Pindel bot + God

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
headless94
Newbie
Newbie

в тоя форум на сички освен на мен маи им тръгва тига до някъде и се бугва . Аз направих точно каквото сте написали всички и дайе не ми зарежда играта . На уиндоус 7 сум ако има някаква разлика моля да ми кажете.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма да ти обеснявам кое как се прави, кво е, що е, защо е... Обяснено е 100 пъти преди мене, просто ви мързи да четете. Е не всичко има в форума, то е ясно, че никога няма да има всичко и винаги ще има недоразбрали, недолучи, мързеливи и етк.
Аз лично съм пускал пиндел бот + год.. точно 2 вечера дори и 1 сож не извади... или 1 смалка 20 лайф. За windows 7 не съм го пробвал, но имам лап топ с 7мица и ако държиш бих го пробвал.
censor
Newbie
Newbie

аз имам следния проблем като сорса ми убие пиндел бота ме изхвърля от цялата игра и пак наново почва да пише пароли да избира герой да прай мрежа помогнете плс......И още нещо ако някой може да обясни как да заменя Pickit с Zpickit (подробно) моля да обясни мерси предварително
dEZIBLE
Newbie
Newbie

та тук не разбрах ако е имунен на колд можели да се направи да излиза? сичко направих само това не разбрах?
или освен да го направя да каства 10 15 близзарда сащо е вариант ?
sokoleto
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jack-sparrow wrote: та тук не разбрах ако е имунен на колд можели да се направи да излиза? сичко направих само това не разбрах?
или освен да го направя да каства 10 15 близзарда сащо е вариант ?
Обмисли варианти.. За мерк, който да прави 2-3к най-малко или му сложи инф(ако си по заможен)
И ако ще всички да са имун то Колд,фаер,лайт и кво се сетиш.... :)
Skipper
Newbie
Newbie

Ако някой знае как да хелп за пиндела да пише лс или скайп:Lo0p-be :)
druiddreamer
Newbie
Newbie

Имам проблем, бота си влиза в играта, отива до портала, влиза, отива в сградата при Пинделскин и спира на едно точно място всеки път, в левия долен ъгъл до входа, тъй като съм с хамърдин, чуковете се забиват в стените и колоните до тях, при което бота не може да убие нищо. Бихте ли ми обяснили как да настроя бота да спира на друго място, или дали е възможно да го настроя да се движи между определени координати в сградата и когато спира да каства чуковете?
headless94
Newbie
Newbie

Добре бота си е супер обаче отижа да фарми пиндел и след няколко фарма излиза от цялата игра и почва да е логва пак.И тжа ме изкарва ако права нещо друго и ме дразни . Знаете ли защо стажа така?
Skipper
Newbie
Newbie

Ими варви ама кажете как да махна chicken life и да бие в него щот като се мръдни и бие само кадето е бил пиндел :)
dEZIBLE
Newbie
Newbie

sokoleto
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jack-sparrow wrote: http://prikachi.com/images/892/2432892s.jpg някфи идеи?
Не се обиждай, но те мързи да гледаш....Това нещо 100 пъти е обяснявано. Точно за този ерор,
махаш папка "Плъгин" от диабло-то..
pavel_1234 wrote: Дава ми тази грешка моля ви за помощ . Правя всичко както е показано и не иска , стига до паролата чака 7-8 сек. и излиза и дава таз игрешка :mda:
(fubar) Image
Destruction wrote: Махни папката Plugin от Диаблото.
dEZIBLE
Newbie
Newbie

а несе убиждам спх ам папката са немога да я махна то така и така си движа вече с д2жсп \ )
sokoleto
druiddreamer
Newbie
Newbie

Никъде не е обяснено как да се оправи бота да не излиза на 75% хп а по-малко, някой пич беше дал видео, но линка е грешен. Моля обяснете.
headless94
Newbie
Newbie

някои може ли да добави год в някои бот с които могат да се бият всички босове?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

headless94 wrote: някои може ли да добави год в някои бот с които могат да се бият всички босове?
Случайно да си чел темите в този раздел, че не всички ботове имат Год.
Год имат само - к3ц( Ботза за консолите ), Анди( Андариел бота) и именно този бот в тази тема.
Ако греша и има други, може да ги добавите(аз лично съм запознат само за тези ботове с год).
druiddreamer wrote: Никъде не е обяснено как да се оправи бота да не излиза на 75% хп а по-малко, някой пич беше дал видео, но линка е грешен. Моля обяснете.
Мързела на мори, а мъчи.... Прочети хубаво темата и ще си отговориш сам, не може 4 поста един след друг с един и същ въпрос да им се отговаря...
Да не се обиждате всички, но българина е точно такъв човек - мързелив, гледа винаги в "купичката на другия" и е на принципа не е важно на Вуте да му е добре, а на Нане да му зле.
Едит: има и свестни... но във всички класации по всякакви стандарти каквито и да било те, почти навсякъде от топ 100 сме 89, или от топ 500 сме на 476...
headless94
Newbie
Newbie

VAMPI wrote: а някой ще обясни ли защо отива до пиндел и лефти и аз съм копнал файла дирекно от тук ?! малко инфо плс
Добре поне кажи как си оправил това да не излиза когато го ударят?
dEZIBLE
Newbie
Newbie

Добре поне кажи как си оправил това да не излиза когато го ударят?
хеадлесс94 пич фани прочети сичко го има на готово .. това е чикенлифе и ако се махне да излиза ще ти умира героя
sokoleto
druiddreamer
Newbie
Newbie

Йеее, големия мъж, анти-мързела. След като не съм успял да намеря след 2-часово търсене на отговора, мислиш ли, че няма да постна в темата, а ше продължавам да търся нещо несъществуващо? Аде намерими отговора в темата и те черпя бира :) Ти може би и моя пост не си дочел.
razlog1
Newbie
Newbie

Здравеите, Значи и аз имам един проблем, бота работи 1 2 часа и се багне и не може да се влиза с героя с които сам пуснал бота, защо така някои знае ли , благодаря предварително! и ако някои ми даде скаип да ми помогне с настроиването на друг бот ще сам още по благодарна.
p0rn0
Newbie
Newbie

имам малак проблем нз каде се намита папката плугин в диаблото ако може някои да ми обесни :secret: :secret: :mda: