъпка назад, понякога и с повече от 1 което кара бота да крашне и да излезе от играта.
4то пикита е мн труден (неразбираем за едитване) не са написани имената на предметите просто са сложени "барб хелм 1,2,3,4" и т.н.
Горещо ви препоръчвам д2джсп ямб 0.9.5.9 за 1 минута бие пиндел+мефо (зависи от героя) лесен е за настройване (както самият бот така и пикита към него) и е по стабилен. Вярно без год е, но на практика прави ръновете 2х по-бързо и по трудно умира. Лично съм пускал само пиндел и за 2000 рън-а (това са около 11 часа без да крашне е умирал само 1 път бот-а и то сигурно е заради лага.)
MaGLaTamdfc
Newbie
Newbie

имам проблем и незнам какво да правя ... уж оправих онова в " \ " в pickit.ini ама пак нищо не дига ... поне според мен е не е нормално от 3 часа вечерта до 18 часа след обяд само някви жълти прастени и амулетчета и чармове... :Х незнам ,.. ще съм благодарен за повече обяснение ! мерси предварително

pich za na vseki red li trq da slavam (\) za da se opravi