Pindel bot + God

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MaGLaTamdfc wrote: имам проблем и незнам какво да правя ... уж оправих онова в " \ " в pickit.ini ама пак нищо не дига ... поне според мен е не е нормално от 3 часа вечерта до 18 часа след обяд само някви жълти прастени и амулетчета и чармове... :Х незнам ,.. ще съм благодарен за повече обяснение ! мерси предварително

pich za na vseki red li trq da slavam (\) za da se opravi
Пиндел е един от най големите скранзи в д2 . Да ти падне някой хубаф итемс ти трябва поне 3к ръна .Апак да падне хубава руна от него над 100к ръна! :)
Lego
Newbie
Newbie

Значиии..Ето моят пробел..Моя бот не върви телепортирва се което е добре ... А отива да си избере wp и уор вразка е свалена Играя с пала 12 лжл :secret:
Sex
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lego wrote: Значиии..Ето моят пробел..Моя бот не върви телепортирва се което е добре ... А отива да си избере wp и уор вразка е свалена Играя с пала 12 лжл :secret:
Или не си изпалнил мисията за Аня или случаино си убил Nihlathak?
Lego
Newbie
Newbie

Чек сега ... На нормал сам първото... И сам до петия град обити са ми барбс..Искам да пусна пиндела отижа в 5тия град говори с оня почва степ 1 степ 2 ... И наи накрая ме дропва \( \( Какво да правя
Sex
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lego wrote: Чек сега ... На нормал сам първото... И сам до петия град обити са ми барбс..Искам да пусна пиндела отижа в 5тия град говори с оня почва степ 1 степ 2 ... И наи накрая ме дропва \( \( Какво да правя
Били казъл с къф бот си .. (Името на програмата pindel d2jsp ) . :)
Lego
Newbie
Newbie

На мен ми пише,че не ми намира............... >> https://img.dreaming-bg.com/picbg/b45c8 ... a0b9e3.bmp
Sex
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lego wrote: На мен ми пише,че не ми намира............... >> https://img.dreaming-bg.com/picbg/b45c8 ... a0b9e3.bmp
Проблема ти е,че не си дочел темата за бота явно....не си му въвел с какво да бие...прочти я пак и се опитай 1:1 да направиш всичко.Не чакайте само на готово :punish:
....
Bravo0
Newbie
Newbie

Сичко е точно харесва ми бота ама като го пусна и след тва като вида е останал без фулки (пуснал съм го с цял колан ) Ква е причината няква настройка или нещо друго. Иам мерк да не би да ги дава на него и ако да как да го промена ? Мерси предварително
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да.Дава ги на помощника.
....
ReLaX
Newbie
Newbie

Ами отностно този бот за 1ви път го използвам направих всичко както е казано но ето го и проблем които немога да разреша надявам се да ми помогнете :)
А ето го и него:
Стартирам пиндела всичко започва нормално създава игра влиза и започва да се разхожда из 5тия град и накрая ми изписва грешка на Veritify нещо си... изброява си там порталите немога да го разбера нали трябва да ми е запален последния waypoint на 5тия град за да тръгне? \( \(
absent_1
Newbie
Newbie

Имам малак проблем като наглася и позиция на героиа и име и сичко невлиза с правилния герои а с този които е на 1-во място ( 5 лвл герои... ) как да го оправя да влиза с този които ми трябва ? мисля ,че се пада на позиция 2 \/
NotAfraid
Newbie
Newbie

Имам същия проблем.
След като пусна бота, старира диаблото (не пише парола) и след 4-5 секунди изкарва въобщение на китайски :nenormalniste:

Г-д разбрах какво е съобщението, и..
Пускам Diablo-то през Loader
Нямам папка "Plugin"
Файла msvcp60.dll го има в etc\WINDOWS\system32
WTF ? :( :( :( :(

// Съмнява ме това, че нямам NET Framework. Сега ще пробвам и ще видя к'во ще стане. - Не е от това.
Принсталирах диаблото и пак не става ?
hmmm
Newbie
Newbie

Проблем. Доскоро си работеше перфектно, а сега на скрийна с паролата изскача баналния ерор...
нямам папка плъгин , библиотеката си я има в system32 .
Предложения ?
Marin
Newbie
Newbie

ReLaX wrote: Ами отностно този бот за 1ви път го използвам направих всичко както е казано но ето го и проблем които немога да разреша надявам се да ми помогнете :)
А ето го и него:
Стартирам пиндела всичко започва нормално създава игра влиза и започва да се разхожда из 5тия град и накрая ми изписва грешка на Veritify нещо си... изброява си там порталите немога да го разбера нали трябва да ми е запален последния waypoint на 5тия град за да тръгне? \( \(

Мисля че трябва да си изпълния 3-тия куест да освободия Аная да ти отвори портала за пиндел не последния waypoint да ти е запален :)
Marin
Newbie
Newbie

Значи каквото и да опитах каквото и да промених в pickit.ini пак си взема тъпите пръстени :) брадви неща който не ми трябват \(
LineOfLive
Newbie
Newbie

искам да попитам имам проблем значи влизама ми с acc всичо и някой като ме hit веднага лефтва плс кажете защо е така
Marin
Newbie
Newbie

LineOfLive wrote: искам да попитам имам проблем значи влизама ми с acc всичо и някой като ме hit веднага лефтва плс кажете защо е така

Не си чел внимателно постовете на хората аз прочетох и разбрах че трябва да копираш настройките от първата страница пействаш ги във файла pindlebot.ini махаш коментарите който са на бг и си пишеш акаунти и ти си човека аз го направих и ми се оправи :)
manonfire
Newbie
Newbie

как да направя rethreat life да не е на 75%, а към 25%
LineOfLive
Newbie
Newbie

Marin точно така направих и пак като ме хитне бота лефтва плс кажете как да го оправяя
plmn_
Newbie
Newbie

LineOfLive wrote: Marin точно така направих и пак като ме хитне бота лефтва плс кажете как да го оправяя
Insufficient Skill изписвами това с големи червени букви и ме фърля от играта плз хелп ! \( \( \(